UEFA Champions League 2019/20 Матч: Динамо Загреб – Шахтер

Залишіть відгук про цей товар першими

3 699 грн.
Оновлено 10-2019

Короткий огляд

4-денний тур. Маршрут: Львів – Мукачево – Загреб – Будапешт – Мукачево – Львів
Екскурсія по Загребу - вже у вартості. Виїзд: 05.11

UEFA Champions League 2019/20 Матч: Динамо Загреб – Шахтер
День 1.  

Львів

13:00 для туристів, які прибувають на Львівський залізничний вокзал - трансфер до Терміналу «А». 14:30 - відправлення в тур здійснюється з Терміналу «А». 16:00 - можлива посадка в Стрию, 19:00 - в Мукачево. Перетин кордону. Нічний переїзд в Хорватію.День 2. 

Загреб

Екскурсія по столиці Хорватії - місту Загреб

 (входить у вартість туру)
Наша екскурсія починається з історичного центру міста, який затишно розташувався між двома пагорбами. Ми прогуляємось по центральній площі Йосипа Елланича, пройдемось до площі Героїв Хорватії і обов’язково познайомимось з символом Загреба Катедральним собором...

Поселення в готелі. У вільний час усім любителям пива пропонуємо відвідати пивоварню:

Знайомство з пивоварінням у Хорватії

 (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)
Ми починаємо з невеликої екскурсії по пивоварні, під час якої ми дізнаємось таємниці народження цього напою, пізнаємо таємниці бродіння та вдихнемо аромат свіжоприготовленого пива. Фінальним аккордом екскурсії стане обід, звісно з пивом.

Вільний час. 21:45 відвідування матчу Динамо (Загреб) і Шахтер (Донецьк) на стадіоні Максимир. Збір групи після матчу. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 2 - ЗагребДень 2 - ЗагребДень 2 - Загреб

День 3. 

Будапешт

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Будапешт. Вільний час. У вільний час пропонуємо:

Тропікарій - Океанарій

 (Дорослий: 10€ / Діти: 10€ + вх. квиток)
Найбільший в Центральній Європі. 8 залів! Де кипить життя тропіків і океанських глибин - алігатори, морські скати, величезні пітони, сонні черепашки, симпатичні мавпочки, розумні папуги та ліниві ігуани. А ще в 11-метровому тунелі можна поспостерігати за тигровими акулами в присутності безлічі інших рибок різної форми і розмірів з барвистим макіяжем та манікюром ... (знаходиться в торговому центрі Campona + TESCO)

Ажурна прикраса Будапешту

 (Дорослий: 26€ / Діти: 18€)
Сім мостів служить прикрасою прекрасного Блакитного Дунаю, які, мов нитки перлів, пов'язують дві частини міста - Буду і Пешт... У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац... Повз нас "пропливають" водолікарні, готелі, музеї і найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта... Всім шампанське! Теплий відпочинок продовжується!

Купальні графа Сечені 

(входить у вартість + вх. квиток)
Запрошуємо відвідати термальні купальні графа Сечені - заряд бадьорості і енергії на цілий день!

Збір групи. Нічний переїзд в Україну.

День 3 - БудапештДень 3 - БудапештДень 3 - БудапештДень 3 - Будапешт

 

День 4. 

Львів

 

 

Орієнтовний час прибуття (залежать від проходження кордону) в Мукачево - 04:30, до Львова - 08:00 Місце прибуття до Львова – Комплекс Термінал «А». Трансфер на поїзди на ж.д. вокзал орієнтовно 09:00. До нових зустрічей!

Вартість:

Дата туруДоросліДіти (до 16 років)
05.11118 євро111 євро
доплата (за одномісне розміщення)38 євро38 євро

У вартість включено:

• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• проживання по маршруту в готелі на базі сніданків;
• супровід керівника групи

 

Додатково оплачується:

• Турпакет на будь-яку з можливих сум. Мінімальний Турпакет є обовязковим. Виключенням є певні тури по Болгарії.• послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 13 €
Послуга "Гарантійний платіж" дозволяє зменшити фінансові втрати при відмові від туру, у випадку повідомлення Туроператора, не пізніше ніж за 24 години до початку туру, про неможливість здійснення поїздки. У такому випадку, туристу повертаються кошти оплачені за тур, за виключенням візового, консульського зборів і суми гарантійного платежу. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", проте відмовився від подорожі пізніше, ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.
• послуга "гарантований номер місця" - 13 € (місця з 1 по 16).
• страховий поліс (на всі тури з 10.09.19)

• рекомендовані програми;
• Квитки на матч 600 грн з людини (в гостьовому секторі)

Якщо Турист у період обслуговування на свій розсуд або в силу інших обставин не скористався усіма або частиною оплачених послуг, вважається, що такі послуги надані в повному обсязі.

_________________________________________________________________________________________

Менеджер напрямку Автобусні тури Європою з радістю допоможе Вам у організації, замовленні, бронюванні даного туру, відповість на запитання щодо подорожі або запропонує вигідні та достойні альтернативи! Чекаємо на Ваші запитання в он-лайн чаті, за телефонами (067) 383-26-11 (viber), (073) 057 52 62 (viber),
 e-mail: info@maptour.com.ua


Ваш відгук:

UEFA Champions League 2019/20 Матч: Динамо Загреб – Шахтер