Новорічна Польща для тебе!

Залишіть відгук про цей товар першими

4 327 грн.
Оновлено 11-2016

Короткий огляд

В цому турі на Вас чекають: Ланцут, Краків, Велічка, Закопане, Буковина Татранська

Новорічна Польща для тебе!
Новорічна Польща для тебе!

Львів - Ланцут - Краків - Велічка - Закопане - Буковина Татранська - Краків - Львів

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!

Виїзд - 30.12.2016

День 1
30.12

08:00 - збір групи. 08:30 Переїзд на українсько-польський кордон.

Переїзд в Ланцут - райський куточок на Землі, колишня резиденція аристократів, - сьогодні тут проводять свої засідання політичні діячі та артисти оперної сцени. Ти матимеш змогу ознайомитись з однією із найцікавіших колекцій карет для дворян. Зимовий сад, який знаходиться на території палацу залише незабутнє враження в Твоєму серці.
Переїзд в Краків. Поселення в готель. Ночівля.

День 2
31.12

Сніданок. Оглядова екскурсія  по КраковуУ Польщі є декілька столиць, Варшава - адміністративна, Закопане - зимова, ну а душа цієї країни в найцікавішому місті Краків. Неприступний, і в той же час привітний Вавель, торгівельні ряди Сукенніце, тут сувенір знайдеться для кожного, Ягелонський Університет, заплутані вулички старого міста, ну і як не загадати бажання під «хейнал», мелодію сурмача, яка ллється з вежі Маріанського костелу.

Пропонуємо факультативно: оглядова екскурсія у соляні копальні "Велічка" (25 євро) - один із найцінніших туристичних об'єктів на польській землі.  Підземні озера, соляні тунелі, каплиці, камери, ікони, скульптури і абсолютно все з солі! Ця екскурсія перетвориться на захоплюючу мандрівку у світ підземелля, світ створений руками, світ солі, світ таємниць і загадок.

Королівський Вавель (15 євро). Серце королівської Польщі, і не лише королівської - тут коронували королів навіть тоді, коли столиця переїхала до Варшави. Сьогодні Ти зможеш насолодитися вишуканими залами королівського замку і подивитися королівські палати з надзвичайно красивими меблями в стилі 16-17 ст.
оглядову екскурсію по єврейському кварталу - Казімєж* (10 євро/ос)Колись Казімєж був окремим містом, центром християнсько-єврейської культири у Польщі. Тут найстаріші сенагоги Польщі - синагога Ісака, Стара синагога, Широка вулиця, Нове кладовище євреїв та Площа героїв гетто. Саме тут знімались сцени до фільму Стівена Спілберга “Список Шиндлера”.

Вільний час для підготування до зустрічі Нового Року!
Зустріч Нового Року!!! (Новорічна забава бронюється самостійно, або у одному з запропонованих ресторанів).

День 3
01.01

З НОВИМ 2017 РОКОМ!!!
Сніданок. Вільний день.

Рекомендуємо: поїздку у Закопане* (18 євро). Найвідоміший зимовий курорт і туристичний центр Польщі, розташований у підніжжі польських Татр. Тут діють кілька десятків гірськолижних підйомників, трамплінів та лижних трас, проте місто приваблює туристів не тільки лижними трасами і пішохідними маршрутами, але і своєрідним гуральським фольклором, і мальовничою дерев'яною архітектурою, а життя головної вулиці - Крупувки, цілий рік бурлиить місцевим колоритом. На місцевому ринку біля Губалувки - ціле розмаїття сувенірів, хутра, а також місцевих сирів: осципки, бундз...

Рекомендуємо розслабитись Термальних басейнах Татранської Буковини (15 євро + вхідний білет). Відкриті та закриті басейни температурою 30-38 градусів С, гірки, печера з рікою, дитячі басейни...
Повернення в готель. Ночівля.

День 4
02.01

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Львова. Повернення до Львова (орієнтовно о 18:00)
Вартість туру при оплатіДоросліДіти до 12 років
до 8 жовтня141136
до 19 листопада151146
до 30 листопада161156
після 30 листопада171166

 

У вартість входить:
 проїзд автобусом єврокласу 
 проживання в готелі категорії 2-3*, сніданки
 екскурсії по програмі
 супровід керівника групи
 медичне страхування

У вартість не входить:
 вхідні квитки, факультативні програми
 особисті витрати
• Новорічна забава
• консульський збір - 35 євро (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років, студенти до 21 р.... згідно угоди про спрощення візового режиму)
• послуги візового центру (ППВА) - 25 євро 

 візова підтримка - 10 євро (попередня оплата; для туристів, яким потрібна віза)
_________________

Менеджер напрямку Автобусні тури по Європі з радістю допоможе Вам у організації, замовленні, бронюванні даного туру, відповість на запитання щодо подорожі або запропонує вигідні та достойні альтернативи! Чекаємо на Ваші запитання в он-лайн чаті, за телефонами (067) 383-26-11, (066) 006-96-38, у Хмельницькому (0382) 707-608, у Києві (044) 383-60-63, skype: info.maptour, ICQ  602520400, e-mail:info@maptour.com.uaВаш відгук:

Новорічна Польща для тебе!