Всі на карнавал! Ніцца, Ментон, Віареджіо, Венеція

Залишіть відгук про цей товар першими

9 515 грн.
Оновлено 02-2019

Короткий огляд

Маршрут: Львів - Краків - Відень - Ніцца - Ментон - Монако - Монте-Карло - Віареджіо - Флоренція - Піза - Сієна - Сан-Джіміньяно - Венеція - Львів
Виїзд: 27.02 на 8 днів


 

Всі на карнавал! Ніцца, Ментон, Віареджіо, Венеція
Фестиваль лимонів у Ментоні, битва квітів і парад світла в Ніцці, веселий карнавал у Віареджіо, закриття Карнавалу в Венеції!

А також екскурсії у Відні, Ніцці, Флоренції і Венеції - вже у вартості туру! 


День 1. 
 

Краків – Львів

Безкоштовні трансфери залізничний вокзал - Термінал-А».

Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А».Перетин кордону. Переїзд по території Польщі. При наявності вільного часу пропонуємо заїзд до Кракова і екскурсію:

Магічний Краків

 (Дорослий: 18€ / Діти: 18€)
Місто древніх легенд і переказів, династій польських королів і видатного Міцкевича, народного героя Тадеуша Костюшко, вузьких вуличок з бруківкою і величних костелів. Про красу стародавнього Кракова, про музейні скарби Вавельського замку, про дракона Смока відомо стільки легенд, що вже важко відрізнити правду від вигадки. Кажуть, магія Кракова полягає в тому, що в місті зберігається святий камінь - чакрам, один з семи світових джерел таємничої сили. Правда це чи ні, але дуже справедливо кажуть: «Хто хоче пізнати душу Польщі, нехай шукає її в Кракові!».

Переїзд в готель.Ночівля.

День 1 - Краків – ЛьвівДень 1 - Краків – ЛьвівДень 1 - Краків – ЛьвівДень 1 - Краків – Львів

День 2.  

Відень – Шенбрунн

Сніданок.

Нас запрошує Відень

 (входить у вартість туру)
Знамените місто австрійських імператорів і талановитих музикантів, місто музики, вальсу, розкішних парків, чудового вина .... Пішохідна оглядова екскурсія з можливістю побачити історичні пам'ятки: Парламент, Ратушу, Віденський Будинок Опери і Хофбург, прогулятися по "Віденському кільці". Місто продовжує жити своїм минулим. Вулицями діловито їздять коляски, запряжені кіньми. Звідусіль лунають мелодії великого Моцарта...

У вільний час рекомендуємо відвідати на вибір:

Блиск і занепад Великої Імперії

 (Дорослий: 16€ / Діти: 16€ + вх. квиток)
Відвідини Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу. Були часи, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були  володарями Угорщини і Богемії. Імперій більше немає, багатства надовго пережили своїх власників. Священна Чаша Грааля, Спис Долі... Так-так, вони існують і зберігаються саме тут - в Скарбниці!

Шенбрунн - резиденція династії Габсбургів 

(Дорослий: 23€ / Діти: 23€ + вх. квиток)
Подібно Версалю, це - ансамбль, який об'єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу... 

Легенди старого Відня

 (Дорослий: 21€ / Діти: 16€)
Під час цієї екскурсії ми пройдемося незвичним маршрутом та побачимо інший Відень – середньовічний, величний та надихаючий: старий єврейський квартал, найстаріша церква Святого Рупрехта, будинок, у якому маленький Моцарт грав перед вельможами, «танцюючий годинник» Анкерур. Під кінець прогулянки нас чекатиме затишна кав’ярня, яка пригостить усіх віденською кавою.

Величний Відень

 (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)
Таємниче середньовіччя, блискуче 19 століття, круговорот музики, історії, мистецтва - все це Відень, неповторний і прекрасний! «Це моя воля!» - Цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. Ми також побачимо найвеселішу пам'ятку - химерний будинок Хундертвасер! А в завершенні екскурсії - «відвідаємо» принца Євгенія Савойського і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер!

Тут музика звучить повсюди

 (Дорослий: 18€ / Діти: 18€ + вх. квиток)
Кажуть, що повіт ря Відня наповнене музикою. В численних концертних залах і павільйонах, в парках і на бульварах лунають вальси Штрауса і серенади Моцарта. Цей класичний коктейль, доповнений розміреним постукуванням фіакрів, створюють неповторну атмосферу австрійської столиці. Під час екскурсії ми познайомимося з особливим звучанням великого міста, дізнаємося про життя композиторів і відвідаємо Віденську Оперу.

