Володарка сердець – Чехія

Залишіть відгук про цей товар першими

8 165 грн.
Оновлено 09-2014

Короткий огляд

Львів - Дрезден - Прага - Карлові Вари - Чешський Крумлов - Відень - Львів

Володарка сердець – ЧехіяВересень
11, 25
Жовтень
2, 23, 30
Листопад
13, 27
Грудень
11, 30НГ
Львів - Дрезден - Прага - Карлові Вари - Чешський Крумлов - Відень - Львів

•  Екскурсія в Дрезден і Чеський Крумлов у вартості туру!!!
•  Екскурсія в Відень у вартості туру!!! 

День 1.
НЕДІЛЯ.
 Львів. Зустріч кожного туриста.
09.00 Виїзд з залізничного вокзалу. Переїзд по території Польщі. Транзитна ночівля на території Польщі.

День 2.
ПОНЕДІЛОК.
 Сніданок. Виселення з готелю. Нас запрошує древня столиця Саксонії – Дрезден.
Протягом семи століть місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Тут було винайдено першу європейську порцеляну і першу оригінальну систему європейських гімназій. Екскурсія по Старому місту – Театральна площа з Дрезденською оперою в центрі. Величні будівлі Цвінгера, Резиденція правлячої династії Веттинів, «Балкон Європи» - тераса Брюля… Вільний час.
Дрезденська картинна галерея закрита в понеділок. В Дрездене працюють два інших відомих музеї - це музей Скарбів і музей Альбертінум - Нові Майстри. Є можливість відвідування одного з музеїв у супроводі екскурсовода (Дорослі 20 €, діти до 12 років 5€). Переїзд в Прагу. Поселення в готель. Ночівля.

День 3.
ВІВТОРОК.
Сніданок. 09:00 Пішохідна екскурсія “Таємниці, які розповіла Прага…”. Все розпочинається Градчанської площі, потім - Шварценберзький палац та зміна варти в Парадних подвір’ях Празького граду – резиденції чеських князів та королів. Зовні величний та величезний кафедральний собор Св. Віта, Старий королівський палац… Базиліка Св. Георгія... Далі Вежа Даліборка та старовинні замкові східці... Хочете знати, куди вони ведуть?
Далі Старе місто: давня Порохова вежа, Ставовський (Становий) театр, який пам’ятає ще Великого Моцарта; Каролінум – перший Празький університет. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, де кожну годину симпатичний скелетик дзвонить у свій дзвіночок та у віконці з’являється процесія із дванадцяти апостолів. І по королівській дорозі виходимо на Карлів міст... Вільний час.
Для всіх бажаючих вечірня прогулянка на кораблику по Влтаві (Дорослі 25€/діти до 12 років 20€). Аперетиви, шведський стіл і хороша музика у супроводі цікавих розповідей… Ось вони, незабутні миттєвості життя...
20:00 Прага театральна. Празький ексклюзив – синтез традиційного чеського театру з мюзиклом, танцем та пантомімою, середньовічною алхімією та містикою. Вистава Чорного театру – суміш фантастичного та реального, коли світ зачаклованих предметів прокидається до життя… (Дорослі вх.квиток - 550 крон, діти до 12 років 480 крон, 1 євро приблизно 25 крон). Ночівля.

День 4.
СЕРЕДА.
Сніданок. Пропонуємо факультативну екскурсію “Місто живої води - Карлові Вари” з відвідуванням королівського пивоварного заводу “Крушовіце” (Дорослі 40€/ діти до 12 років 30€). Пивовар в Чехії – це звучить гордо. Гостинні господарі розкажуть про секрети пивоваріння, запросять скуштувати декілька сортів справжнього пива і не відпустять вас без приємного сувеніра на пам’ять! Далі шлях веде в одну із мальовничих долин Західної Чехії, в курортне місто - Карлові Вари… Це царство мінеральних джерел, лікеру Бехеровки, скла та порцеляни. Місто з чудовою архітектурою, спокійним дзюрчанням води, солодким запахом вафель та романтичною музикою курортних оркестрів... Не забудьте взяти з собою купальники! Вхід в басейн оплачується додатково (100 крон близько 4€). Вільний час для відпочинку, купання в термальних басейнах і покупки подарунків рідним та близьким… Вам не захочеться залишати ці місця, але час повертатись в Прагу.
Для всіх бажаючих Вечеря в середньовічній корчмі з розважальною програмою (990 крон, діти до 12 років 490 крон. 1 євро=близько 25 крон). Вас очікує вечір у корчмі, яка перенесе Вас на сотні років назад... в добу середньовіччя! Романтична і сувора атмосфера...Фехтувальники, комедіанти і прекрасні танцівниці будуть піднімати Ваш настрій... Ночлег.

