Подорож в Трансільванію...на Хелловін

Залишіть відгук про цей товар першими

5 999 грн.
Оновлено 10-2019

Короткий огляд

5-денний тур. Маршрут: Львів – Ботар - Бая Маре (1 ніч) - Сігішоара – Сібіу (1 ніч) – Алба Юлія – Хунедоара – Бухарест (1 ніч) – Сіная – Бран – Онешті (1 ніч) – Чернівці – Тернопіль – Львів. Без нічних переїздів. 2 екскурсії - вже у вартості. Виїзд: 28.10

Подорож в Трансільванію...на Хелловін
День 1.  

Львів

 Для туристів, які прибувають на Львівський ж.д. вокзал - трансфер на Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Терміналу «А». 
Переїзд до Румунії. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 2.  

Сігішоара - Сібіу - Брашов

 Сніданок. Виселення з готелю, переїзд в Сігішоару. Румунія – країна загадкова і красива. Переїзд на Батьківщину графа Дракули – в Сігішоару… У долині річки Тирнава Маре збереглось одне з середньовічних міст Європи, "Перлина Трансільванії" - місто Сігішоара. Тут народився Влад Дракула, майбутній військовий губернатор Трансільванії і воєвода Валахії. Вулички цього старовинного міста-фортеці практично не змінилися з часів дитинства нашого героя. У будинку, де народився Дракула, сьогодні відкрито ресторан, де бажаючі можуть скуштувати дракулівської кухні.
Символом міста є башта з годинником, в стінах якої відкрито музей історії Сігішоари, а з балкона вежі відкривається чудова панорама міста та навколишніх краєвидів. Тут є на що подивитися цінителям старовини і любителям легенд. Вільний час. Переїзд в Сібіу. Поселення в готель. Всім бажаючим пропонуємо відвідати екскурсії:
Вечірня екскурсія першою столицею Трансільванії – містом Сібіу (18€/16€). Місто просто створене для пішоходів, вся територія міста поділена на два рівні: Верхнє місто, в якому розташована більшість історичних місць Сібіу, і Нижнє місто, в якому вздовж вулиць, мощених бруківкою, ви побачите барвисті будинки, огороджені масивними міськими стінами і захисними баштами, що підносяться над річкою Кибін.

Екскурсія  по старому місту Брашов (21€/16€). Брашов - одне з найкрасивіших середньовічних міст Румунії. Його шарм, підсилений гармонійним поєднанням готики, барокко, ренесансу та романського стилів, зачаровує і дарує прекрасні спогади про місце, в якому зупинився час. 

Повернення в Сібіу. Ночівля в готелі.

День 2 - Сігішоара - Сібіу - БрашовДень 2 - Сігішоара - Сібіу - БрашовДень 2 - Сігішоара - Сібіу - БрашовДень 2 - Сігішоара - Сібіу - Брашов

День 3.  

Бухарест

 Сніданок. Виселення з готелю. У першій половині дня всім бажаючим пропонуємо відвідати факультативну екскурсію у фортецю Алба Юлія і замок Корвінов (36€/21€+вх. квиток). Алба Юлія - одне з найдавніших міст Трансільванії, історія якого бере свій початок ще з античних часів. Візитною карткою міста є однойменна фортеця Алба-Юлія. Під час екскурсії по фортеці ми пройдемо так званий маршрут 3 фортець: римської, середньовічної фортеці 16 століття і форту Алба Кароліна, побудованого в часи Габсбурзької Імперії. Переїзд в Хунедоару. У невеликому містечку Хунедоара велично підноситься неймовірної краси замок, з химерними вежами, розвідними мостами, справжня мрія романтика - замок Корвінов. Замок прекрасно підійде в якості ілюстрації до книжкових глав про ренесанс, барокко, готику та неоготику. Повернення в Сібіу. Виселення з готелю. Переїзд в Бухарест.
Екскурсія столицею Румунії – містом Бухарест. Розташоване на Валашському плоскогір’ї, біля підніжжя Карпат, та оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії за часів правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів та контрастів, Бухарест поєднує у собі традиції Заходу та Сходу, що додає йому особливого та неповторного колориту. Оглядова екскурсія містом: площа Конституції, Парламентський палац, занесений у Книгу рекордів Гіннеса як найбільша адміністративна будівля світу після Пентагону, площа Революції, монумент Відродження та палац румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв. Вільний час. Поселення в готел. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 3 - БухарестДень 3 - БухарестДень 3 - БухарестДень 3 - Бухарест

День 4.  

