Новий рік в Карпатах. Микуличин

Залишіть відгук про цей товар першими

3 399 грн.
Оновлено 12-2018

Короткий огляд

4-денний тур. 30.12 - 02.01
Збір(29.12) о 23:40 біля “Прокатного центру турспорядження”, вул. Грушевського 82 (Пам’ятник “Афганцям”), відправлення о 00:05, зупинки по дорозі на автозаправних станціях (WC, кава, магазин і т.д.).
Туристів з інших міст зустрічаємо на Залізничному Вокзалі (за домовленістю).

Новий рік в Карпатах. Микуличин
1 день (30.12.18р)

 

– Прибуття: 6:00 – 6:30. Поселення в Микуличині на одному готельному комплексі, розселення: котеджі та корпус, залежить який був заброньований тип проживання.

– Сніданок 7:00 (за додаткову плату – 80 грн)

Пропонується два види відпочинку на вибір:

 

⇒ 1-ий екскурсійний.

– Екскурсія на Закарпатський край. Відправлення та збір о 9:00. Вартість екскурсії – *** грн (проїзд, екскурсовод / вхідні квитки окремо).

Маршрут: Микуличин – Яблунецький перевал – ринок сувенірів – панорама на Свидовецький хребет – Труфанецький водоспад 36 метрів – Музей-виставка “Екологія гір”, три поверхи виставки, де ми дізнаємось гуцульський побут та ознайомимось з Карпатами – Рахів – с.Ділове, географічний центр Європи – обід в музей-колибі, де готують найсмачніший бограч та інші страви гуцульської та закарпатської кухні – Буковель – Гуцульська Броварня – Микуличин

 

⇒ 2-ий гірськолижний на Буковель.

– Відправлення на Буковель о 7:30. Прибуття на ГК «Буковель» о 8:15, стоянка біля  2 / 14 / 15-го підйомника (до відкриття підйомників та на ранкову акцію).

– Автобус/мікроавтобус чекає Вас на стоянці  до закриття підйомників (денного катання) . Це зручно, адже можна залишити речі та прийти на обід у автобус.

– Катання на лижах, сноубордах, санях, ковзанах, зорбі. Також для Вас пропонується екскурсійний канатно-крісельний витяг, сувенірний ринок, затишні колиби та спробувати гуцульські страви та глінтвейн / чай карпатський.

– Збір та відправлення з ГК «Буковель» о 16:45-17:00.

– Прибуття в теплу та затишну гуцульську оселю, де на Вас чекатиме гаряча вечеря. Вільний час. Можливо замовити баню та чан.

– Вечеря.


  Проживання в Микуличині в новому готельному комплексі. Розміщення: Корпус – номери зі зручностями та на блок / Котеджі – номери зі зручностями. Розташування в центрі. На території гуцульська колиба, баня, альтанки, гриль зона.

  

2 день (31.12.18р)

 

– Сніданок о 7:00

Пропонується два види відпочинку на вибір:

 

⇒ 1-ий екскурсійний.

– Екскурсія на Верховинщину. Відправлення та збір о 9:00. Вартість екскурсії – *** грн (проїзд, екскурсовод / вхідні квитки окремо).

Маршрут: Ворохта – канатно-крісельний витяг – огляд гірськолижних трамплінів – сувенірний ринок – Кривопільський перевал – Верховина (Жаб’є) – піднімаємось на вершину Верховини до хати Трембітаря Миколи Ілюка на висоті 700 м., саме тут музикальний концерт та показ гуцульських музикальних інструментів – обід зі страв гуцульської кухні – Музей “Дідова аптека”, дегустація цілющих чаїв та настоянок у лікувальних цілях – Гуцульська броварня (4 сорти пива та верховинські настоянки) – виїзд до Микуличина.

   

⇒ 2-ий гірськолижний на Буковель.

– Відправлення на Буковель о 7:30. Прибуття на ГК «Буковель» о 8:15, стоянка біля  2 / 14 / 15-го підйомника (до відкриття підйомників та на ранкову акцію).

– Автобус / мікроавтобус чекає Вас на стоянці.

– Збір та відправлення з ГК «Буковель» о 16:30-17:00.

– Прибуття в теплу та затишну гуцульську оселю, де на Вас чекатиме гаряча вечеря. Вільний час, відпочинок  Можливо замовити баню.

