Великі канікули. "Діснейленд", "Астерікс", "Європа-Парк"

Залишіть відгук про цей товар першими

9 919 грн.
Оновлено 03-2019

Короткий огляд

Європейські парки розваг — це місця, де навіть дорослі відчувають себе дітьми, де звідусіль чутно веселий сміх. Це маленькі світи, які дозволяють відпочити, повірити в казку і від душі накататися на різних атракціонах.
Автобусний тур. Маршрут: Львів - Краків - Прага - Париж - Діснейленд - Астерікс - Европапарк - Страсбург - Замок Нойшвайштайн - Зальцбург- Красічін - Львів. 8-денний тур

Великі канікули. "Діснейленд", "Астерікс", "Європа-Парк"
Тур без нічних переїздів!

Найвідоміші парки розваг: "Діснейленд", "Астерікс" і "
Європа Парк"

У вартості екскурсії : Прага, Париж і Зальцбург!

Дати туру

 

Травень 2019Червень 2019Липень 2019
44; 156; 20

 День 1 

Краків – Львів

Безкоштовні трансфери «ж/д вокзал - Термінал-А». Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. При швидкому проходженні кордону і бажанні групи

Ланцутський замок

 (Дорослий: 10€ / Діти: 10€ + вх. квиток)
Ланцутський замок - колись «Мекка» польських аристократів, а сьогодні - місце захоплення красою і багатством прекрасного палацового комплексу, оранжерей і знаменитого каретного двору. Один з найкрасивіших і найвідоміших замків Речі Посполитої зручно розташувався серед мальовничих пагорбів Підкарпаття. Навколо замку стеляться доглянуті сади, чудова паркова зона, каретний двір, оранжереї, манежі для кінної їзди і невеликий палац. 

Або

Королівський шлях

 (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Краків-місто – вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить... Вавельський пагорб, Кафедральний собор, Двір резиденції. Зупинки на фотопаузу. Вулиця Гродська, Королівський шлях ми дійдемо до Ринкової площі, послухаємо трубача в Маряцькому костелі, зайдемо і виберемо сувенір на торгових рядах Сукенніци.

Прибуття до Чехії. Ночівля.

День 1 - Краків – Львів Ð”ень 1 - Краків – Львів Ð”ень 1 - Краків – Львів Ð”ень 1 - Краків – Львів


День 2  

Прага

Сніданок.

Екскурсія 

Зустріч з Прагою

 (входить у вартість туру)
У лабіринтах маленьких вуличок ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, єврейський квартал Йозефів, Карлова вулиця ... і звичайно ж, Карлів міст! Потрібно тут зупинитися для того, щоб загадати бажання!

Рекомендуємо відвідати екскурсії і програми на вибір:

Таємниці королів – Градчани

 (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Дізнатися про життя королів і придворних, про палацові інтриги і змови, злочини і покарання, які відбувалися з найсвітліших спонукань – в ім'я віри і держави. Все починається зі знаменитого Страговського монастиря. Далі вас чекає Лоретта, Градчанська площа, Шварценбергский палац і зміна варти в Празькому граді.

Прогулянка на кораблику по Влтаві

 (Дорослий: 30€ / Діти: 26€)
Аперитиви, шведський стіл в супроводі цікавих розповідей... Ось вони незабутні миті в житті...

Королівство залізниць

 (дод. оплата)
У Королівстві залізниць відвідувачам випадає можливість побачити макет всієї Чехії із залізничним сполученням в масштабі 1:87. Маленьким і великим відвідувачам належить відправитися в подорож по країні, щоб побачити всі визначні пам'ятки і краси.

Національний технічний музей

 (дод. оплата)
Кращий технічний музей у Європі. Всі, хто цікавиться технікою, неодмінно повинен відвідати Національний технічний музей міста Прага. На постійній основі в музеї розташувалися виставки експонатів з найбільш цікавих напрямків у техніці: астрономія, архітектура, фотографія, печатка, і, звичайно ж, транспорт.