Бухарест - Синая - Бран

 Сніданок. Вільний час. Всім бажаючим пропонуємо відвідати Палацу Парламенту (16€/13€+вх. квиток). Гігантське творіння колишнього румунського диктатора Миколи Чаушеску внесено до Книги рекордів Гіннеса як найбільша адміністративна будівля у світі після Пентагону. Безумовно, воно заслуговує на особливу увагу, вражаючи своєю масштабністю і незвичністю. Обсяги будівництва були настільки величезними, що виробництво килимів відбувалося прямо на місці. Чого варті, наприклад, гардини, які важать більше 3 тонн, або 5 - ти тонна люстра. Повернення в готель. Виселення з готелю. Переїзд в місто Сіная. Вільний час. Всім бажаючим пропонуємо відвідати екскурсії:
Фортеця Ришнов (18€/16€+вх. квиток) - могутнє селянське укріплення будувалося з XIV по XVII століття для захисту від татарських набігів та вторгнень турецьких військ. Фортеця – як місто у мініатюрі, мала все необхідне для мешканців: церкву, житлові будинки, майстерні, школу та інше. І сьогодні фортеця виглядає як невеличке середньовічне містечко з вузькими вуличками та одноповерховими будиночками. З міських мурів відкривається прекрасна панорама на гірський масив Бучеджь. Всім бажаючим після відвідування фортеці пропонуємо побачити печеру Castle Valley (дорослі - 10 €, діти до 12 років - 8 €). У надрах Трансільванії ховається цілий світ, прикрашений химерними візерунками сталактитів і сталагмітів. Ось воно - царство вічної ночі, де час завмер на тисячоліття. Скільки ж таємниць і легенд знають печери, скільки незліченних багатств заховане в них?
У величезній долині, на схилі могутньої скелі височіє неприступний і зловісний замок «Графа Дракули»(16€/13€+вх. квиток). Тут є все - серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї та мисливських трофеїв... Страшна казка про графа Дракулу була відзнята саме тут... Але іноді хочеться вірити у казку, навіть якщо вона дещо страшна. І не варто побоюватися. По перше, з нами буде досвідчений гід, а по друге, усім відомо, що казки просто зобов’язані закінчуватися щасливо. Замок оточують дуже милі сувенірні крамнички, у яких можна придбати різноманітні подарунки близьким… Всіх бажаючих запрошує «Кімната страху» - моторошне і захоплююче видовище не для людей зі слабкими нервами... Переїзд в Онешті. Поселення в готель. Ночівля в готелі.

День 4 - Бухарест - Синая - БранДень 4 - Бухарест - Синая - БранДень 4 - Бухарест - Синая - БранДень 4 - Бухарест - Синая - Бран

День 5.  

Львів

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Україну.
Орієнтовно прибуття (залежить від проходження кордону) в Чернівці - 15:00, в Тернопіль - 19:00, до Львова - 22:00. Місце прибуття у Львові - Термінал «А». Трансфер на Львівський ж.д. вокзал орієнтовно в 23:00.
До нових зустрічей!

Вартість туру: 203 євро

У вартість включено:

• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• проживання по маршруту в готелі на базі сніданків;
• супровід гіда керівника по всьому маршруту;
• три екскурсії, вказані у програмі.

Додатково оплачується:

• Турпакет на будь-яку з можливих сум - на обрану суму можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру). Мінімальний Турпакет є обовязковим. Виключенням є певні тури по Болгарії.• послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 13 €
Послуга "Гарантійний платіж" дозволяє зменшити фінансові втрати при відмові від туру, у випадку повідомлення Туроператора, не пізніше ніж за 24 години до початку туру, про неможливість здійснення поїздки. У такому випадку, туристу повертаються кошти оплачені за тур, за виключенням візового, консульського зборів і суми гарантійного платежу. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", проте відмовився від подорожі пізніше, ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.
• послуга "гарантований номер місця" - 13 € (місця з 1 по 16).
• страховий поліс (на всі тури з 10.09.19)
• оренда аудіогіда - 8 € (на всі тури з 19.12.19)

З 11.06.2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний паспорт - віза не потрібна.
Для тих, в кого паспорти НЕ біометричні чи потрібна віза:
• Візова підтримка (при необхідності відкривати візу) - 10€
• проїзд в громадському транспорті;
• рекомендовані програми;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• Для громадян України:

_________________________________________________________________________________________

Менеджер напрямку Автобусні тури Європою з радістю допоможе Вам у організації, замовленні, бронюванні даного туру, відповість на запитання щодо подорожі або запропонує вигідні та достойні альтернативи! Чекаємо на Ваші запитання в он-лайн чаті, за телефонами (067) 383-26-11 (viber), (073) 057 52 62 (viber),
 e-mail: info@maptour.com.ua


Ваш відгук:

Подорож в Трансільванію...на Хелловін