День 5.
ЧЕТВЕР.
Сніданок. Виселення з готелю. Запрошуємо Вас в мальовничу і величну Південну Чехію. Романтичний край з безкрайніми лісами та озерами, маленькими містечками, старовинними замками та добрими людьми… Тут затишно, спокійно та дуже красиво… Обов’язково потрібно зайти в один із середньовічних замків та відчути себе справжнім дворянином. (вх. квиток дорослі 300 крон/ діти до 12 років 200 крон, 1 євро = 25 крон). Серце Південної Чехії - Чеський Крумлов. Опинившись на вуличках цього містечка з черепичними дахами можна перенестись на декілька століть назад, тут нічого не змінилось з доби середньовіччя... Екскурсія по місту та вільний час для прогулянок...
Для бажаючих вечірній відпочинок „За бокалом доброго моравського вина...” (Дорослі 30€/ діти до 12 років 20€). Вечірня прогулянка по загадковому Крумлову. У супроводі екскурсовода у старовинному костюмі, Ви проведете незабутні години…
Поселення в готель. Ночівля.

День 6.
П'ЯТНИЦЯ.
Сніданок. Виселення з готелю.
Екскурсія в знамените місто австрійських імператорів і талановитих музикантів, місто музики, вальсів, розкішних парків, чудового вина… Вас запрошує Відень… Пішохідна оглядова екскурсія з можливістю побачити історичні пам'ятки: Парламент, Ратушу, Віденський Будинок Опери, Хофбург, прогулятись по "шлюбній каблучці Відня" під віковими деревами Рингу... Місто продовжує жити своїм минулим. По вуличках поважно пересуваються карети, запряжені кіньми. Звідусіль лунають мелодії великого Моцарта. Вечорами дами в вишуканих вечірніх сукнях під руку з елегантними кавалерами поспішають на бал в міську ратушу. Величне і принадне місто зачаровує своїх гостей шармом і аристократичною вишуканістю. Пропонуємо в цьому переконатись… Вільний час. Відвідування Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу (Дорослі 25€ /діти до 12 років 20€). Виїзд в Україну.

День 7. 
СУБОТА. Приблизно в 12.00 Прибуття до Львова.
Подарунок! Екскурсія “Тільки у Львові…”. Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову. Тут завмирає час... По вузеньких вуличках розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвонами святині... Костел Успіння, Домініканський Собор, Церква. Св. Юра, гостинно відкриває свої двері Стара Аптека, а кожен камінчик на площі Ринок несе крізь століття свою історію...

 Вартість туру при оплаті
Дорослі
Діти
 За 7 тижнів
 260 €
 210 €
 За 6 тижнів
 270 €
 220 €
 За 5 тижнів
 280 €
 230 €
 Менше 5 тижнів
 290 €
 240 €

Вартість туру відрізняється від звичайної: 
* сезонна доплата 5 євро
**сезонна доплата 15 євро
НР - Новорічні свята 30.12 н.р.
(зміна програми, тарифів і вартості туру) 

Вартість включає
• Зустріч представником компанії
• Страхування (групове)
• Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
• Супровід гіда-керівника по всьому маршруту
• Проживання в Фрідеку, Празі, Крумлові готель 3* обраної категорії зі сніданками.
• Екскурсії, вказані в програмі.

Подарунок від компанії:
DVD диск з фільмом про Празі
Екскурсія по Львову в останній день

Вартість не включає
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти (аквапарк, басейн в КВ, музеї)
• Факультативні екскурсії, рекомендовані програми.
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (вечері, обіди, сувеніри)
• Консульський збір 35€. (Крім категорій громадян, звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років... згідно угоди про спрощення візового режиму)
ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ

ВАЖЛИВО

• Доплата за одномісне розміщення + 100 євро/тур.
• Туристи, які подорожують самі, можуть бути розміщені в тримісних номерах!!!
Документи приймаються НЕ ПІЗНІШЕ ніж за 21 день до виїзду.
Під час туру ПАСПОРТИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ!!!
• Компанія залишає за собою право змінювати кількість, день та час екскурсій або ж замінювати їх на рівноцінні або ж класом вищі.
Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусах готуватись не будуть. Під час переїздів кожні 3 - 3,5 години ми будемо робити санітарні зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, автогрилях тощо.
• Турист несе фінансову відповідальність за псування власності готелю та автобусу.
• Мінімальні кількість для виконання факультативних програм - 30 осіб
Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено

_________________________________________________________________________________________________________
Менеджер відділу "Автобусні тури Європою" з радістю допоможе Вам у організації, замовленні, бронюванні даного туру, відповість на запитання щодо подорожі або запропонує вигідні та достойні альтернативи!
Чекаємо на Ваші запитання в он-лайн чаті, за телефонами у Хмельницькому (0382) 707-608, у Києві (044) 383-60-63, skype: info.mapt
our, ICQ  602520400, e-mail: info@maptour.com.ua.


Ваш відгук:

Володарка сердець – Чехія