Празький зоопарк

 (дод. оплата)
Відвідайте  4-й найкращий зоопарк у світі. У ньому  живе найбільша саламандра у світі … Прекрасні  умови для тварин. Відчуття природної дикої природи, жодних кліток. Доглянуті і чисті звірі добре  почуваються у просторих вольєрах. Тут все організовано з вигадкою і продумано до дрібниць.

Переїзд на нічліг. Нічліг.

День 2 - Прага Ð”ень 2 - Прага Ð”ень 2 - Прага Ð”ень 2 - ПрагаДень 3  

Ла Дефанс – Нотр-Дам де Парі (Собор Паризької Богоматері) – Париж – річка Сена – Фрагонар

Сніданок. Переїзд в Париж.

Екскурсія 

Магія Парижа!

 (входить у вартість туру)
Париж стає рідним з першого погляду, з першого кроку його витертою бруківкою. Паризькі прогулянки заводять у минуле, в пам'ять серця, у потаємні куточки душі. Франсуаза Саган, Коко Шанель, Джо Дассен, Бріджит Бардо... Готель де Віль – Лувр – Сади Тюльрі – Вандомська площа – Оперний театр. Продовжимо наше знайомство з Парижем в світі ароматів музею Fragonard.

Вільний час.

Магічне серце Парижу – Латинський Квартал

 (Дорослий: 21€ / Діти: 18€)
Самі відомі місця Парижу – Собор Паризької Богоматері і Латинський квартал. Захоплююча подорож розпочнеться від знаменитого Собору Паризької Богоматері, свідка легендарних подій французької історії. Закінчимо нашу екскурсію на площі всіх закоханих, можна сказати головній площі відомого Латинського кварталу!!!

Таємниці річки Сена

 (Дорослий: 16€ / Діти: 13€)
Прогулянка по таємничій Сені на кораблику.

Вогні нічного Парижа

 (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)
Вечірня програма "Вогні нічного Парижа", під час якої ми зможемо насолодитись красою Парижа в вечірньому вбранні ... Нас будуть підкорювати і захоплювати: велична Тріумфальна Арка, чарівництво моста Мірабо, Марсове поле, незрівнянні Єлисейські поля і оглядовий майданчик Трокадеро, район Ла Де Фанс, і в закінченні екскурсії нас зачарує неперевершена красуня – мерехтлива Ейфелева вежа.

Можливість самостійно побувати на Ейфелевій Вежі (вх. квитки). Поселення в готель. Ночівля.

День 3 - Ла Дефанс – Нотр-Дам де парі (Собор Паризької Богоматері) – Париж – река Сена – Фрагонар Ð”ень 3 - Ла Дефанс – Нотр-Дам де парі (Собор Паризької Богоматері) – Париж – река Сена – Фрагонар Ð”ень 3 - Ла Дефанс – Нотр-Дам де парі (Собор Паризької Богоматері) – Париж – река Сена – Фрагонар Ð”ень 3 - Ла Дефанс – Нотр-Дам де парі (Собор Паризької Богоматері) – Париж – река Сена – Фрагонар


День 4  

Монмартр – Париж – Діснейленд – Руан – Онфлер – Нормандія

Сніданок. Вільний час в Парижі. Є можливість відвідати на вибір:

Діснейленд

 (Дорослий: 23€ / Діти: 23€ + вх. квиток)
Чарівний світ Дісней Парку відкриває перед нами свої двері і, переступивши його поріг – ми стаємо героями дивовижних пригод. Це світ дітей та дорослих – країна фантазій, країна відкриттів і першовідкривачів. Відвідування Дісней студії за додаткову плату.