Нічний переїзд у Францію.

День 2 - Відень – ШенбруннДень 2 - Відень – ШенбруннДень 2 - Відень – ШенбруннДень 2 - Відень – Шенбрунн


День 3.  

Ніцца – Ментон

По дорозі зупинка на сніданок (оплата самостійно). Прибуття на Лазурний берег.

У гостях у красуні

 (входить у вартість туру)
Ніцца млосно вигнулась вздовж бухти Ангелів. Це місто кличе до себе художників і поетів, туристів і знаменитостей, персон королівської крові і інтелігентів зі всього світу. Відвідавши Ніццу, ми ніколи не забудемо ласкаве море, жваві площі і тихі вулички і чарівний дух романтики, що витає в повітрі цього міста…

У вільний час рекомендуємо:

Ментон в період "фестивалю лимонів"

 (Дорослий: 48€ / Діти: 38€)
На це «кисле» свято збираються сотні тисяч гостей з усіх куточків землі. Теплий клімат французької Рів'єри дозволяє вирощувати лимони круглий рік. Фестиваль - це свого роду підготовка до найбагатшого врожайного сезону в Ментоні. Зазвичай для підготовки цього свята використовується 130 тонн цитрусових фруктів. Місто прикрашається різними фігурами з лимонів, апельсинів, грейпфрутів. На кілька днів тут виростають апельсинові замки і казкові герої з лимонів. Всіх бажаючих запрошуємо на виставку цитрусових фігур, ну і звичайно, отримати справжній заряд вітаміну С, спробувавши нові сорти лимонів, напої та солодощі, виготовлені з «жовтого короля свята».

Поселення в готелі.Ночівля.

День 3 - Ніцца – МентонДень 3 - Ніцца – МентонДень 3 - Ніцца – МентонДень 3 - Ніцца – Ментон

День 4.  

Ніцца – Монте-Карло – Монако

Сніданок. Вільний час в Ніцці. Всім бажаючим пропонуємо:

Перлина Лазурного берега

 (Дорослий: 43€ / Діти: 38€)
На Середземноморському узбережжі, біля підніжжя Альпійських гір, розташувалась крихітна держава - Монако. Слава і популярність цього князівства, люкс і розкіш знаменитого на весь світ Монте-Карло - це винятковість, перетворена в повсякденність. Між морем і сонцем. Князівство є привілейованим місцем для спортивних катерів, старовинних вітрильників, яхт, модних магазинів, шикарних ресторанів. Потрапляючи на маленьку територію Монако, відчувається атмосфера аристократії та розкоші ...

Повернення в Ніццу.

14:30 "Битва квітів"

 (Дорослий: 26€ / Діти: 26€)
Особлива церемонія свята - Квіткові Баталії, які можна спостерігати майже кожен карнавальний день на Англійській набережній. Ці несмертельної "бої" перетворилися з часом на справжню виставу. З величезних барвистих кортежів, схожих на гігантські кошики, найкрасивіші дівчата і юнаки Лазурного берега в яскравих костюмах кидають у натовп глядачів букети троянд, лілій, мімоз, гвоздик. Ці кортежі - справжній витвір мистецтва, і для того, щоб прикрасити візок довжиною в сім метрів і висотою в шість, потрібно близько п'яти тисяч квітів. Практично всі ці квіти вирощуються тут же, і мімоза - символ Ніцци - займає серед них головне місце.

"Парад світла"

 (Дорослий: 26€ / Діти: 26€)
З настанням темряви, приходить час вечірнього шоу під назвою «Парад світла». У центрі уваги площа Массена. По колу площі проїжджають різні фігури з пап'є-маше на платформах у яскравому підсвічуванні. Лампочки переморгуються і палахкотять в нічному небі, крутяться величезні вогняні колеса, повзе густий кольоровий дим, рвуться хлопавки і сиплеться конфеті. У місті панує атмосфера веселощів!

Ночівля.

День 4 - Ніцца – Монте-Карло – МонакоДень 4 - Ніцца – Монте-Карло – МонакоДень 4 - Ніцца – Монте-Карло – МонакоДень 4 - Ніцца – Монте-Карло – Монако

День 5.  

Віареджіо – Флоренція

Сніданок. Раннє виселення з готелю.Переїзд в Італію.

