Всі фарби Грузії

Залишіть відгук про цей товар першими

15 665 грн.
Оновлено 02-2019

Короткий огляд

Грузія - це настрій. Це гостинні люди. Це країна давніх традицій, неймовірної краси гір і озер.
Маршрут: Тбілісі - Мцхета - Горі - Уплисцихе - Боржомі - Ахалцихе - Сігнагі - Цинандалі - Тбілісі

Виліт: 28.03.19 на 7 ночей

Всі фарби Грузії
Розкрийте усі фарби Грузії!

День 1.

Приліт в А / П «Шота Руставелі» м. Тбілісі
Приліт в міжнародний аеропорт міста Тбілісі, зустріч з представниками приймаючої компанії Музенідіс Тревел, переїзд на комфортабельному автобусі в готель.
Розселення в готелі м.Тбілісі. відпочинок

День 2. 

Тбілісі

Сніданок. Виїзд з готелю
Ви зробите тривалу міську прогулянку, під час якої познайомитеся з головними визначними пам'ятками столиці Грузії, зробивши справжню подорож у часі - від давнини до наших днів. Перед вами постане багатогранна мозаїка грузинського життя, в якій кожен з вас займе місце не тільки спостерігача і туриста, а й бажаного гостя.
На нашому маршруті ви відвідаєте: найстаріший міський район Абанотубані (район сірчаних лазень), вірменський храм Сурб Геворк (XIV ст.), Тбіліську Кафедральну синагогу, тбіліську соборну мечеть (XIX ст.), Міську фортецю Нарікала (IV-VIII ст.), Віфлеємську вулицю-сходи, резиденцію Патріарха Грузії, найстарішу тбіліську церква Анчісхаті (5 ст.), міст Миру, Метехський храм (XI ст.), Кафедральний собор Святої Трійці (Самеба), Сіонський собор (VIII-XI ст.).

Картинки по запросу тбилиси ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу тбилиси ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу тбилисиФортеця Нарікала

Легенда, що розповідає про походження Тбілісі, свідчить: одного разу, грузинський цар Вахтанг Горгасали (V ст.), Полюючи в лісі, підстрелив фазана. Птах впав в тепле сірчане джерело і зварився в ньому. Цар так був здивований властивостями цієї води, що прийняв рішення закласти на місці сірчаних джерел місто, яке отримало назву Тбілісі (від гр. «Тбілі» - теплий). Вважається, що саме в тому місці, де колись полював цар, була побудована фортеця Нарікала. Біля підніжжя цитаделі розташований район Абанотубані з уславленими сірчаними лазнями. З фортеці відкривається панорамний вид на місто.
Зупинка на обід в одному з ресторанів міста Тбілісі. Вартість обіду туристами оплачується самостійно.


Собор Святої Трійці

Собор Святої Трійці, або Самеба - кафедральний собор Грузинської православної церкви в Тбілісі, зведений на пагорбі св. Іллі. Одне з новітніх релігійних будівель в Грузії, було закладене в 1995 р, освячене у 2004 р Величний храм проглядається з будь-якої точки в центрі міста.


Мтацминда

Свята гора Мтацминда відома своєю давньою історією: в V ст. на її схилі, в печері, жив високо шанований в Грузії Святий Давид. У XIX столітті над печерою Св. Давида звели храм, а згодом його оточив Пантеон. Одним з перших на Святій горі був похований російський письменник, дипломат Олександр Грибоєдов. Могили письменника і його дружини Ніни Чавчавадзе знаходяться тут і сьогодні.
Повернення в готель м.Тбілісі. відпочинок


День 3.


Мцхета, гори Уплісцихе

Сніданок. Виїзд з готелю
Екскурсійний день почнеться з відвідування древньої столиці Грузії міста Мцхета. Мцхета - один з найдавніших міст Грузії, згадки про яке відносяться до V століття до нашої ери.
Ви відвідаєте собор Светіцховелі (XI ст.), В якому зберігаються хітон Господній, плащ старозавітного пророка Іллі та жівотворящий хрест Дзеліцховелі, зроблений з хреста, на якому розіп'яли Ісуса Христа, і мощі апостола Андрія Первозванного. Недарма місто Мцхета називають другим Єрусалимом. Після чого, ви підніметеся в монастир Джварі (6 ст.), що підноситься над містом. 
Зупинка на обід в одному з ресторанів міста Мцхета. Вартість обіду туристами оплачується самостійно.

Далі за маршрутом - печерне місто Уплісцихе.

В околицях багато цікавих пам'яток, одне з яких - печерне місто Уплісцихе (IV ст. До н.е. - I в н.е.). 
Немов гігантські вікна на скелях проглядаються печерні гроти, усередині яких колись протікало звичайне життя. Усередині печер були величезні величні зали, храми, житла, з'єднані між собою звивистими вулицями-коридорами.


Далі, екскурсія по одному з найдавніших міст Грузії - Горі.

В історичних джерелах він відомий з VI століття, але всесвітню славу йому принесло ім'я «батька народів» Йосипа Джугашвілі, більше відомого як Сталін. Головна вулиця Горі досі названа в його честь - проспект Сталіна. Основна визначна пам'ятка міста - будинок-музей Сталіна, збудований у вигляді мармурового саркофага, зі скульптурою Сталіна перед ним, однією з небагатьох, встановлених сьогодні в пам'ять про нього.

