В променях італійського сонця

Залишіть відгук про цей товар першими

8 199 грн.
Оновлено 09-2014

Короткий огляд

Братислава - Відень - Флоренція - Рим - Ватикан - Венеція – Зальцбург - Краків

В променях італійського сонцяВересень
2, 16, 23, 30
Жовтень
7, 14, 28
Листопад
18
Грудень
9, 27НГ, 30НГ

Братислава - Відень - Флоренція - Рим - Ватикан - Венеція – Зальцбург - Краків

У вартості: Братислава, Флоренція, Рим, Венеція, Зальцбург і Краків

День 1. 
П'ЯТНИЦЯ.
Львів. Зустріч кожного туриста.
09.00 Виїзд зі Львова. В 13.00 Можливість приєднання до групі в Ужгороді. Перетин кордонів.

Нас запрошує Словаччина… Знайомитись зі Словаччиною можна по-різному. Можна неквапно занурюватись в романтичне минуле старовинних замків, з насолодою вдихаючи терпкий аромат вікових легенд. Можна милуватись заспокійливою красою прозорих річок і первозданних лісів Словаччини, її засніжених гір і квітучих лугів, загадкових печер і мальовничих озер. Можна також зближуватись з людьми, які живуть в ній, дегустуючи чудову словацьку кухню і вивчаючи місцевий фольклор. Ми все встигнемо… Нас чекає долина поміж Високими та Низькими Татрами - місто-курорт Попрад. Для всіх бажаючих відвідування Аквапарка (вхідний квиток оплачується додатково). Ночівля. 

День 2. 
СУБОТА. Сніданок. Пішохідна екскурсія “Прекрасна Братислава”. Маленький і затишний центр міста запрошує нас. Нас чекають Михайлівська брама, яка збереглась з 14-го століття, Францисканський костел і монастир, Архиєпископський палац, в якому був підписаний відомий «Братиславський мир» з Наполеоном. Стара Ратуша, споруда Угорської Королівської Палати, споруда Академії Істрополітана, першого університету на території Словаччини. Собор Святого Мартіна, де коронували угорських королів і королев, Словацький Національний театр і багато всього цікавого. Вільний час.
Рекомендуємо екскурсію «В обіймах Словаччини» (40€/30€). Перед нами надзвичайно красивий замок - Червени Камінь, який височить посеред мальовничих пагорбів малих Карпат. В його інтер'єрах: колекція історичних меблів, картин, кераміки, порцеляни і зброї. Далі ми познайомимось з одним із знаменитих виноробних районів в Словаччині - Св.Юр. Щоб зберегти традиції смачної їжі та прекрасного вина – пропонуємо вечерю з дегустацією лише кращих сортів вин. Повернення в Братиславу.
Пропонуємо Вашій увазі екскурсію по Вечірній Братиславі (15€/10€). Ми зможемо побачити історичні та сучасні пам'ятки в парадному вечірньому освітленні, отримати насолоду від прекрасних панорам. Ночівля.

День 3. 
НЕДІЛЯ.
Сніданок. Вільний час в Братиславі. Екскурсії на вибір:
Екскурсія в фортечний комплекс Девін (40€/30€). Оборонна фортеця Девін є однією із найбільш значних національних пам'яток культури Словацького народу. Історія замку починається в кам'яному віці, про що свідчать експонати в музеї фортеці. Це прекрасне мальовниче місце для екскурсії, прогулянок та відпочинку.
Екскурсія для всіх бажаючих в столицю Австрії - Відень… (50€/45€). Місто розкішних парків, чудового вина… Пішохідна оглядова екскурсія з можливістю побачити історичні пам'ятки: Парламент, Ратушу, Віденський Будинок Опери, Хофбург, прогулятися по "шлюбній каблучці Відня" під віковими деревами Рингу... Місто продовжує жити своїм минулим. Вулицями діловито пересуваються візки, запряжені кіньми. Повсюди лунають мелодії великого Моцарта. Вечорами пані в вечірніх сукнях під руку з елегантними кавалерами квапляться на бал в міську ратушу. Величне, принадне і чарівне місто зачаровує своїх гостей шармом і аристократичною вишуканістю. Пропонуємо в цьому переконатись... Вільний час.
Відвідування Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу (25€/20€).
Повернення в Братиславу. Ночівля на території Словаччини.