– Вечеря.

– Новорічний банкет ! Святкування Нового Року 2018 !


  


3 день (01.01.19р)

 

Вітаємо з Новим Роком 2019 !

– Сніданок о 9:20

Пропонується два види відпочинку на вибір:

 

⇒ 1-ий екскурсійний.

– Екскурсія Яремчою та його околицею. Відправлення та збір о 11:00. Вартість екскурсії – *** грн (проїзд / провідник-екскурсовод / вхідні квитки окремо).

Маршрут: Пішохідна екскурсія – місто Яремче – Скелі Довбуша – ринок сувенірів – водоспад Пробій, вольєрне господарство з оленями, дикими кабанами та іншими звірами (факультативно) – вільний час – повернення до готелю.

 

⇒ 2-ий гірськолижний на Буковель.

– Відправлення на Буковель о 10:00. Прибуття на ГК «Буковель» о 8:15, стоянка біля  2 / 14 / 15-го підйомника (до відкриття підйомників та на ранкову акцію).

– Автобус / мікроавтобус чекає Вас на стоянці.

– Збір та відправлення з ГК «Буковель» о 17:00-18:00.

– Прибуття в теплу та затишну гуцульську оселю, де на Вас чекатиме гаряча вечеря. Вільний час, відпочинок 

– Вечеря. Можливо замовити баню.


  

4 день (02.01.19р)

 

Речі залишаємо вже зібрані в котеджах та готелі.

– Сніданок о 7:00 (для туристів, що їдуть на Буковель – вартість проїзду – *** грн) та пізній сніданок 8:30 (для туристів, що залишаються в Микуличині та на екскурсію).

Пропонується два види відпочинку на вибір:

 

⇒ 1-ий екскурсійний.

– Екскурсія “Джип-тур по горам”. Відправлення та збір о 9:30. Вартість екскурсії – 300 грн (поїздка на джипах).

Карпатський драйв “ДЖИП-тур” по горам, від якого враження залишаються на 100%, по засніжених горам нас будуть катати на джипах, де відкриється панорама на гору Говерла та на інші гори. При хорошій погоді підйом на гору Костел де чудова панорама, яка залишає враження та хороші фото. (Тривалість 3-3,5 год.)

 

⇒ 2-ий гірськолижний на Буковель.

– Відправлення на Буковель о 7:30. Вартість поїздки – *** грн/чол. (При наборі групи на трансфер). Прибуття на ГК «Буковель» о 8:15, стоянка біля  2 / 14 / 15-го підйомника (до відкриття підйомників та на ранкову акцію).

– Автобус / мікроавтобус чекає Вас на стоянці.

– Збір о 12:30 та відправлення з ГК «Буковель» о 13:00.

– Виселення з номерів о 13:00. Обід (за додаткову плату – 90 грн)

– Виїзд з Микуличина о 14:30, орієнтовне прибуття у Хмельницький о 22-23:00.

Туристів з інших міст відвозимо на залізничний вокзал (за домовленістю).

  


Вартість:
⇒ Корпус
– Номера, санвузол в номері: 2-ох містний – 3400 грн / 3-4-ох містний – 3200 грн
Ξ
У вартість туру входить: проїзд Хмельницький – Микуличин – Хмельницький, проживання 4 дні / 3 ночі, трансфери в Буковель 1, 2, 3 день (переїзди до підйомників), страхування, супровід, харчування 2-ох разове (3 сніданки / 3 вечері).
У вартість туру не входить: абонементи на катання, стоянка автобуса на Буковелі, екскурсійне обслуговування, новорічна програма, обіди.
Ξ

Святкування Нового Року :
– Самостійно
– Гуцульська колиба – 1500 грн (новорічна програма, гуцульська жива музика, забави, святковий стіл)__________________________________________________________________________

Менеджер напрямку Україна з радістю допоможе Вам у організації, замовленні, бронюванні даного туру, відповість на запитання щодо подорожі або запропонує вигідні та достойні альтернативи! Чекаємо на Ваші запитання в он-лайн чаті, за телефонами (067) 383-26-11 (viber), (073) 057-52-62 (viber), e-mail: info@maptour.com.ua


Ваш відгук:

Новий рік в Карпатах. Микуличин