Світ насолод - Хорватія! Автобусний тур

Залишіть відгук про цей товар першими

7 999 грн.
Оновлено 08-2019

Короткий огляд

7-денний тур. Маршрут: Львів – Мукачеве – Арад (1 ніч) – Загреб – Крк (4 ночі) – Белград – Тімішоара (1 ніч) – Мукачево – Львів
Без нічних переїздів! У вартості туру екскурсії по Загребу, Белграду і Тімішоарі!

Світ насолод - Хорватія! Автобусний тур
Дати туру

 

Вересень 2019Жовтень 2019
2413


День 1.  

Львів - Стрий - Мукачево - Арад

 Для туристів, які прибувають на Львівський залізничний вокзал - трансфер до Терміналу «А».
Відправлення в тур здійснюється з Терміналу «А». Можлива посадка в Стрию (+1 година з моменту відправлення в тур), Мукачево (+4 години з моменту відправлення в тур). Перетин кордону. Переїзд в Арад. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 2. 

Загреб - Істрія

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Загреб. Всіх бажаючих запрошуємо на вечірню екскурсію столицею Хорватії - містом Загреб. Наша екскурсія почнеться з історичного центру міста, яке затишно розташувалось між двома пагорбами. Ми прогуляємося центральною площею Йосипа Елачича, пройдемось до площі Героїв Хорватії та обов'язково познайомимось з символом Загребу Кафедральним собором… Вільний час. Переїзд на острів Крк. Поселення в готель, курорт Омишаль. Ночівля в готелі.

День 2 - Загреб - ІстріяДень 2 - Загреб - ІстріяДень 2 - Загреб - ІстріяДень 2 - Загреб - Істрія

День 3 - 5. 

Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії ... - Пореч - Плітвіцкие озера - архіпелаг Бріюні - Пула

 Вільний час. У вільний час пропонуємо відвідати екскурсії (оплачуються додатково):
«Істарський колорит – Ровінь, Лімський фіорд і Пореч» (46€/36€). Під час цієї екскурсії ми зможемо сповна пізнати історію країни, насолодитись чаруючою природою Істрії. Ровінь - це, ймовірно, найбільш колоритне та найбільш італійське місто півострова, не спроста, його ще називають «маленькою хорватською Венецією». Адже кам'яні стіни вкритих глиняною черепицею середньовічних будинків старого міста піднімаються з моря, а химерно порізана берегова лінія з яхтами, що похитуються у голубій воді, передає неповторну атмосферу, завдяки якій місто ще називають «найбільш романтичним містом Хорватії». Далі наш маршрут веде до одного з найпівденніших фіордів Європи – Лімського, ущелина завдовжки 10 км і глибиною 30 метрів, з найширшою частиною приблизно 600 метрів виходить прямо в Адріатику. З обох сторін розташовані дуже круті гори, в деяких частинах вони досягають 100 метрів висоти, вкриті густим лісом, причому, у північній частині затоки ростуть вічнозелені дерева, а у південній - листяні. Фінальним акордом екскурсії буде відвідування містечка Пореч. Вільний час.
«Краса Хорватії, Плітвицькі озера» (55€/46€+вх. квиток). Сьогодні нас чекає знакомство з найбільшим парком в Хорватії «Плітвіцькі озера». Вся його краса зібрана в 16 озерах, пов'язаних між собою водоспадами і протоками. Ці озера, немов 16 аквамаринів, вінчають собою корону густого гірського лісу. Прогулянка парком залишить незабутні враження на все життя. Невинність навколишньої природи, широка гладь води, галасливі водоспади та просто текучі струмки, найчистіше повітря, запах квітів і рослин налаштовують на почуття єднання з природою. Вода в озерах незвичайного кольору: яскраво-смарагдово-блакитна… і, водночас, абсолютно прозора. Вільний час.
«Райський куточок – Бріюні» (60€/48€+вх. квиток). Бріюні по праву зараховують до найкрасивіших національних парків Хорватії та вважають однією з найважливіших та найбільш значущих пам'яток країни. Не спроста тут побувало більше сотні лідерів країн, і безліч зірок, серед яких Мерилін Монро, Елізабет Тейлор, Карло Понті, Софі Лорен та багато інших. Бріюні і зараз є резиденцією президента Хорватії, та всі неофіційні міжнародні візити політиків обов'язково включають в себе відвідування знаменитої Білої вілли. Натомість нас чекає подорож на кораблику вздовж морського узбережжя до острова, а на острові - екскурсія туристичним паровозиком, протягом якої ми зможемо побачити чудовий сафарі-парк, де по сьогоднішній день живуть екзотичні тварини: слони, зебри, олені, страуси і павичі. Доповнить екскурсію мальовничим парком відвідування містечка Пула. Вільний час. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля в готелі.

