Різдво в Словаччині за 140Є!!! 06.01.2018 - 09.01.2018!!

Залишіть відгук про цей товар першими

4 676 грн.
Оновлено 12-2017

Короткий огляд

 


У вартість входить:
- проживання в готелі 3 ночі в Попраді;
- транспортне обслуговування по програмі туру;
- харчування — сніданки;
- оглядова екскурсія по Кошице та Левоче;
- супровід гіда по маршруту 


У вартість не входить:
- факультативні екскурсій та вхідні квитки;
- транспортне обслуговування у вільний час;
- прокат лижного спорядження та скі-пас;
- особисті витрати 

Різдво в Словаччині за 140Є!!! 06.01.2018 - 09.01.2018!!
 

1 день

Збір групи в Ужгороді о 08:20, під прибуття поїзда №99 Київ-Ужгород.
Перетин кордону.
Переїзд в Левочу, екскурсія по місту.
Історичний центр міста завдяки залишкам фортеці та багатьом збереженим культурним пам'яткам має середньовічний характер. Найвизначнішою пам'яткою міста є Собор св. Якуба з кінця 14 століття з 11 готичними та ренесансними вівтарями, в тому числі головним вівтарем св. Якуба з 1507-1518 рр.- найвищий готичний дерев'яний вівтар (висота 18,62 м) - твір майстра Павла з Левочі  У 2009 році місто записаний в Світову спадщина ЮНЕСКО.
Переїзд в Попрад. Поселення в готель.
Не пропустіть можливість відвідати аквапарк «Аквасіті» (19Є - 3 год.) - унікальне місце, де Ви зможете розслабитися і отримати задоволення від купання в критих і відкритих термальних басейнах, побачити лазерне шоу і повеселитися спускаючись на гірках.
Пропонуємо вечірню прогулянку по місту.
Вечеря. Нічліг в готелі.

2 день

Сніданок.
Пропонуємо поїздку в Татранську Ломніцу, курорт що знаходиться в східній частині Високих Татр, на висоті 850 м над рівнем моря, 18 км від Попрада. Це один з найбільш популярних зимових курортів Словаччини. Він підходить для всіх категорій лижників. Домінантою курорту є друга за висотою вершина Високих Татр - Ломницький Штит (2632 м). У вас буде можливість покататися на лижах чи набратися магічним позитивом від Татр.
Для всіх бажаючих екскурсія в Кежмарок — підтатранське і спішське містечко з давніх давен було центром освіти Спішського регіону та точкою відправлення наукових досліджень в Високих Татрах. Завдяки вдалому розташуванню місто являється центром літнього та зимового туризму (вхідні квитки за додаткову плату 10Є дорослі, 5Є діти).
Рекомендуємо - поїздка в Штребське Плесо (дорослий 7 EUR, дитина до 12 років - 5 EUR) -  Ви відчуваючи невидиму магію даного місця, як ніби озеро живе і разом з природою і лісами творять неймовірні комбінацію, симбіоз життя і щастя.
Повернення в Попрад.
Пропонуємо Вам різдвяну вечерю в національному стилі в Колибі в Високих Татрах (дорослий - 22 EUR, діти до 12 років - 17 EUR). Вас чекає гостинна атмосфера і смачна їжа з напоями.
Ночівля в готелі.Вечеря. Ночівля.

3 день

Сніданок.
Виїзд в Ясну - найвідоміший курорт Низьких Татр, який вважається кращим гірськолижним центром у всій Східній Європі. Безліч трас на північному і південному схилах гори Хопок обслуговують підйомники з магнітними пропусками, що забезпечує їх високу пропускну здатність.
Пропонуємо Вам Термальні купальні Vrbov (14 євро./3 години) - тут ви знайдете справжню геотермальну воду, яка вважається однією з найкращих мінеральних вод у Центральній Європі з вмістом важливих для людського організму мінеральних речовин.
Геотермальна вода, що наповнює басейни, виходить з глибини більше 2000 м і містить мінерали, які надають сприятливий вплив на опорно-рухову, дихальну, нервову системи, на шкіру і серцево-судинну систему.
Температура води досягає 59 ° C. У басейнах підтримується температура від 26 до 38 ° C. Повної релаксації сприяють форсунки зі струменями води, що знімають м'язову напругу.
Повернення в Попрад.

4 день

Сніданок.
Переїзд в Кошіце. Оглядова екскурсія по найкрасивішому місту Словаччини. Місто Кошице було обране культурною столицею Європи 2013 року. Під час екскурсії Ви побачите всі головні визначні пам'ятки історичного центру міста: собор Св.Алжбети, найбільший собор Словаччини та східної Європи, каплицю св. Михайла, готичну дзвіницю Св. Урбана, знаменитий оперний театр, міську Ратушу, костел Єзуїтів.
Вільний час.
Повернення на Україну.
Приїзд в Ужгород у вечірній час доби (в залежності від проходження кордонів).

 


Ваш відгук:

Різдво в Словаччині за 140Є!!! 06.01.2018 - 09.01.2018!!