Або

Сентиментальна Нормандія

 (Дорослий: 68€ / Діти: 46€)
Нас чекає дивовижний за красою регіон – Нормандія. Тут все інше: архітектура іграшкових містечок, як зі сторінок дитячих казок; повітря, просочене ароматом океану; кухня з найсвіжіших морепродуктів, всесвітньо відомі сири. І пейзажі, від краси яких захоплює подих. Відвідування історичної столиці Нормандії – міста Руан. Старовинний Руан – найбільше нормандське місто. Екскурсія в Руанський собор і по історичних місцях, пов'язаних з історією Жанни Д'Арк. Довіль і Трувіль-их часто називають братами-близнюками. Хоча між ними немає нічого спільного, крім моста, який їх з'єднує. Трувіль – містечко рибальське, бідне і веселе. Прогулянка по місту Трувіль-сюр-Мер і відвідування ринку морепродуктів. Дегустація кавальдосу і сидру при бажанні. Під час дегустації ми дізнаємося про те, як проводиться першокласний нормандський сидр і оспіваний Ремарком кальвадос – гордість місцевих жителів. Такий кальвадос ми навряд чи знайдемо в Парижі! Можливість пообідати в одному з місцевих ресторанчиків. Відвідування Довиля, який вважається найкращим морським курортом в Нормандії. Довіль був побудований спеціально для того, щоб паризька знати знайшла персональний курорт. Прогулянка по місту, вільний час для відвідування набережної, яка омивається Ла-Манш. День, проведений в Нормандії це – день, довжиною в життя. Повернення в Париж.

Легендарний Монмартр

 (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною – Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Життя Монмартра продовжує вирувати. Площа Тертр з сотнями мольбертів радо зустрічає всіх відвідувачів. Тут можна купити і забрати з собою маленький шматочок Парижа, зображений на полотні. Немає місця більш принадного і хвилюючого. На Монмартрі безліч знаменитих і цікавих паризьких ресторанів. Французька класика: цибульний суп, страви із серії «кус-куса», морепродукти або органічні вегетаріанські страви – тут кожен знайде собі вечерю за смаком (оплата по меню).

Мулен Руж

 (дод. оплата)
Нічне життя Франції. Відоме кабаре "Мулен Руж"(Час 23:00) - барвисті костюми, яскраве пір'я, розкішні танцівниці, французький канкан, атмосфера свята і веселощів допоможуть Вам отримати заряд хорошого настрою і відчути Париж по-справжньому! Самостійне повернення в готель.

Самостійне повернення в готель. Ночівля.

День 4 - Монмартр – Париж – Діснейленд – Руан – Онфлер – Нормандія Ð”ень 4 - Монмартр – Париж – Діснейленд – Руан – Онфлер – Нормандія Ð”ень 4 - Монмартр – Париж – Діснейленд – Руан – Онфлер – Нормандія Ð”ень 4 - Монмартр – Париж – Діснейленд – Руан – Онфлер – Нормандія


День 5  

Версаль – Лувр – парк Астерікс

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Парижі. Є можливість відвідати:

Парк розваг Астерікс

 (Дорослий: 23€ / Діти: 23€ + вх. квиток)
Всі атракціони парку присвячені популярним героям французьких коміксів і мультфільмів про римлян і галлів - Астерікс і Обелікс. Тут можна познайомитися не тільки з ними, але і з їх життям. Це захоплююча подорож по сторінках історії, фантастичні атракціони, ефектні видовища, чарівний і одночасно божевільний кінотеатр, авантюрні пригоди, нові зустрічі та знайомства... і все це приправлено тонким французьким гумором!

Або

Версаль. Банти і діаманти

 (Дорослий: 30€ / Діти: 30€ + вх. квиток)
Королівська резиденція – Версаль. Запрошуємо на свято пишноти, у царство балів, аудієнцій, бенкетів і театральних вистав. Версаль – символ влади короля Сонця і обличчя Франції. Відвідування замку.

Лувр- енциклопедія століть

 (Дорослий: 26€ / Діти: 26€ + вх. квиток)
Світ Мистецтва – світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври.

Переїзд на нічліг. Нічліг.

