Закарпаття. За вишиванками і не тільки…

620 грн.
Оновлено 09-2014

Короткий огляд

Косів – Криворівня – Верховина – Ворохта – Яремче – Буковель – г. Говерла – скелі Довбуша – водоспад Пробій – ринок сувенірів – Яблуницький перевал – водоспад Труфанець – Рахів – с. Ділове (колиба-музей) – Центр Європи – Солотвино (солоні озера) – Івано-Франківськ.

Закарпаття. За вишиванками і не тільки…
Мальовничі Карпати – гори та чисте повітря, витвори народних майстрів, солоні озера – в одній програмі! Такими Ви їх ще не бачили!

Маршрут: Косів – Криворівня – Верховина – Ворохта – Яремче – Буковель – г. Говерла – скелі Довбуша – водоспад Пробій – ринок сувенірів – Яблуницький перевал – водоспад Труфанець – Рахів – с. Ділове (колиба-музей) – Центр Європи – Солотвино (солоні озера) – Івано-Франківськ.

Дати  туру: 5-9.07.13, 2-6.08.13

Програма туру

1 день

Виїзд о 5.00 від магазину «Калина».

Косів – центр народного мистецтва Гуцульщини. В Карпатигості за вишиванкою. Зустріч з відомою вишивальницею. Ви зможете придбати: рушники, чоловічі та жіночі вишиванки, косівську кераміку (глечики, макітри, тарілки), вироби з дерева, вироби з бісеру, металу, шкіри. Спробуєте сир, бринзу, будз, вурду, а також 1000 інших речей.

Криворівня – село, в якому М. Коцюбинський написав, а С. Параджанов зняв свій шедевр «Тіні забутих предків». Знімався фільм у «Гуцульській Ґражді» (зараз музей).

Верховина – столиця Гуцульщини – де ми потрапимо в гості до Романа Кумлика – в його Музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів. Приватний музей пана Романа перебуває в його власному будинку, а матеріали збиралися протягом 30 років – це предмети побуту, давній гуцульський одяг, знаряддя праці, грошові знаки різних часів і багато інших експонатів, що дають уявлення про життя гуцулів.

Ворохта є селищем міського типу та входить до складу Івано-Франківської області. Розвинена спортивна та туристична інфраструктура, велика кількість

Косів

 історичних
пам’яток та пам’ятників архітектури, разом із дивовижними гірськими ландшафтами, чудовими природними та кліматичними умовами, без сумніву відносять Ворохту до провідних центрів спорту та відпочинку України.

Переїзд до Яремче.

Обід, поселення в приватному секторі.

2 день

Сніданок.

Сходження на вершину найвищої гори українських Карпат – гору  Говерлу (2061 м) від спортивної бази «Заросляк» (1200 м). Говерла знаходиться на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей на масиві Чорногора. Вкрита альпійськими луками, чагарниками, подекуди кам’яні осипища. Біля підніжжя бере свій початок один з витоків річки Прут. А найважливіше на Говерлі – це звісно ж панорама.

Буковель - найвідоміший і популярний туристичний комплекс Карпат. Цим він зобов’язаний надзвичайно зручному географічному положенню, адже

Буковель

 знаходиться в оточенні мальовничих гір, що створює максимально комфортні умови для зимового відпочинку в Карпатах. Катання на канатно-крісельній дорозі.

Вечеря.

3 день

Сніданок.

«Скелі Довбуша  та Стежка Довбуша» - пішохідний маршрут, створений в місцях,
овіяних легендами про


Вільний час. Відвідування (факультативно) заповідника (сімейство дикого кабана та благородного оленя), мінеральне джерело, річка Жонка. ватажка карпатських опришків. Стежка пролягає між скелями і виходить на хребет Горган Запрутський.

Вечеря.

4 день.

Сніданок.

Яблуницький перевал, водоспад Труфанець.Івано-Франківськ

Рахів – це  найвисокогірніше місто в Україні, що розташоване на висоті від 430 до 820 метрів над рівнем моря. З усіх сторін місто оточили гори Карпати. Неподалік від Рахова (с. Ділове) установлений геодезичний знак, що символізує географічний центр Європи. Відвідування колиби-музею.

Солотвино – купання в солоних озерах, які сприятливо впливають на шкіру. В Солотвино, на кордоні з Румунією є соляні озера аналогічні ізраїльському Мертвому Морю. Не всі знають, що купання в цих озерах та грязі чудово діють на людину і лікують багато хвороб. Вода в озерах мінеральна та солена з рідкісними елементами. Купатися в цих озерах просто неперевершено – вода тримає на поверхні.

Повернення в Яремче.

Вечеря.

5 день

Сніданок.

Переїзд до м. Івано-Франківськ. Оглядова екскурсія по Івано-Франківську.

Памятник І. Франко

 Під час екскурсії Ви зможете відвідати: Греко-католицький катедральний собор, міську ратушу, Меморіальний сквер, пам’ятник Адаму Міцкевичу, Вічевий майдан та поринути у загадкову атмосферу старовинних вуличок міста.

Виїзд на Хмельницький.

Вартість туру:  620, 680, 760 грн.,  харчування - 240 грн., екскурсійна програма – 70 грн.

Додатково оплачуються:

 • Екскурсійна програма.
 • Харчування (за бажанням).
 • Вхід в музеї, заповідні місця.
 • Катання на канатній дорозі: 35 грн. – Буковель.
 • Солотвино (солоні озера) - 20 грн.
 • Пропуск на гору Говерла: дорослі – 25 грн., діти – 10 грн.
 • Музей Р. Кумлика – 15 грн., діти - 10 грн.
 • Скелі Довбуша – 10 грн., діти – 5 грн.

 

  ______________________________________________________________________________

  Менеджер відділу Автобусні тури з радістю допоможе Вам у організації, замовленні, бронюванні даного туру, відповість на запитання щодо подорожі або запропонує вигідні та достойні альтернативи! Чекаємо на Ваші запитання в он-лайн чаті, за телефонами у Хмельницькому (0382) 707-608, у Києві (044) 383-60-63, skype: info.maptour, ICQ  602520400, e-mail: info@maptour.com.ua.
   1. Надіслав Вадим: (09.07.13)
    Відпочинок

    Це дійсно неймовірно! ми тільки повернулися додому,а враження просто переповнюють! сходження на Говерлу неймовірне,і сам відпочинок чудовий!! дякуємо нашому водію Роману Яковичу,та нашому екскурсоводу Антоніні Анатолівній!! :)


   Ваш відгук:

   Закарпаття. За вишиванками і не тільки…