Перлина Закарпаття. 3 дні

Залишіть відгук про цей товар першими

1 899 грн.
Оновлено 03-2019

Короткий огляд

Відпочинок в Закарпатті - найбільш популярна екскурсія в цей віддалений куточок Карпат. Краса водоспадів, гірських просторів Закарпаття, зустрічі з культурою, кухнею і мистецтвом виноробства.
Виїзди: щотижня, щоп'ятниці на 3 дні

Перлина Закарпаття. 3 дні
Збір та виїзд з м.Хмельницького о 3.00 год від Будинку побуту (зупинка Юність)

1 ДЕНЬ

Заповідник “Сколівські Бескиди”

Тустань — середньовічна наскельна фортеця-град і митниця ІХ—ХVІ сторіччя, давньоруський наскельний оборонний комплекс, залишки якого розташовані в Українських Карпатах (Східних Бескидах), у Сколівському районі Львівської області. Унікальна пам’ятка історії, археології, архітектури та природи розташована серед лісового масиву Підгородцівського лісництва і входить до складу Державного історико-культурного заповідника «Тустань».

Водоспад Шипіт Карпат

На північних схилах Полонини Боржави, там, де височіє гора Гемба, серед крутих скель та лісів причаївся водоспад Шипіт. Іноді тільки несамовитий рев води може підказати, що поблизу є потік з мальовничим водограєм.

Шипіт — один з найкрасивіших водоспадів України. Навколо нього ліс, прохолода і тиша. Шумить «Шипіт», струмені води зриваються з 14-метрової висоти декілька каскадів і красиві бризки розсіюються хмарою крапель.

Результат пошуку зображень за запитом "шипіт зима"

Канатно-крісельний підйомник в Пилипці. Гора Гемба

Високогірне селище Пилипець, що причаїлося при підніжжі гір Гемба та Магура, має давню історію. Перша згадка про нього в угорських писемних джерелах відноситься до 1463 року.  За часи незалежності Пилипець перетворився на відомий курорт, який працює протягом цілого року, де можна помилуватися та прогулятися одним із найгарніших карпатських хребтів, оглянути один із наймальовничіших українських водоспадів, взимку покататися на лижах, покупатися в чанах, піднятися на гору Гемба на канатно-крісельній дорозі.

     Поселення у номерах зі зручностями (душ, туалет в номері) район курорту Пилипець

Смачна гуцульська вечеря (шашлик, сауна за бажанням)

2 ДЕНЬ

Сніданок.

– ГК «Міжгір’я» – сані, лижі, глінтвейн

Гірськолижний курорт Міжгір`я   розташований в самому центрі Карпат, недалеко від озера Синевир.


Результат пошуку зображень за запитом "міжгір'я закарпаття спуски"

Гірськолижні спуски Міжгірщини обладнані 3 трасами протяжністю до 700 метрів і різного рівня складності. Одна з них – навчальна. Також є 3 траси, позначені як червона, синя і чорна. Їх довжина від 1500 до 2300 метрів з перепадом висот в 303 метра.Гості гірськолижного комплексу можуть скористатися підйомником 680-метровим підйомником на території бази відпочинку «Кам`янка» і тримісній крісельної 950-метрової дорогою комплексу «Альянс», розташованого на виїзді з Міжгір`я в бік міста   Хуст.

Смачна гуцульська вечеря (шашлик, сауна за бажанням)

3 ДЕНЬ

Сніданок.

Мукачево. Замок Паланок

Замок Паланок – перлина Мукачево, унікальний зразок середньовічної архітектури XIV—XVII століть з поєднанням різних стилів. За переказами,гора, на якій стоїть замок, насипана руками народу, що терпів важку працю та муки, навколо замку був викопаний водяний рів, укріплений дубовим частоколом – паланком. Від нього і походить сучасна назва замку.

 

Термальні басейни Косино або Берегово.

Косино. Термальні басейни

Основною особливістю термальних вод Косино є привабливе розміщення на шлейфі залягання мінеральних термальних вод, що проходить через Францію, Італію, Іспанію, Сербію, Хорватію, Австрію, Швейцарію та Балкани. В Україні цей шлейф охоплює Закарпаття, в тому числі Виноградівський і Берегівський райони.

За своїм хімічним складом термальна вода багата на залізо, масова концентрація якого становить 1,62 (г/дм3), натрій, калій, фтор, цинк та інші мікроелементи. Кислотно – лужний баланс рН 6,08. А загальна мінералізація води становить 8,5 – 11,00 г/дм3.

 

За даними бальнеологічного висновку, ця вода придатна для зовнішнього застосування при захворюваннях опорно – рухового апарату, серцево – судинної системи, периферичної нервової системи, периферичних судин та біліарної системи.

Термальні води Берегово

У мальовничому куточку Закарпаття розташувалося місто Берегово. Це місто прославилось унікальними термальними лікувальними водами високої мінералізації (аналоги відповідної води є тільки в чотирьох куточках світу – Сахалін, Нова Зеландія, Ісландія і на Берегівщині) За часів Радянського Союзу на території Берегівського родовища термальних вод були розроблені і досліджені кілька свердловин .

                             Нещодавно на одну з цих свердловин Товариство «Жайворонок-Пачірта» отримало спеціальний дозвіл на користування надрами та побудувало оздоровчий басейн закритого типу європейського рівня.

Над басейном, на другому поверсі, знаходиться затишне кафе, де можна випити запашну каву, гарячі і прохолодні напої  в перерві між купанням.

Дегустація вина.

Вартість: 1600 грн (проїзд, проживання, страхування). Харчування: 300 грн. (2 сніданки/2 вечері).

Екскурсійні та вхідні квитки оплочуються окремо.

Водоспад Шипіт Карпат – 15 грн, канатно-крісельний підйомник – 100грн, Замок Паланок – 50 грн, термальні басейни Косино – 400 грн/3 год або Берегово – 220 грн/2,5 год, о. Синевир – 25 грн, Заповідник бурого ведмедя – 25грн, Колочава – 50 грн


__________________________________________________________________________

Менеджер напрямку Україна з радістю допоможе Вам у організації, замовленні, бронюванні даного туру, відповість на запитання щодо подорожі або запропонує вигідні та достойні альтернативи! Чекаємо на Ваші запитання в он-лайн чаті, за телефонами (067) 383-26-11 (viber), (073) 057-52-62 (viber), e-mail: info@maptour.com.ua


Ваш відгук:

Перлина Закарпаття. 3 дні