Відпочинок в Карпатах: Урочище Вишня

590 грн.
Оновлено 09-2014

Короткий огляд

Проживання в котеджі “Урочище Вишня” що заходиться в живописному куточку Карпат, на території відомого горного курорту “Буковель”

Відпочинок в Карпатах: Урочище Вишня
Літній Відпочинок у Карпатах: екскурсії, розваги, активний відпочинок.

590 грн., за 3 дні (проїзд,проживання,харчування)
Проживання в котеджі “Урочище Вишня” що заходиться в живописному куточку Карпат, на території відомого горного курорту “Буковель”

Виїзд щоп'ятниці

День перший:

6:00 - ранку, виїзд з м.Хмельницького.

Приблизно через 2,5 години по дорозі, заїзд в Зарваницю (Село Зарваниця на Тернопільщині славиться чудотворною іконою Матері Божої, яка належить до найдавніших в Україні. Це святе місце відвідують тисячі паломників з усіх куточків світу.) проходить екскурсія.

13:50 - приїз в Яремчу (Низькогірний кліматичний курорт, оточений горами, які на півночі і півдні переходять у мальовничі пагорби, вкриті густим хвойним і листяним лісом). Далі екскурся-сходженя на скелю Довбуша на протязі 3-ох годин, (це відоме місце серед скелелазів де прокладено багато скелелазних маршрутів різних категорий складності, скелі Довбуша являються популярным туристичним місцем) проїзд на базу.

18:00 - Поселення на базі (знаходится в живописному куточку Карпат, на території відомого горного курорту “Буковель”. Поряд знаходиться хвойний ліс і невелика гірська річка) вечеря, вечірні розваги (більярд, теніс, сауна, басейн, футбол, волейбол).

День другий:

7:00-10:00 - (ранковий басейн до ваших послуг) Добрий ранок от і сніданок. 10:30 Виїзд до гори “Хомяк” (Невеликий хребет у пд.-сх. частині Скибових Ґорґан. Висота до 1540 м) схоження, подорож-екскурсія надаються умови для приготування шашлику. Повернення на базу 17:00. Прогулянка по Буковелі,вечірні розваги. 20:00 - вечеря.

День третій:

7:00-10:00 (ранковий басейн до ваших послуг) Добрий ранок от і сніданок. 11:00 виїзд з готелю,заїзд на водопад і сувенірний ринок. 15:00 відправлення на Хмельницький.

 

  1. Надіслав Женя: (09.07.12)
    Очень понравилось

    Ездили в прошлом году с девушкой она сама с России и ей очень понравилось. Красивая природа, замечательные люди, Пока лезли на гору не видел что бы ей нравилось но после того как уже с самой вершины смотрели на Карпаты еле спустил её вниз)) так ребята если есть свободное время и хотите хорошо провести время даже не задумывайтесь. Ещё отдельно хотелось бы сказать про кухню готовят просто шикарно)


Ваш відгук:

Відпочинок в Карпатах: Урочище Вишня