День 4. 
ПОНЕДІЛОК. Ранній сніданок. Виселення з готелю.
В містечку Ваттенс, в підземній печері, кожен день розцвітають "Кришталеві світи Сваровскі" (вх. квиток 10 євро). Це надзвичайно складна підземна споруда, система з 13 гротів і каналів - крихкий чарівний світ, створений з фантазії і кришталю. Тут можна знайти найбільший та найменший кристали у світі. Стіну, зроблену з 12 тон виблискуючих кришталевих коштовний каменів, побачити танець сонця з місяцем і залишити свій власний слід на кришталевій доріжці… Після огляду в торговому центрі можна придбати вишукані подарунки з кришталю зі сріблом і кришталеві сувеніри на пам’ять.
Прибуття у Флоренцію. Поселення в готель. Вільний час. Ночівля в готелі на території Італії.

День 5. 
ВІВТОРОК. Ранній сніданок.
Ранкова екскурсія "Квітуча Флоренція". Сьогодні ми перемістимось у добу Відродження. Тут жили і творили генії: Мікеланджело, Челліні, Джотто. Ми побачимо шедеври великих майстрів: Площу Сіньорії, головний флорентійський собор Санта Марія-дель-Фьорі, дзвінницю Джотто, Баптистерій із прекрасними фресками і золотою "Брамою раю", старий міст Понте Веккьо із численними золотими крамничками. А десь далеко лунають ніжні звуки органу і співи вуличних музикантів, просто на вулиці місцеві художники малюють свої картини, в ресторанчиках веселі господарі пригощають гостей тосканським вином, а на гамірних ринках очі розбігаються від великої кількості сувенірів... Переїзд в Рим.
УВАГА!!! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ!!! (Квиток оплачується самостійно 3 €)
Сьогодні ми побачимо велике місто на семи пагорбах. Екскурсія "Місто душі - Рим". Рим - столиця світу, яка дихає вічністю... Тут кожен камінчик - історія. Імперії розквітали і переживали занепад, старі боги змінювались новими, - і тільки Рим залишався Римом... Все минуле Італії переплелось у цьому місті, від часів становлення Римської Імперії до наших днів... Починаємо знайомство... Поселення в готель. Ночівля.

День 6. 
СЕРЕДА.
Сніданок. Вільний час в Римі.
УВАГА!!! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ!!! (Квиток оплачується самостійно 3 €)
Екскурсія в Державу Ватикан "Дотик до вічності" (35€/30€). Священний світ мистецтва та релігії... Наш шлях веде нас у найменшу країну світу. яка розташована на території одного міста. Ми зможемо здійснити прогулянку святими місцями і доторкнутись до живої історії християнства, побачити Собор Святого Петра, велич і краса якого вражають. Оцінити музеї Ватикану, де зібрані колекції мистецтва від єгиптян до наших часів, відвідати неперевершену Сикстинську капелу...
Запрошуємо на екскурсію "Рим - місто Імператорів" (30€/25€). Колізей, Римський і Імператорський форуми, Капітолійський пагорб - священне місце богів - ціль всіх переможних полководців. Нас захопить і зацікавить історія Давнього Риму, таємниці і легенди, що береже в собі це прекрасне вічне місто…
17.00 Виїзд з Рима. Ночівля на території Італії. 

День 7. 
ЧЕТВЕР. Сніданок.
Нас запрошує красуня на воді, "заручена з морем", - так кажуть про Венецію - найбільш витончене і таємниче місто Італії. Для всіх бажаючих екскурсія по Венеції. (квитки на катер дорослі 20€/діти до 12 років 15€). Це місто - прекрасна казка, яка застигла в камені. Багато століть майстри і художники прославляли його і прикрашали своїми творами. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки. Затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко просто на долоню сідають голуби... Ми зможемо відчути ритм міста, приміряти карнавальну маску, помилуватись Гранд Каналом, відвідати надзвичайно багаті музеї Палацу Дожів і Базиліку. Св. Марка. І головне: поринути у цю ні з чим незвірнянну атмосферу найнезвичнішого міста в Італії…
Поселення в готель на території Австрії. Ночівля.