День 5 - Версаль – Лувр – парк Астерікс Ð”ень 5 - Версаль – Лувр – парк Астерікс Ð”ень 5 - Версаль – Лувр – парк Астерікс Ð”ень 5 - Версаль – Лувр – парк Астерікс


День 6

Страсбург – Європа-Парк

Сніданок.

Парк розваг Europa Park

 (вх. квиток)
Відвідування Європа-парк складається з тематичних регіонів, кожен з яких має свої атракціони. Ми з вами побуваємо в мальовничому замку Бальтазар в Німеччині, побачимо "Життя на сьомому небі" у Франції, насолоду від горнятка капучіно у тіні дерев і спробуємо справжню італійську піцу. Нас підкорить чарівність швейцарських Альп і політ на повітряній кулі. На справжньому альпійському експресі ми дістанемося до тірольської водної дороги в Австрії, звідки попадемо в печеру гномів. А ось ... чується переливчастий дзвін гітари і ... перед нами справжній танець фламенко-нас запрошує Іспанія. Ще кілька кроків і: ласкаво просимо в стару добру Англію! Далі нас очікують вітряні млини, Пітер Пен і катання у кавових чашках – ми в Нідерландах! Найсмачніша країна Шоколандія запросить нас на шоколадне шоу... Нас чекає незабутній день...

Або

Страсбург – столиця Ельзасу

 (Дорослий: 36€ / Діти: 30€)
Ельзас немов зійшов зі сторінок казки: будиночки з двосхилими дахами, побудовані з каменю і дерева, прикрашені квітами, на пічних трубах деяких з них звили гнізда лелеки. Пішохідна прогулянка по старому місту, острову, кварталу ремісників Petit de France, вузьких мальовничих переулочків, відвідування французького і німецького кварталів. Ми зануримося в незвичайну атмосферу двотисячолітнього міста. Широкі проспекти і вузькі вулички, невигадані історії та фантастичні легенди, паради і капітуляції, війна і мир – все змішалося в місті Страсбурзі. Місто прекрасне своїм неповторним Собором Нотр-Дам з дивно гармонійною площею навколо нього, каналами «малої Франції» з численними фахверковими будинками уздовж них, своїми мостами і ви в цьому переконаєтеся.Тут сліди багатьох відомих людей: Гутенберга, Моцарта, мадам Тюссо, Луї Пастера ...

Нічліг.


День 6 - Страсбург – Європа-парк Ð”ень 6 - Страсбург – Європа-парк Ð”ень 6 - Страсбург – Європа-парк Ð”ень 6 - Страсбург – Європа-парк


День 7 

Замок Нойшванштайн – Зальцбург

Сніданок.

Замок Нойшвайншайн

 (Дорослий: 21€ / Діти: 21€ + вх. квиток)
При бажанні всієї групи поїздка до замку Нойшвайншайн. На півдні Німеччини, біля підніжжя Альп переплітаються казка і реальність. Прекрасні сни стають реальністю, а мрії, здається, ось-ось здійсняться ... Цікава і захоплююча історія дивака і мрійника Короля Людвіга II Баварського. Замок Нойшванштайн - "Новий лебединий камінь" – це суміш найрізноманітніших архітектурних стилів і епох. (Зовнішній огляд).

Переїзд в Австрію.

Екскурсія 

Знаменитий Зальцбург 

(входить у вартість туру)
Симфонія звуків і пейзажів. Нас запрошує «Північна Флоренція», «Золоте місто Високого Бароко», «Альпійське серце Австрії», місце, де народився Моцарт.

Переїзд на нічліг. Нічліг.

День 7 - Замок Нойшванштайн – Зальцбург Ð”ень 7 - Замок Нойшванштайн – Зальцбург Ð”ень 7 - Замок Нойшванштайн – Зальцбург Ð”ень 7 - Замок Нойшванштайн – Зальцбург


День 8 

Львів – Величка

Сніданок.

Переїзд через Польщу. А тепер – Вікторина!!! Переможе найвеселіше і допитливий!

