Три горішки для Попелюшки: Дрезден, Моріцбург, Прага

Залишіть відгук про цей товар першими

2 859 грн.
Оновлено 12-2018

Короткий огляд

Маршрут: Львів - Краків - Дрезден - Моріцбург - Саксонська Швейцарія - Прага - Острава - Величка - Львів
4 - денний тур. Без нічних переїздів. 
3 екскурсії - вже у вартості.Три горішки для Попелюшки: Дрезден, Моріцбург, Прага

Дати туру

Грудень 2018Січень 2019Лютий 2019
22; 23; 304; 11; 17; 271; 8; 14; 23

 

День 1.  

Львів – Краків

Безкоштовні трансфери залізничний вокзал - Термінал-А».Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів.Прибуття в Краків.

Екскурсія 

Королівський шлях

 (входить у вартість туру)
Краків-місто – вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить... Вавельський пагорб, Кафедральний собор, Двір резиденції. Зупинки на фотопаузу. Вулиця Гродська, Королівський шлях ми дійдемо до Ринкової площі, послухаємо трубача в Маряцькому костелі, зайдемо і виберемо сувенір на торгових рядах Сукенніци.

У вільний час рекомендуємо:

Пива багато не буває

 (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)
У Польщі варять гарне пиво і знають про нього безліч історій. Пропонуємо Вам спробувати польську кухню і зануритися в пивну атмосферу різних епох!

Переїзд на нічліг. Ночівля.

День 1 - Львів – КраківДень 1 - Львів – КраківДень 1 - Львів – КраківДень 1 - Львів – Краків

День 2. 

Дрезден – Прага – Саксонська Швейцарія – Замок Моріцбург

Сніданок. Переїзд в Німеччину.
Екскурсія 

Зустріч з Дрезденом

 (входить у вартість туру)
Протягом семи століть місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Екскурсія по Старому місту – Театральна площа з Дрезденською оперою в центрі. Розкішні будівлі Цвінгера.
Вільний час. Для бажаючих:

Дрезденська картинна галерея

 (Дорослий: 16€ / Діти: 16€ + вх. квиток)
У галереї старих майстрів одне з найбільших у світі зібрань живопису XV-XVIII століть. Найвідоміші шедеври колекції: "Сікстинська Мадонна" і "Динарій кесаря" Тіціана.

Скарбниця "Зелені своди"

 (Дорослий: 16€ / Діти: 16€ + вх. квиток)
«Грюнес гевельбе» – скарбниця саксонських курфюрстів. Тут зберігається понад 3000 виробів з золота, срібла, дорогоцінного каміння, слонової кістки, бурштину, а також зі скла, латуні і бронзи. Це саме велике зібрання коштовностей на європейському континенті.

Замок Моріцбург

 (Дорослий: 18€ / Діти: 18€ + вх. квиток)
А ще можна вирушити у гості до Августа Сильного у мисливський замок Моріцбург. Нас чекає розташований на маленькому острові справжній замок в стилі бароко. Тут можна прогулятися дорогими інтер'єрами, які обставлені меблями німецьких майстрів, помилуватися колекцією майсенської порцеляни і згадати улюблену дитячу казку. Це один із замків, в якому знімали фільм "Три горішки для Попелюшки".

Чарівність Ельби

 (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Подорож в Саксонську Швейцарію. Немає меж захопленню... там, де Ельба прорізає високі гори з пісковика, утворюючи глибокий каньйон, а прямовисні скелі найхимерніших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовби і піраміди. Ми відвідаємо скелястий парк «Бастай» – цілий лабіринт романтичних ущелин, красою яких можна безкінечно насолоджуватись, проходячи доріжками, місточками... незабутнє враження!
Переїзд в Прагу.

Прогулянка на кораблику по Влтаві

 (Дорослий: 30€ / Діти: 26€)
Аперитиви, шведський стіл в супроводі цікавих розповідей... Ось вони незабутні миті в житті...

Тіні старого міста

 (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Вечірня Прага сповнена шарму, різних несподіванок, і вся її краса постає перед нами в особливому вечірньому світлі, а містика витає в повітрі. Прага покаже нам себе зовсім з іншого боку, розкриє багато загадок, розповість багато цікавого. 
Ночівля.
День 2 - Дрезден – Прага – Саксонська Швейцарія – Замок МоріцбургДень 2 - Дрезден – Прага – Саксонська Швейцарія – Замок МоріцбургДень 2 - Дрезден – Прага – Саксонська Швейцарія – Замок МоріцбургДень 2 - Дрезден – Прага – Саксонська Швейцарія – Замок Моріцбург

День 3. 

