Закарпатські озера + цвітіння сакури

Залишіть відгук про цей товар першими

1 899 грн.
Оновлено 04-2019

Короткий огляд

3-денний тур.
Цвітіння сакури (середина квітня)
Фестиваль квітів (середина травня)
Дати виїздів: щотижня (п'ятниця, субота, неділя). Збір та виїзд з м.Хмельницького о 3.00 год від Будинку побуту (зупинка Юність).

Закарпатські озера + цвітіння сакури
1 ДЕНЬ 

 Мукачево. Замок Паланок

Замок Паланок – перлина Мукачево, унікальний зразок середньовічної архітектури XIV—XVII століть з поєднанням різних стилів. За переказами,гора, на якій стоїть замок, насипана руками народу, що терпів важку працю та муки, навколо замку був викопаний водяний рів, укріплений дубовим частоколом – паланком. Від нього і походить сучасна назва замку.
Обід в кафе. Радимо спробувати національних страв (бограч, ріплянка, грибна юшка, кнедлики).


Термальні басейни Берегово

У мальовничому куточку Закарпаття розташувалося місто Берегово. Це місто прославилось унікальними термальними лікувальними водами високої мінералізації.Термальні води не варто плутати з мінеральними джерелами, адже ними лікуються зовнішньо: треба занурюватись в резервуар. Термальними називають гарячі джерела з температурою води від 20 градусів Цельсія — вони лікують понад 80 захворювань. В басейні вона охолоджується до 30 градусів. Оскільки температура води не залежить від пори року, то лікуватися в Береговому можна в будь-який сезон.

Води Берегового — кремнієво-азото-вуглекисло-хлоридно-натрієві високої мінералізації. Навіть взимку підземні джерела не охолоджуються. Через особливості хімічного складу вони каламутні, і з їх допомогою лікують серцево-судинні хвороби, артрит, варикоз, остеохондроз. Такий спосіб набуття здоров’я можна порекомендувати людям після важких і не дуже травм кісток та м’язів. Термальні басейни Берегового стануть у нагоді, якщо треба підлікувати нервову систему. 

Над басейном, на другому поверсі, знаходиться затишне кафе, де можна випити запашну каву, гарячі і прохолодні напої  в перерві між купанням. І нарешті,  можна пройти процедури масажу, Фіш-пілінг рибками Garra Rufa, користуватися водою із бювета.
Дегустація вишуканих закарпатських вин.
Поселення у номерах зі зручностями на два номери (душ, туалет) район м. Берегово

Вечеря. Відпочинок.

 2 ДЕНЬ (на вибір)

Сніданок.

або

Угорщина –  Будапешт або Ніредьгаза

При наявності біометричного закордонного паспорта або звичайного +наявність шенгенської візи є можливість провести цей день в Угорщині.

або

   Ужгородський замок

 Найціннішим експонатом Закарпатського краєзнавчого музею безсумнівно є Ужгородський замок ХV-XVІІІ ст.ст., який є найдревнішою і найціннішою історико-архітектурною будовою міста Ужгорода.Краєзнавчий музей Старе село 

Старовинні будиночки, живописно розкидані серед дерев і зелених галявин, старовинна церква, водяний млин, кузня… У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту можна провести півдня, насолоджуючись тишею і красою.
+ Цвітіння Сакури (середина квітня)

Прогулянка містом.

Саме в Ужгороді розташована найбільша в Європі Алея сакур, що простягнулася вздовж берега Ужа, на Православній та Київській набережних.
Термальні басейни Золота Гора

Термальні води в світі відомі давно. Їх успішно використовують у будь-який час року: для лікування, насолоди і відпочинку.


Гарячі джерела в околиці Ужгорода – комплекс“Золота гора”, це сучасний, комфортний комплекс басейнів, що входить у перелік – Термальні води Закарпаття. Цілюща, гаряча термальна вода прямує із самого серця землі, та потрапляє в термальні басейни «Золота Гора» з температурою 29 – 39°C.

Вечеря (сауна, шашлик за бажанням)

3  ДЕНЬ 

Сніданок.

Косино. Термальні басейни
Основною особливістю термальних вод Косино є привабливе розміщення на шлейфі залягання мінеральних термальних вод, що проходить через Францію, Італію, Іспанію, Сербію, Хорватію, Австрію, Швейцарію та Балкани. В Україні цей шлейф охоплює Закарпаття, в тому числі Виноградівський і Берегівський райони.
Замок “Сент-Міклош”

Старовинна фортеця “Сент-Міклош” була свідком однієї з найдраматичніших історій кохання в Європі. Сьогодні у її стінах не тільки проводять екскурсії, але й правлять шлюбні церемонії.
Як будь-яка порядна середньовічна фортеця “Сент-Міклош” зберігає свої таємниці: господарі можуть показати кілька подвійних стін, що утворюють таємні проходи. Основні приміщення мають сферичні склепіння, в той час як вежі палацу зроблені у формі хрестоподібних дахів. У глибоких підвалах під фортецею колись зберігалося зерно. Дах оперізують бійниці — необхідний елемент захисної системи.

 

+ Фестиваль квітів (середина травня) 
17.00 год  —  Виїзд додому.

 

Вартість: 1600 грн (проїзд, проживання, страхування). 

Харчування: 300 грн (2 сніданки/2 вечері).

Екскурсійні та вхідні квитки оплочуються окремо.

Замок Паланок -50 грн,  Берегово «Жайворонок» — 220 грн/2,5 годУжгородський замок – 45грн,   Золота гора – 250грн/2год,  Косино -400 грн/3 год Сент Міклош — 10 грн

_________________________________________________________________________________________

Менеджер напрямку Україна з радістю допоможе Вам у організації, замовленні, бронюванні даного туру, відповість на запитання щодо подорожі або запропонує вигідні та достойні альтернативи! Чекаємо на Ваші запитання в он-лайн чаті, за телефонами (067) 383-26-11 (viber), (073) 057 52 62 (viber), (099) 460 07 02 (viber), e-mail: info@maptour.com.uа


Ваш відгук:

Закарпатські озера + цвітіння сакури