Подорож в Трансільванію

Залишіть відгук про цей товар першими

4 775 грн.
Оновлено 03-2019

Короткий огляд

5-денний тур.
Маршрут: Львів – Мукачево - Бая-Маре (1 ніч) – Сігішоара – Сібіу (1 ніч) – Алба Юлія – Хунедоара – Бухарест (1 ніч) – Сіная – Бран – Брашов – Онешті (1 ніч) – Чернівці – Тернопіль – Львів
Без нічних переїздів! 3 екскурсії - вже у вартості.


Подорож в Трансільванію
Можливість відвідати:

соляну шахту в Турді, першу столицю Трансільванії місто Сібіу, фортецю Алба Юлія і замок Корвінів, найбільший термальний комплекс у Європі – Therme Bucurest, замок „Графа Дракули і палац «Пелеш»


Дати туру

Березень 2019Квітень 2019Травень 2019
2413; 282; 11; 28

День 1. 

Львів - Бая-Маре

 Для туристів, які прибувають на Львівський залізничний вокзал - трансфер до Терміналу «А».
Відправлення в тур здійснюється з Терміналу «А». Можлива посадка в Стрию (+1 година з моменту відправлення в тур), Мукачево (+4 години з моменту відправлення в тур). Переїзд в Бая-Маре. Поселення в готелі. Вільний час. Ночівля в готелі.


День 1 - Львів - Бая-МареДень 1 - Львів - Бая-МареДень 1 - Львів - Бая-Маре


День 2. 

Клуж-Напока - Турда - Сігішоара - Сібіу

 Сніданок. Виселення з готелю. Відвідування соляної шахти Турда (трансфер 13€+вх. квиток). Соляна шахта в Турді займає 1-е місце серед найкрасивіших місць в світі, які перебувають під землею, випереджаючи Печеру кристалів в Мексиці і церкву Сан-Клементе і Санта Марія в Римі. В даний час соляна шахта є музеєм гірничої справи, а також має парк розваг з баскетбольними кільцями, міні-гольфом, каруселями та підземним озером, яким можна кататися на човні.
Переїзд в Сігішоару. В долині річки Тирнава Маре збереглось одне з середньовічних міст Європи, "Перлина Трансільванії" - місто Сігішоара. Тут народився Влад Дракула, майбутній військовий губернатор Трансільванії і воєвода Валахії. Вулички цього старовинного міста-фортеці практично не змінилися з часів дитинства нашого героя. У будинку, де народився Дракула, сьогодні відкрито ресторан, де бажаючі можуть скуштувати дракулівської кухні.
Символом міста є вежа з годинником, в стінах якої відкрито музей історії Сігішоари, а з балкона вежі відкривається чудова панорама на місто та навколишні краєвиди. Тут є на що подивитися поціновувачам старовини і любителям легенд. Вільний час.
Переїзд в Сібіу. Поселення в готель. Вільний час. Усіх бажаючих запрошуємо відвідати екскурсії:
Вечірня екскурсія першою столицею Трансільванії – містом Сібіу (18€/16€). Місто просто створене для пішоходів, вся його територія поділена на два рівні: Верхнє місто, в якому розташована більшість історичних місць Сібіу, і Нижнє місто, в якому уздовж вулиць, мощених бруківкою, Ви побачите барвисті будинки, огороджені значними міськими стінами і захисними баштами, що підносяться над річкою Кибіна.
Повернення в готель. Ночівля в готелі.


День 2 - Клуж-Напока - Турда - Сігішоара - СібіуДень 2 - Клуж-Напока - Турда - Сігішоара - СібіуДень 2 - Клуж-Напока - Турда - Сігішоара - СібіуДень 2 - Клуж-Напока - Турда - Сігішоара - Сібіу

День 3. 

Сібіу - Алба-Юлія - Хунедоара - Бухарест

 Сніданок. Вільний час в Сібіу. У першій половині дня усім бажаючим пропонуємо відвідати факультативну екскурсію до фортеці Алба Юлія і замку Корвінів (36€/21€+вх. квиток). Алба Юлія – одне з найдавніших міст Трансільванії, історія якого бере свій початок ще з античних часів. Візитною карткою міста є однойменна фортеця Алба-Юлія. Під час екскурсії фортецею ми пройдемо так званий маршрут 3-х фортець: римської, середньовічної фортеці 16 століття і форту Алба Кароліна, побудованого під час Габсбурзької Імперії. Переїзд в Хунедоару. У невеликому містечку Хунедоара, велично височить неймовірної краси замок, з химерними вежами, розвідними мостами, справжня мрія романтика - замок Корвінів. Замок чудово підійде в якості ілюстрації до книжкових главам про ренесанс, бароко, готику і неоготику.
Повернення в Сібіу. Виселення з готелю. Переїзд в Бухарест.
Сьогодні нас чекає екскурсія столицею Румунії – містом Бухарест. Розташоване на Валашському плоскогір'ї біля підніжжя Карпат, оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії за часів правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів і контрастів, Бухарест поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливого неповторного колориту. Оглядова екскурсія містом: площа Конституції, площа Революції, монумент Відродження і будівля уряду. Напроти нього знаходиться палац першого румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв. Поселення в готелі. Вільний час.
У вільний час усіх бажаючих запрошуємо відвідати найбільший термальний комплекс в Європі - Therme Bucurest (16€+вх. квиток). У комплексі є 8-м басейнів з термальною водою багатою мінеральними солями, 3-и ароматерапевтичних басейни, сауни, джакузі, 16-ть водних гірок, pool bar, найбільший ботанічний сад в Румунії (500 пальм, 800 тис. екзотичних рослин). Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 3 - Сібіу - Алба-Юлія - Хунедоара - БухарестДень 3 - Сібіу - Алба-Юлія - Хунедоара - БухарестДень 3 - Сібіу - Алба-Юлія - Хунедоара - БухарестДень 3 - Сібіу - Алба-Юлія - Хунедоара - Бухарест

День 4. 