Повернення в готель м.Тбілісі. відпочинок

Похожее изображение ÐŸÐ¾Ñ…ожее изображение ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу уплісцихеДень 4.

Боржомі, Ахалцихе, Рабат

Сніданок. Виїзд з готелю
Після сніданку ми відправимося в найбільший в Європі заповідник - Боржомі-харагаульського парк
Боржомі-харагаульського парк - один з найбільших національних парків в Європі, включає шість адміністративних районів, що тягнуться від курорту Боржомі до міста Харагаулі. Його площа становить 5,3 тис. Км ², що становить 7,6% всієї території Грузії. На екскурсії ви відвідаєте місто Боржомі - оздоровчий курорт, знаменитий своїми цілющими мінеральними водами і термальними ваннами, де ви побуваєте в Боржомському парку і біля джерела мінеральної води, з якого можна буде спробувати одну з найбільш корисних мінеральних вод в світі. Тут же ви зможете прокататися по канатній дорозі, яка була побудована в 60-х роках ХХ століття. На висоті 100 м над у. м. вам відкриється дивовижний вид на маленьке курортне містечко, що потопає в зелені.
Зупинка на обід в одному з ресторанів міста Боржомі. Вартість обіду туристами оплачується самостійно.
Далі, переїжджаємо в столицю Самцхе-Джавахеті - місто Ахалцихе.
 Для захисту країни від вторгнення турків, вони постійно претендували на грузинські землі, на його території була зведена масштабна для свого часу фортеця Рабат. Сьогодні фортеця - одне з найкрасивіших середньовічних укріплень, що займає площу 7 га, де ви відвідаєте унікальний музей і огляньте цінну експозицію.

Повернення в готель. відпочинок

Похожее изображение ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу боржоми грузия ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу боржоми грузия


День 5.

Кахетія

Сніданок. Виїзд з готелю
У цій поїздці ви відвідаєте найважливіші пам'ятки Кахетії. Розпочнеться екскурсія з монастиря в Бодбе, названого в честь Святої Ніни, яка принесла в ці краї християнство. Тут же, в Кахетії, збереглася і могила цієї особливо шанованої грузинської Святої, поруч з якою б'є животворяще джерело.
Далі за маршрутом ми відвідаємо невеличке містечко Сігнагі. Основна його пам'ятка - одна з найвідоміших в Грузії фортеця, заснована грузинським царем Іраклієм II (XVIII ст.) на схилах гори. Стіни фортеці добре збереглися. У міста Сігнагі є схожість з містами південної і центральної Європи, яке йому надають яскраво-червоні черепичні дахи, але традиційні двоповерхові будинки і декор балкончиків не залишають сумнівів: ви в прекрасній, самобутньої Грузії!
Після оглядової екскурсії по Сігнагіми запрошуємо вас на обід в традиційний грузинський ресторан (обід входить у вартість туру).

Далі, ми продовжимо нашу подорож по Кахетії і поїдемо в Цинандалі, в родовий маєток відомого грузинського поета князя Олександра Чавчавадзе - генерала Російської Імперії і відомого поета-романтика XIX століття. Будинок-музей, оточений розкішним парком з каплицею, а у винних підвалах зберігається 16 тисяч пляшок вина кінця XIX початку XX століть. Ви прогуляєтеся по парку, оглянете винний завод і продегустуєте вино в старовинних підвалах.


Повернення в готель м.Тбілісі. Відпочинок.

Картинки по запросу кахетия ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу кахетия ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу кахетия


День 6.

Виліт.
Сніданок. Виїзд з готелю
Після сніданку і виселення з готелю ви переїдете в найсучасніший і великий торговий центр Грузії East Point, де проведете вільний час і займетеся шопінгом.

Переїзд в аеропорт і виліт.


Вартість: 499Вартість вказана на 1 особу при 2-місному розміщенні та включає:


авіапереліт (в залежності від обраного туру);

медичне страхування (в залежності від міста вильоту);

трансфери протягом всієї програми на комфортабельному автобусі;

проживання в готелях вибраної категорії - 3 *, 4 *, 5 *;

харчування: сніданки

дегустація 1-ого виду вина (біле сухе) і вхідні квитки в маєток Чавчавадзе;

Обід в місті Сігнагі;

4 екскурсії у супроводі російськомовного гіда:1. Оглядова екскурсія по місту Тбілісі (5-6 годин) 2. Екскурсія в Кахетії «Бодбе - Сігнагі - Телаві» (7-8 годин) 3. Екскурсія «Мцхета - Горі -Уплісціхе» (7-8 годин) 4.Екскурсія «Боржомі - Ахалцихе - Рабат» (8-9 годин)

Додатково оплачується:

вхідні квитки в музеї

археологічні зони і монастирі

обіди та напої до вечері

___________________________________________________________________________

Менеджер напрямку Грузія з радістю допоможе Вам у організації, замовленні, бронюванні даного туру, відповість на запитання щодо подорожі або запропонує вигідні та достойні альтернативи! Чекаємо на Ваші запитання в он-лайн чаті, за телефонами (067) 383-26-11 (viber), (073) 057-52-62 (viber), м. Харків (099) 460-07-02 (viber), e-mail: info@maptour.com.ua


Ваш відгук:

Всі фарби Грузії