Таємне побачення: Несебр, Стамбул і Бухарест

Залишіть відгук про цей товар першими

4 085 грн.
Оновлено 11-2018

Короткий огляд

Маршрут: Одеса - Варна (1 ніч) - Несебр - Стамбул (2 ночі) - Велико Тирново - Бухарест (1 ніч) - Одеса
5-денний тур. Без нічних переїздів. 
У вартості туру - екскурсії по Несебру, Стамбулу, Велико-Тирново і Бухаресту.

Таємне побачення: Несебр, Стамбул і Бухарест
Дати туру


Грудень 2018Січень 2019Лютий 2019
181; 5; 11; 269; 19


 

День 1

Одеса - Варна

Виїзд з Одеси (можливо приєднання до групи в Ізмаїлі). Перетин кордону. Переїзд в Варну, поселення в готель. Ночівля в готелі.


День 2


Несебр - Стамбул

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Несебир. Сьогодні нас чекає відвідування одного з найдавніших міст Болгарії - «Казкового Несебра». Маленькі, вимощені бруківкою вулички, старовинні будиночки, середньовічні церковки і дерев'яні будівлі надають містечку неабиякої чарівності. Слов'янські та грецькі архітектурні традиції дивовижно переплітаються, створюючи в місті атмосферу тепла і затишку. Вільний час в Несебрі. Нас чекає незабутня Морська прогулянка (13 € / 10 €) на кораблику, з борту якого Несебир виглядає ще загадковіше. Натхненний і закоханий у свою країну екскурсовод із задоволенням присвятить нас в найпотаємніші таємниці болгарського узбережжя ...Всіх бажаючих запрошуємо на Дегустацію чорноморських вин (18 € / 16 €). У нас буде можливість доторкнутися до таїнства народження цього напою, ми побачимо процес бродіння, вдихаємо аромат дозріває в дубових бочках вина. Ковток повинен бути повільним, зі смаком, щоб чудовий смак вина дав нам потрібну відповідь, а аромат привів до майбутнього зцілення ... З кожним ковтком, ніби вбираючи таємниці, що зберігаються вином тисячоліттями.
Переїзд в Стамбул.Стамбул, побудований на берегах Босфорської протоки - єдине місто в світі, який розташовується одразу на двох частинах світу. Він охороняє священні реліквії великих світових імперій: Римської, Візантійської та Османської. Будучи унікальною сполучною ланкою між Заходом і Сходом, минулим і майбутнім, Стамбул увібрав в себе найкраще від обох континентів. Скарби мистецтва і архітектури викликають почуття ностальгії, а сучасні хмарочоси дивують своєю витонченістю і красою ... Тільки побачивши його на власні очі, можна із захопленням усвідомити велич Стамбула.
Поселення в готель. Вільний час. Усіх бажаючих запрошуємо відвідати Turkish night (48 € / 38 €). Ви хочете відчути себе справжнім султаном? Тоді ця екскурсія для Вас. Покличте на допомогу свою уяву, і Ви відчуєте себе в гаремі. Професійні артисти своїм танцем оживлять образи минулого, Ви побачите справжній танець живота, а вечеря буде буяти дуже смачними стравами турецької національної кухні та різноманітними алкогольними та безалкогольними напоями місцевого виробництва. Цей прекрасний вечір закінчиться дискотекою, під час якої буде звучати європейська і турецька музика. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 2 - Несебр - Стамбул Ð”ень 2 - Несебр - Стамбул Ð”ень 2 - Несебр - Стамбул Ð”ень 2 - Несебр - Стамбул