День 8. 
П'ЯТНИЦЯ. Сніданок.
Екскурсія “Зальцбург - симфонія звуків і пейзажів”. Нас запрошує Північна Флоренція, Золоте місто Високого Бароко, місто, де народився Моцарт…. Альпійське серце Австрії – "Зальцбург" - це собори і церкви, площі і палаци, парки і фонтани, концерти і фестивалі…. Нас приваблюють середньовічні квартали, прикрашені гербами будинки і мальовничі дворики. А ще тут багато затишних кав'ярень, пивних, ресторанчиків і крамничок, де торгують всякою всячиною – від оригінальних сувенірів до відомих зальцбурзьких цукерок...
Ночівля на території Словаччини.

День 9. 
СУБОТА. Сніданок.
Екскурсія “Легенди Кракова”. Місто дивовижне, красиве і загадкове... Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. В ньому потрібно зупинитись, затриматись хоча б на мить. Для того, щоб від Барбакану пройтись по Флоріанській вулиці до Ринкової площі, послухати сурмача в Мар'яцькому костелі, зайти і вибрати сувенір на древніх торгових рядах Сукенніци, побачити Яггелонський університет, Вавельський собор і… Вавель – справжній Королівський замок!..
Виїзд в Україну.

День 10. 
НЕДІЛЯ. Прибуття до Львова приблизно в 10.00.
Екскурсія “Тільки у Львові…”. Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову. Тут завмирає час... По вузеньких вуличках розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвонами святині... Костел Успіння, Домініканський Собор, гостинно відкриває свої двері Стара Аптека, а кожен камінчик на площі Ринок несе крізь століття свою історію...


Вартість туру на всі дати виїздів в 2011 році
(крім Різдвяних і травневих свят)
 


 Вартість туру при оплаті
Дорослі
Діти
 За 7 тижнів
400 €
 370 €
 За 6 тижнів
 410 €
 380 €
 За 5 тижнів
 430 €
 400 €
 Менше 5 тижнів
 445 €
 415 €


Вартість туру відрізняється від звичайної: 
* сезонна доплата 5 євро
**сезонна доплата 15 євро
НР - Новорічні свята 27.12 н.р. , 30.12 н.р (зміна програми, тарифів і вартості туру)
 
Вартість включає
• Зустріч представником компанії
• Страхування (групове)
• Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
• Супровід гіда-керівника по всьому маршруту
• Проживання по маршруту готель 3* зі сніданками.
• Екскурсії, вказані в програмі.  
  Подарунок від компанії: DVD диск
   Екскурсія по Львову
 
Вартість не включає 
• Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти.
• Факультативні екскурсії, рекомендовані програми.
• Проїзд в громадському транспорті.
• Навушники на екскурсіях
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• Консульський збір 35 €. Крім категорій громадян, звільнених від оплати Консульського збору згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ

ВАЖЛИВО
• Доплата за одномісне розміщення + 210 євро по туру.
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщенні в тримісних номерах!!!
• Документи приймаються не пізніше ніж за 14 днів до виїзду.
Під час туру ПАСПОРТИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ!!!
(БЕЗ ОСОБИСТОГО ПІДПИСУ ТУРИСТА У СПЕЦІАЛЬНІЙ АНКЕТІ, ЯКИЙ ОЗНАЙОМЛЕНИЙ І ЗГІДНИЙ З ДАНИМ ПУНКТОМ, ДОКУМЕНТИ В РОБОТУ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ)
ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ НА ТЕ, ЩО КОНСУЛЬСТВО СЛОВАЧЧИНИ МОЖЕ ВИМАГАТИ НАДАТИ ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ ТУРИСТА ПІСЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ ТУРУ В КОНСУЛЬСТВО.

• Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
• Турист несе фінансову відповідальність за псування власності готелю та автобусу.
Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватись не будуть. Під час переїздів кожні 3 - 3,5 години ми будемо робити санітарні зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, автогрилях тощо.
• Мінімальні кількість для виконання факультативних програм - 30 осіб
Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено


Ваш відгук:

В променях італійського сонця