Прага

Сніданок.
Екскурсія 

Зустріч з Прагою

 (входить у вартість туру)
У лабіринтах маленьких вуличок ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, єврейський квартал Йозефів, Карлова вулиця ... і звичайно ж, Карлів міст! Потрібно тут зупинитися для того, щоб загадати бажання!
Вільний час в Празі. Рекомендуємо відвідати екскурсії і програми на вибір:

Таємниці королів - Градчани

 (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Дізнатися про життя королів і придворних, про палацові інтриги і змови, злочини і покарання, які відбувалися з найсвітліших спонукань - в ім'я віри і держави. Все починається зі знаменитого Страговського монастиря. Далі вас чекає Лоретта, Градчанська площа, Шварценбергский палац і зміна варти в Празькому граді.

Пивними дорогами Праги

 (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)
Можливість відвідати знамениті пивні і послухати історії про них. Нас чекає також дегустація.

Вишеград – колиска легенд

 (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Ми пройдемося трьома Вишеградськими воротами: Таборським, Шпічка і Леопольдова, відвідаємо найдавнішу романську ротонду в Празі. Ми отримаємо задоволення від прекрасних панорам Праги на річку Влтаву і Празький град. І звичайно, історичні факти, міфи, і легенди, міфи, легенди.
Переїзд на нічліг. Ночівля.
День 3 - ПрагаДень 3 - ПрагаДень 3 - ПрагаДень 3 - Прага

День 4. 

Величка – Львів

Сніданок. При бажанні групи і наявності часу.

Острава - енергійна і ділова.

 (Дорослий: 18€ / Діти: 13€ + вх. квиток)

Чехія - це неспішний плин життя серед замків, старовинних вуличок, розкиданих тут і там невеликих кафе і ресторанів. Острава зовсім не така. Енергійна і ділова Острава приваблює унікальною, несхожою на решту всієї країни архітектурою, вугільними шахтами і громадами металургійних заводів - пам'ятників промисловості минулих днів. Третє за чисельністю місто Чехії, Острава запрошує на екскурсію. Отравське пиво - окремий предмет гордості цілого міста і місцевого пивоварного заводу. Слава цього бурштинового напою давно вже рознеслася далеко за межами Чехії. При бажанні, відвідування пивзаводу (дод.оплату).

Або

Соляні Копальні Велички

 (Дорослий: 18€ / Діти: 18€ + вх. квиток)
Це місце цікаве і тим, що зроблено все тут із солі: маленькі каплички і великі зали, чаруючий погляд підземні озера, всілякі скульптури – ціле підземне місто!
Переїзд по території Чехії, Польщі. Місце прибуття до Львова – Комплекс Термінал «А».Час прибуття до Львова орієнтовно після 24:00 (залежить від проходження кордону).Переїзд на поїзди на залізничний вокзал м.Львова. До нових зустрічей!
День 4 - Величка – ЛьвівДень 4 - Величка – ЛьвівДень 4 - Величка – ЛьвівДень 4 - Величка – Львів


Вартість туру

 

Дата туруДоросліДіти (до 16 років)
22.12118 €

108 €

23.12128 €

118 €

30.12200 €

191 €

04.01136 €

126 €

11.01128 €

118 €

17.01118 €

108 €

27.0196 €

83 €

01.0291 €

81 €

08.02116 €

106 €

14.0291 €

81 €

23.0291 €

81 €

доплата (за одномісне проживання)60 €

60 €

 

У вартість включено:

• в разі, коли вік туриста до 5 років і більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу
• проїзд по маршруту автобусом туркласу
• супровід гіда-керівника по маршруту
• проживання в готелі 3* зі сніданками
• екскурсії по програмі

Додатково оплачується:

• Турпакет на будь-яку з можливих сум (на обрану суму можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру). Мінімальний Турпакет є обовязковим. Виключенням є певні тури по Болгарії.• послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 13 €
Послуга "Гарантійний платіж" дозволяє зменшити фінансові втрати при відмові від туру, у випадку повідомлення Туроператора, не пізніше ніж за 24 години до початку туру, про неможливість здійснення поїздки. У такому випадку, туристу повертаються кошти оплачені за тур, за виключенням візового, консульського зборів і суми гарантійного платежу. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", проте відмовився від подорожі пізніше, ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.
• послуга "гарантований номер місця" - 13 € (місця з 1 по 16).

• вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
• факультативні екскурсії
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
• city tax (міський податок)

_________________________________________________________________________________________

Менеджер напрямку Автобусні тури Європою з радістю допоможе Вам у організації, замовленні, бронюванні даного туру, відповість на запитання щодо подорожі або запропонує вигідні та достойні альтернативи! Чекаємо на Ваші запитання в он-лайн чаті, за телефонами (067) 383-26-11 (viber), (073) 057 52 62 (viber),Харків (099) 460-07-02 (viber)
 e-mail: info@maptour.com.ua


Ваш відгук:

Три горішки для Попелюшки: Дрезден, Моріцбург, Прага