День 3

Стамбул

 Сніданок. Нас чекає автобусно-пішохідна екскурсія «Турецький діамант - Стамбул». Неначе стародавню скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас великий Стамбул, який повний чудових місць, зачаровують погляд пам'ятки історії, культури та архітектури. Всього за кілька годин ми побачимо: Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі лазні Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площа Султана Ахмеда. Стамбул як ніяке інше місто в світі славиться великою кількістю магазинів, торгових центрів і базарів ... Під час оглядової екскурсії у нас буде прекрасна можливість прикупити не тільки сувеніри, а й вироби зі шкіри та хутра (у програмі передбачені відвідини шкіряного торгівельного центру).
♦ Айя-Софія і Цистерна Базиліка (21 € / 13 € + вх. Квиток). Церква-музей Айя-Софія визнана одним з найбільших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів в світі. Інтер'єр будівлі, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі і стіни, покриті красивою мозаїкою, барвистими камінням і чудовою керамікою, просто зачаровують. Все тут захоплює і притягує відвідувачів. Недалеко від Айя-Софії, нас зустрічає, одне з найбільших і добре збережених візантійських сховищ питної води в Стамбулі. Розміри гігантської підземної споруди просто вражають. Велика частина колон доричного і коринфського ордена взята із зруйнованих античних храмів Калкедона.
♦ Для всіх бажаючих відкриє свої двері Палац Топкапи (18 € / 10 € + вх. Квиток). Це одна з найвідоміших визначних пам'яток Стамбула і один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини. Протягом 400 років цей палац був центром управління Османською державою, однією з трьох найбільших імперій світу.
«Слід великої любові» - мечеть Сулеймана і усипальниця Роксолани (21 € / 13 €). Один з семи стамбульських пагорбів прикрашає приголомшлива будова, справжній шедевр османської архітектури - мечеть Сулеймана, побудована в XVI столітті знаменитим зодчим Синаном. Пролетіли століття, але мечеть досі приголомшує своєю пишністю. На кладовищі позаду мечеті побудований унікальний мавзолей, який Сулейман Пишний наказав спорудити після смерті своєї коханої дружини, Хюрем, яку в Європі звали Роксоланою. Єдина в Туреччині гробниця, збудована в честь жінки. Це - наша легендарна Роксолана, яка п'ятсот років тому полонила одного з наймогутніших володарів тогочасного світу - турецького султана та ще й ввела на чужині, в потужній Османській імперії, на кілька десятиліть, приватне мудре правління державою!
♦ Морська прогулянка на кораблику по Босфору (30 € / 21 €). Протока розділяє Європу і Азію. Тільки під час цієї прогулянки Ви, стоячи на палубі корабля, який пливе по найкрасивішій протоці Євразії, побачите будинки мільйонерів і будинки-острова, палаци і замки султанів.
♦ Тисяча і одна ніч (13 € / 10 € + вх. Квиток) - незабутня програма "Турецької ночі" та церемонія сема (танець дервішів) в культурному центрі "Hodjapasha". Це не просто шоу, а майже годинна молитва, виражена в танці, де кожна складова одягу дервіша несе глибокий сенс, а кожен його рух нагадує про єднання матерії і духу. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 3 - Стамбул Ð”ень 3 - Стамбул Ð”ень 3 - Стамбул Ð”ень 3 - Стамбул


День 4

Велико-Тирново - Арбанаси - Бухарест

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Велико Тирново. Нас зустрічає один з найдавніших міст Болгарії, столиця Другого Болгарського царства, колиска болгарської архітектури, живопису і літератури - Велико-Тирново. Місто побудований на трьох пагорбах Царавец, Трапезіца і Світло-гора, в 1393 році був повністю спалений турецькими військами і в короткий строк був побудований заново .... Археологічні дослідження виявили багато пам'ятників історії часів великої Османської імперії, одна з основних пам'яток що збереглися в місті це палаци короля і патріарха на пагорбі Царевец (вхідний квиток оплачується. Додатково). Вільний час в Велико-Тирново. Усіх бажаючих запрошуємо відвідати Арбанаси (21 € / 19 €), колись місто було набагато більшим поселенням. У 1530 році він був звільнений Сулейманом I від сплати всіх податків і процвітав за рахунок торгівлі з усією Османською імперією. Городок відрізняється своїми монументальними будинками і церквами з багатими внутрішніми декоративними прикрасою, різьбленням по дереву, стінним живописом, створеними в 16-17 століттях. Після невеликої оглядової екскурсії по Арбанаси нас чекає знайомство з гостинністю болгар. На одній з тутешніх вілл щедрі господарі приготують нам приємну вечерю і пригостять вином. Переїзд в Бухарест. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 4 - Велико-Тырново - Арбанаси - Бухарест Ð”ень 4 - Велико-Тырново - Арбанаси - Бухарест Ð”ень 4 - Велико-Тырново - Арбанаси - Бухарест Ð”ень 4 - Велико-Тырново - Арбанаси - Бухарест