Замок в Красічині

 (Дорослий: 10€ / Діти: 10€ + вх. квиток)
Замок в Красічині поблизу Перемишля, на низькому правому березі Сяну відноситься до найбільших скарбів польської ренесансної архітектури на етнічно українських землях Надсяння. Місце, на якому стоїть замок, було населено зі стародавніх часів. Ренесансний замок в Красичині вважається одним з найкрасивіших в Польщі. Периметр замку у формі квадрата з чотирма вежами в кожному з зовнішніх кутів. У кожної вежі своє ім’я: Божественна з куполом, Папська з Аттикою у вигляді папської корони, Королівська з шістьма маленькими башточками і Дворянська з оглядовим майданчиком. Ці назви символізують устрій світу — чотири ступені в ієрархи влади — Бог, церква, монархія і дворянство. Цікава історія замку.  

Соляні Копальні Велічки

 (Дорослий: 18€ / Діти: 18€ + вх. квиток)
Це місце цікаве і тим, що зроблено все тут із солі: маленькі каплички і великі зали, чаруючий погляд підземні озера, всілякі скульптури – ціле підземне місто!

Час прибуття до Львова орієнтовно після 24:00 (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова – Комплекс Термінал «А». Переїзд на поїзди на залізничний вокзал м.Львова. До нових зустрічей!

День 8 - Львів – Величка Ð”ень 8 - Львів – Величка Ð”ень 8 - Львів – Величка Ð”ень 8 - Львів – Величка


Вартість туру

 Дата туру Дорослі   Діти (до 16 років)  
04.05396 €

386 €

04.06361 €

349 €
15.06316 €

306 €

06.07316 €

306 €

20.07316 €

306 €

доплата (за одномісне проживання)186 €

186 €


У вартість включено:


• проїзд по маршруту автобусом туркласу
• супровід гіда-керівника по маршруту
• проживання в готелі 3* зі сніданками
• екскурсії по програмі


Додатково оплачується:

• Турпакет на будь-яку з можливих сум (на обрану суму можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру). Мінімальний Турпакет є обовязковим. Виключенням є певні тури по Болгарії.
• послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 21 €

Послуга "Гарантійний платіж" дозволяє зменшити фінансові втрати при відмові від туру, у випадку повідомлення Туроператора, не пізніше ніж за 24 години до початку туру, про неможливість здійснення поїздки. У такому випадку, туристу повертаються кошти оплачені за тур, за виключенням візового, консульського зборів і суми гарантійного платежу. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", проте відмовився від подорожі пізніше, ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.
• послуга "гарантований номер місця" - 21 € (місця з 1 по 16).

• вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
• Європа-Парк (Дорослий: 43€ / Діти до 12 років: 38€)
• Леголенд (Дорослий: 43€ / Діти до 12 років: 38€)
• додаткове харчування - напівпансіон за домовленістю
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
З 11.06.2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний паспорт - віза не потрібна. 
Для тих, в кого паспорти НЕ біометричні чи потрібна віза:
• Візова підтримка (при необхідності відкривати візу) - 10€
• Консульський збір + Візового Центру = 35€ + 23€
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі. При відмові НЕ повертається.

Якщо Турист у період обслуговування на свій розсуд або в силу інших обставин не скористався усіма або частиною оплачених послуг, вважається, що такі послуги надані в повному обсязі.


_________________________________________________________________________________________

Менеджер напрямку Автобусні тури Європою з радістю допоможе Вам у організації, замовленні, бронюванні даного туру, відповість на запитання щодо подорожі або запропонує вигідні та достойні альтернативи! Чекаємо на Ваші запитання в он-лайн чаті, за телефонами (067) 383-26-11 (viber), (073) 057 52 62 (viber), (099) 460 07 02 (viber), e-mail: info@maptour.com.ua


Ваш відгук:

Великі канікули. "Діснейленд", "Астерікс", "Європа-Парк"