День 3 - 5 - Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії ... - Пореч - Плітвіцкие озера - архіпелаг Бріюні - ПулаДень 3 - 5 - Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії ... - Пореч - Плітвіцкие озера - архіпелаг Бріюні - ПулаДень 3 - 5 - Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії ... - Пореч - Плітвіцкие озера - архіпелаг Бріюні - ПулаДень 3 - 5 - Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії ... - Пореч - Плітвіцкие озера - архіпелаг Бріюні - Пула

День 6. 

Белград - Тімішоара

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Белград. Сьогодні нас чекає знайомство з містом, яке по праву вважається серцем Балканського півострова. Отже, знайомтесь – Белград. Його древні стіни бачили готів і франків, кельтів і римлян, слов'ян і турків. Нас чекає пішохідна екскурсія містом, в якому панує неповторна атмосфера взаємопроникнення Європи та Азії, а химерна суміш східної і західної культур створює таємниче зачарування. Тут замки, палаци і середньовічні фортеці чудово поєднуються з сучасними будівлями і торговими центрами. Вільний час. У вільний час всім бажаючим пропонуємо відвідати екскурсії:
Вечеря в традиційному сербському ресторані (26€/21€). В районі Скадарлії, так званого белградського Монмартру, у нас буде унікальна можливість познайомитись зі справжньою сербською кухнею. Кухня сербського народу увібрала в себе елементи середземноморської, близькосхідної та австро-угорської кухонь. Вона традиційна для Балкан - багато м'яса, овочів, вина і… чудового настрою… Переїзд в Тімішоару. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 6 - Белград - ТімішоараДень 6 - Белград - ТімішоараДень 6 - Белград - ТімішоараДень 6 - Белград - Тімішоара

День 7. 

Тімішоара - Мукачево - Львів

 Сніданок. Виселення з готелю. Сьогодні нас чекає екскурсія містом з багатою історією, дивовижною архітектурою і мальовничою природою, знайомтесь - Тімішоара. Чарівність міста Тімішоара полягає в особливому характері його архітектури і яскравого культурного життя. Часто місто називають «маленьким Віднем», цілий рік в ньому проходять музичні та театральні вистави, тут безліч художніх галерей, музеїв, соборів. Переїзд в Україну. Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) в Мукачеве - 17:00, до Львова - 23:30.
Місце прибуття у Львові - Термінал «А». Трансфер на потяги до зал. вокзалу орієнтовно о 23:50.
До нових зустрічей!

День 7 - Тімішоара - Мукачево - ЛьвівДень 7 - Тімішоара - Мукачево - ЛьвівДень 7 - Тімішоара - Мукачево - ЛьвівДень 7 - Тімішоара - Мукачево - Львів

Вартість туру

Дата туруДоросліДіти (до 16 років)
24.09300 євро246 євро
13.10261 євро208 євро
доплата (за одномісне проживання)168 євро168 євро

Вартість туру є актуальною на день публікації, залежить від дати виїзду, дати бронювання, наявності місць та додаткових послуг.

Просимо уточнювати вартість перед бронюванням.

У вартість включено:

• груповий страховий поліс (в разі самостійної подачі необхідний індивідуальний страховий поліс - оплачується додатково)

• Проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• Проживання по маршруту в готелях на базі сніданків,
в Істрії в готелі або віллі на базі сніданків та вечерь;
• у випадку коли вік туриста сягає більше 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
• Супровід гіда керівника по всьому маршруту;
• Три екскурсії, вказані в програмі.

Додатково оплачується:

• Турпакет на будь-яку з можливих сум - дивитись Калькулятор (на обрану суму можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру). Мінімальний Турпакет є обовязковим. Виключенням є певні тури по Болгарії.• послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 21 €
Послуга "Гарантійний платіж" дозволяє зменшити фінансові втрати при відмові від туру, у випадку повідомлення Туроператора, не пізніше ніж за 24 години до початку туру, про неможливість здійснення поїздки. У такому випадку, туристу повертаються кошти оплачені за тур, за виключенням візового, консульського зборів і суми гарантійного платежу. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", проте відмовився від подорожі пізніше, ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.
• послуга "гарантований номер місця" - 21 € (місця з 1 по 16).

• Проїзд громадським транспортом;
• Рекомендовані програми;
• Особисті витрати (обіди, сувеніри);
З 11.06.2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний паспорт - віза не потрібна. 
Для тих, в кого паспорти НЕ біометричні чи потрібна віза:

• індивідуальний страховий поліс (при самостійній подачі)
• Візова підтримка (при необхідності відкривати візу) - 10€
• консульський збір Хорватії – 35 € (крім категорій громадян, звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років… згідно договору про спрощення візового режиму).

_________________________________________________________________________________________

Менеджер напрямку Автобусні тури Європою з радістю допоможе Вам у організації, замовленні, бронюванні даного туру, відповість на запитання щодо подорожі або запропонує вигідні та достойні альтернативи! Чекаємо на Ваші запитання в он-лайн чаті, за телефонами (067) 383-26-11 (viber), (073) 057 52 62 (viber), e-mail: info@maptour.com.ua


Ваш відгук:

Світ насолод - Хорватія! Автобусний тур