День 5

Бухарест - Одеса

 Сніданок. Виселення з готелю. Сьогодні нас чекає екскурсія по столиці Румунії - Бухаресту. Розташований на Волоському плоскогір'ї біля підніжжя Карпат, оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії за часів правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів і контрастів, Бухарест поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливого неповторного колориту. Оглядова екскурсія по місту: Площа Конституції, Площа Революції, монумент Відродження і будівля уряду. Напроти нього розташований палац першого румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв. Переїзд в Одесу. Орієнтовний час прибуття (залежить від проходження кордону) в Ізмаїл 22.00, в Одесу - 1:50 (наступного дня). До нових зустрічей!

День 5 - Бухарест - Одесса Ð”ень 5 - Бухарест - Одесса Ð”ень 5 - Бухарест - ОдессаВартість туру

 Дата туру Дорослі  Діти (до 16 років)  
18.12155 €

128 €

01.01136 €

106 €

05.01168 €

141 €

11.01155 €

128 €

26.01155 €

128 €

09.02130 €

103 €

19.02130 €
103 €

доплата (за одномісне проживання)88 €
88 €


Вартість туру включає

• групова страховка (в разі самостійної подачі необхідна індивідуальна страховка - оплачується додатково)
• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• проживання по маршруту в готелях на базі сніданків,
• в разі якщо вік туриста становить понад 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
• супровід гіда керівника по всьому маршруту;
• чотири екскурсії згідно програми туру

Додатково оплачується:

• Турпакет на будь-яку з можливих сум  (на обрану суму, можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру). Мінімальний Турпакет є обов'язковим. Винятком є ​​певні тури по Болгарії

• послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 13 € Послуга "Гарантійний платіж" дозволяє зменшити фінансові втрати при відмові від туру, в разі повідомлення Туроператора не пізніше, ніж за 24 години до початку туру, про неможливість здійснення поїздки. В такому випадку, туристу повертаються кошти, сплачені за тур, за винятком візового, консульського збору і суми гарантійного платежу. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", однак відмовився від подорожі пізніше, ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає
• послуга "гарантовані місця на початку автобуса" - 13 € (місця з 1 по 16).
З 11.06.2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки в 34 європейських країн Громадянам України слід мати тільки біометричний паспорт - віза не потрібна. Для тих, у кого паспорта НЕ біометричні або потрібна віза:
• Візова підтримка (при необхідності відкривати візу) - 10 €
• проїзд в громадському транспорті;
• рекомендовані програми;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
• для громадян України:консульський збір Болгарії - 35 € ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ (крім категорій громадян, звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років, студенти денної форми навчання до 21 року ... згідно договору про спрощення візового режиму).

_________________________________________________________________________________________

Менеджер напрямку Автобусні тури Європою з радістю допоможе Вам у організації, замовленні, бронюванні даного туру, відповість на запитання щодо подорожі або запропонує вигідні та достойні альтернативи! Чекаємо на Ваші запитання в он-лайн чаті, за телефонами (067) 383-26-11 (viber), (073) 057 52 62 (viber), e-mail: info@maptour.com.ua


Ваш відгук:

Таємне побачення: Несебр, Стамбул і Бухарест