Бран - Брашов - Бухарест - Онешті - Синая - Замок Пелеш

 Сніданок. Виселення з готелю. Рекомендуємо відвідати Палац Парламенту (18€ /16€ + вх. квиток). Гігантське творіння колишнього румунського диктатора Ніколая Чаушеску внесено до Книгу рекордів Гіннеса як найбільшу адміністративну будівлю в світі після Пентагону. Безумовно, воно заслуговує на особливу увагу, вражаючи своєю масштабністю і незвичністю. Обсяги будівництва були настільки величезними, що виробництво килимів відбувалося прямо на місці. Чого варті, наприклад, гардини, які важать понад 3 тонн, або 5-ти тонна люстра.
Переїзд в місто Сіная. Екскурсія літньою резиденцією королівської сім'ї Румунії. Нас чекає відвідування одного із найбільш неповторних музеїв Європи - замку «Пелеш» (16€/13 €+вх. квиток), шедевру архітектури і мистецтва. Тут можна побачити, як кристали Мурано ніжно виблискують у витончених люстрах, як німецькі вітражі плавно переходять у стіни з іспанської шкіри, як фарфор і слонова кістка найтоншої роботи створюють розмаїття стилів і підкреслюють багатство смаку ...
У величезній долині, на схилі могутньої скелі височить неприступний і зловісний замок "Графа Дракули" (18€/16€+вх. квиток). Тут є все - серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї і мисливських трофеїв ... Страшну казку про графа Дракулу було відзнято саме тут... Але іноді хочеться вірити в казку, навіть коли вона дуже страшна ... І не варто побоюватися. По-перше, з нами буде досвідчений гід, а по-друге, всім відомо, що казки просто зобов'язані закінчуватися красиво! Оточують замок дуже милі сувенірні крамнички, де можна придбати подарунки. Всіх бажаючих запрошує "Кімната Страху" - моторошне і захоплююче видовище не для людей зі слабкими нервами ...
Переїзд в Брашов. На десерт – екскурсія "Румунським Зальцбургом" – містом Брашов. Це одне з найкрасивіших середньовічних міст Румунії. Його шарм, підсилений гармонійним поєднанням готики, ренесансу та романського стилю, зачаровує і дарує прекрасні спогади про місце, в якому зупинився час. Вільний час. Переїзд в Онешті. Поселення в готель. Ночівля в готелі.


День 4 - Бран - Брашов - Бухарест - Онешті - Синая - Замок ПелешДень 4 - Бран - Брашов - Бухарест - Онешті - Синая - Замок ПелешДень 4 - Бран - Брашов - Бухарест - Онешті - Синая - Замок ПелешДень 4 - Бран - Брашов - Бухарест - Онешті - Синая - Замок Пелеш

День 5. 

Онешті - Чернівці - Тернопіль - Львів

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Україну.
Орієнтовно прибуття (залежить від проходження кордону) в Чернівці - 15:00, в Тернопіль - 19:00, до Львова - 22:00. Місце прибуття у Львові - Термінал «А». Трансфер до Львівського залізничного вокзалу орієнтовно в 23:00.
До нових зустрічей!

Вартість туру

Дата туру

ДоросліДіти (до 16 років)
24.03178 євро152 євро
13.04178 євро149 євро
28.04178 євро149 євро
02.05178 євро149 євро
11.05163 євро136 євро
28.05152 євро123 євро
доплата (за одномісне проживання)80 євро80 євро

У вартість включено:

• груповий страховий поліс (в разі самостійної подачі необхідний індивідуальний страховий поліс - оплачується додатково)
• проїзд по маршруту автобусом (мікроавтобусом) туристичного класу;
• проживання по маршруту в готелі на базі сніданків;
• супровід гіда керівника по всьому маршруту;
• три екскурсії, вказані у програмі.


Додатково оплачується:

• Турпакет на будь-яку з можливих сум - (на обрану суму можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру). Мінімальний Турпакет є обовязковим. Виключенням є певні тури по Болгарії.

• послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 13 €
Послуга "Гарантійний платіж" дозволяє зменшити фінансові втрати при відмові від туру, у випадку повідомлення Туроператора, не пізніше ніж за 24 години до початку туру, про неможливість здійснення поїздки. У такому випадку, туристу повертаються кошти оплачені за тур, за виключенням візового, консульського зборів і суми гарантійного платежу. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", проте відмовився від подорожі пізніше, ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.
• послуга "гарантований номер місця" - 13 € (місця з 1 по 16).

З 11.06.2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний паспорт - віза не потрібна. 
Для тих, в кого паспорти НЕ біометричні чи потрібна віза:
• Візова підтримка (при необхідності відкривати візу) - 10€
• проїзд в громадському транспорті;
• рекомендовані програми;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• Для громадян України:
консульський збір 45$ ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. В РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ (крім категорії громадян, звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років згідно договору про спрощення візового режиму).


_________________________________________________________________________________________

Менеджер напрямку Автобусні тури Європою з радістю допоможе Вам у організації, замовленні, бронюванні даного туру, відповість на запитання щодо подорожі або запропонує вигідні та достойні альтернативи! Чекаємо на Ваші запитання в он-лайн чаті, за телефонами (067) 383-26-11 (viber), (073) 057 52 62 (viber),
 e-mail: info@maptour.com.ua


Ваш відгук:

Подорож в Трансільванію