Карнавал у Віареджіо

 (Дорослий: 48€ / Діти: 38€)
Відвідування яскравого і веселого карнавалу в Віареджіо. Це найбарвистіший і найсмішний італійський карнавал. Його головною особливістю є платформи з ляльками-героями комедії дель-арте з пап'є-маше, кожна з яких - витвір мистецтва, і створюється протягом року одним з восьми кращих художників міста. Карнавал в Віареджіо славиться як найбільш зухвалий і викривальний у всій Італії, а в постатях на карнавальних возах недвозначно вгадуються політики і громадські діячі наших днів.

Місто італійського шарму - Флоренція

 (входить у вартість туру)
Пересування по Флоренції - на громадському транспорті.
Символ епохи Відродження, - так кажуть про Флоренцію. Її вулиці, площі, палаци та храми прикрашені творіннями великих італійських майстрів. Тут бере свій початок епоха Ренесансу. Це місто Мікеланджело і Макіавеллі, місто-скарбниця, повне пам'ятників мистецтва, культури та історії. Нашому погляду відкриються шедеври великих майстрів: Площа Синьорії, головний флорентійський собор Санта Марія-дель-Фьорі, дзвіницю Джотто, Баптистерій із прекрасними фресками і золотою "Брамою раю", старий міст Понте Веккьо із численними золотими крамничками.

Поселення в готелі в районі Флоренції.Ночівля.

День 5 - Віареджіо – ФлоренціяДень 5 - Віареджіо – ФлоренціяДень 5 - Віареджіо – ФлоренціяДень 5 - Віареджіо – Флоренція

День 6.  

Піза – Сієна – Сан-Джиміньяно

Сніданок.Пересування по Флоренції - на громадському транспорті (оплачується додатково).У вільний час рекомендуємо відвідати:

Поїздка в Пізу

 (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Колись Піза оскаржувала вплив Генуї і Венеції на морях. А тепер лише покірно пожинає лаври однієї комічної архітектурної помилки, завдяки якій місто стало брендом, листівкою, предметом національного надбання. Але не варто віддавати забавній вежі всю увагу. Адже є ще Площа Чудес, причали лунгарно і будинок Галілео Галілея.

Перлина в короні Тоскани - місто Сієна

 (Дорослий: 38€ / Діти: 18€)
Зручно розкинувшись на трьох пагорбах, Сієна вважається одним з найкрасивіших міст Тоскани. В середні віки тут було створено безліч архітектурних шедеврів, які сьогодні роблять Сієну сліпучим містом. Це невелике місто не схоже ні на будь-який інше в Італії. Оточене стіною з кількома воротами, з середньовічних часів воно зберегло свій первісний вигляд суворої недоступності...

Хмарочоси середньовіччя

 (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
У самому серці італійського регіону Тоскана знаходиться чарівне містечко Сан-Джіміньяно. Місто чудово зберегло свій середньовічний вигляд, включаючи міські стіни і тринадцять кам’яних веж – «хмарочосів середньовіччя». Всіма своїми вежами Сан-Джіміньяно несамовито тягнеться в небо. Крім того, місто відоме білим вином Верначча, яке виготовляється із старого тосканського сорту винограду, що вирощується в околицях міста.

Ночівля.

День 6 - Піза – Сієна – Сан-ДжиміньяноДень 6 - Піза – Сієна – Сан-ДжиміньяноДень 6 - Піза – Сієна – Сан-ДжиміньяноДень 6 - Піза – Сієна – Сан-Джиміньяно

День 7.  

Венеція – Палац дожів

Сніданок.Запрошуємо на урочисте закриття Карнавалу!

Заручена з морем - Венеція

 (входить у вартість туру)
Нас запрошує красуня на воді, «заручена з морем», - так кажуть про Венецію (додатк. оплач. громадський транспорт - 26€/21€) - найбільш витончене і таємниче місто Італії. Це місто - прекрасна казка, яка застигла в камені. Багато століть майстри і художники прославляли його і прикрашали своїми творами. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки. Затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко просто на долоню сідають голуби ....

Всім бажаючим пропонуємо:

Таємниці венеціанських каналів

 (Дорослий: 23€ / Діти: 18€)
Венеціанські гондоли, немов чорні лебеді, ніжно гойдаються на хвилях. Вмілі гондольєри в смугастих футболках і капелюхах зможуть показати Вам всі красоти чудового міста. Вдалині від метушні Ви отримаєте насолоду куточками міста, які недоступні для погляду під час пішої прогулянки. Вперед, в плавання!

Палац Дожів

 (Дорослий: 21€ / Діти: 21€ + вх. квиток)
За задумом, палац своїм внутрішнім дизайном повинен був підкорювати іноземних послів. Саме цим пояснюється розкіш і багатство внутрішніх кімнат, над якими працювали найвидатніші художники того часу: Тіціан, Веронезе, Тінторетто, Белліні ...

Вся краса Венеції

 (Дорослий: 36€ / Діти: 30€)
Прогулянка на водному таксі по Гранд Каналу - єдиній у світі "водній вулиці". Великий канал - символ блиску і розкоші Венеціанської республіки Ми побачимо "парад" понад 200 мармурових палаців, які оздоблюють звивистий водний шлях, збудованих протягом приблизно 500 років. Історично це нагадує перекличку старої аристократії, оскільки майже кожен палац має назву колись великих сімей ... 

Серед вод і землі Північної Лагуни

 (Дорослий: 30€ / Діти: 26€)
Хочете відпочити в човні і насолодитися природною, живою красою лагуни зі стаканчиком доброго італійського вина "Fragolino"? Пропонуємо відправитися в подорож: ми пропливемо поруч з островом Святого Георгія, побачимо з води красивий острів Лідо, на якому у вересні кожного року проходить Міжнародний Венеціанський кінофестиваль. Будемо пропливати повз острів Мурано, на якому виробляють знамените в усьому світі венеціанське скло. І ще побачите багато, багато цікавого ...

Нічний переїзд .

День 7 - Венеція – Палац дожівДень 7 - Венеція – Палац дожівДень 7 - Венеція – Палац дожівДень 7 - Венеція – Палац дожів

День 8.  

Будапешт – Егер

Прибуття в Будапешт.Вранці запрошуємо відвідати термальні купальні графа Сечені (вх. Квиток) - заряд бадьорості і енергії на цілий день!Після невеликого переїзду:

Дегустація в Егері

 (Дорослий: 18€ / Діти: 18€)
Заїзд на угорський гуляш та дегустацію знаменитих вин в вікових льохах, вирубаних з туфу в Долині Прекрасної дівчини.

Без сумніву, таке закінчення подорожі вам сподобається...Перетин кордону. Час прибуття до Львова орієнтовно 23:00 (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Безкоштовний трансфер на з.д вокзал. До нової зустрічі!

День 8 - Будапешт – ЕгерДень 8 - Будапешт – ЕгерДень 8 - Будапешт – ЕгерДень 8 - Будапешт – Егер

Вартість туру

Дата туруДоросліДіти (до 16 років)
27.02303 €
296 €
доплата (за одномісне проживання)98 €
98 €


У вартість включено:

• груповий страховий поліс (в разі самостійної подачі необхідний індивідуальний страховий поліс - оплачується додатково)
• в разі, коли вік туриста до 5 років і більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу
• супровід керівника групи
• проїзд автобусом туркласу
• проживання в готелі 3* зі сніданками
• 4 екскурсії (згідно програми).


Додатково оплачується:

• Турпакет на будь-яку з можливих сум - дивитись Калькулятор (на обрану суму можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру). Мінімальний Турпакет є обовязковим. Виключенням є певні тури по Болгарії.• послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 21 €
Послуга "Гарантійний платіж" дозволяє зменшити фінансові втрати при відмові від туру, у випадку повідомлення Туроператора, не пізніше ніж за 24 години до початку туру, про неможливість здійснення поїздки. У такому випадку, туристу повертаються кошти оплачені за тур, за виключенням візового, консульського зборів і суми гарантійного платежу. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", проте відмовився від подорожі пізніше, ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.
• послуга "гарантований номер місця" - 21 € (місця з 1 по 16).

• вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
• city tax (міський податок) в Італії від 3€ до 6€ з людини за ніч
• факультативні екскурсії
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
• Візова підтримка (при необхідності відкривати візу) - 10€
З 11.06.2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний паспорт - віза не потрібна. 
Для тих, в кого паспорти НЕ біометричні чи потрібна віза:
• Візова підтримка (при необхідності відкривати візу) - 10€
• Консульський збір + Візовий Центр = 35€ + 25€
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі. При відмові НЕ повертається.

 

 

_________________________________________________________________________________________

Менеджер напрямку Автобусні тури Європою з радістю допоможе Вам у організації, замовленні, бронюванні даного туру, відповість на запитання щодо подорожі або запропонує вигідні та достойні альтернативи! Чекаємо на Ваші запитання в он-лайн чаті, за телефонами (067) 383-26-11 (viber), (073) 057 52 62 (viber)
e-mail: info@maptour.com.ua


Ваш відгук:

Всі на карнавал! Ніцца, Ментон, Віареджіо, Венеція