Найвіддаленіша точка світу - острів Пасхи

Залишіть відгук про цей товар першими

112 165 грн.
Оновлено 09-2018

Короткий огляд

16 - денний тур: Ліма - Куско - Пуно - Ліма - Пасхи - Ліма

Найвіддаленіша точка світу - острів Пасхи
Для любителів незвіданого відпочинку!

Незабутня мандрівка!


Ліма-Куско-Пуно-Ліма-Пасхи-Ліма


Дати туру


 Жовтень 2018  Листопад 2018  Грудень 2018 
01.10; 10.10; 25.10;     01.11; 15.11; 24.11;   01.12; 12.12; 28.12;


День 1


Ліма

Прибуття в Ліму в а / п Хорхе Чавес. Трансфер в готель. Розміщення в готелі 3 * "Britania" або тієї ж категорії.


День 2

Ліма

Сніданок-шведський стіл. 9.00 Оглядова екскурсія по Лімі, починаємо екскурсію з Раєна Мірафлорес, відвідини Парка Закоханих, панорамне відвідування Уака Пуяна, Оливкового парку, Уака Янамарка. Старовинних колоніальних садиб, продовжуємо екскурсію по історичному центру міста - огляд собору Сан-Франциско, Центральної Площі, Президентського Двогца, мерії, площі Caн Maртін .., Відвідування одного з кращих музеїв Ліми-музей Золота, де зібрані безцінні скарби різних епох і чудова колекція старовинної зброї з усього світу. Закінчується наша екскурсія в парку знаменитих Лімських фонтанів, які увійшли в книгу Гінеса. Повернення і розміщення в готелі 3 * "Britania" або тієї ж категорії.

 ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу лима оливковый парк ÐŸÐ¾Ñ…ожее изображение ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу лима собор сан франциско


День 3

Ліма / Куско

Сніданок. Переїзд з готелю в аеропорт. Переліт в Куско. Прибуття, зустріч в аеропорту Куско і трансфер в готель. Відпочинок та акліматизація. Оглядова автобусна екскурсія по Куско. Відвідування архітектурних комплексів: Саксаіуаман, храм Кенко, фортеця Пука-Пукара і храм води Тамбомачай. Відвідування музею Коріканча (Храм Сонця).
З 18 до 20 годин Ви зможемо відпочити і помилуватися національними танцями в фольклорному центрі "Qosqo"., Войовничий танець, танець сільського господарства в музичному супроводі. Карнавал Ink, Sonconacuy, карнавал Cusqueño, танці Checamarka, карнавал Catcca, Руні Quechunacuy, танці Qoyacha. Тут зможете оцінити яскраві костюми, ритм і форму, та проаналізувати як формуються почуття народу через танець і музику. Повернення в готель 3 * "Sueño del Inca" або тієї ж категоріі.

Картинки по запросу фортеця пука пукара ÐŸÐ¾Ñ…ожее изображение ÐŸÐ¾Ñ…ожее изображение


День 4

Куско / Мачу Пікчу / Куско

Сніданок. У належний час, зустріч в лобі готелю з російським гідом і переїзд на залізничну станцію. Посадка на поїзд і переїзд до особливих місць. Екскурсія в Мачу Пікчу - "втрачене місто інків" .. Мачу-Пікчу (на мові кечуа Machu Pikchu означає "Стара Гора") - таємничий місто Інків, побудований в середині XV століття. Він знаходиться приблизно в 100 км від столиці Імперії Інків міста Куско і настільки затишно захований в Андах, що до нього не змогли дістатися іспанські колонізатори. Нам про це місто стало відомо в 1911 році завдяки американському вченому Хайрaму Бінгхaму. Хоча треба зауважити, що місцеві жителі завжди знали про Мачу Пікчу, але не поспішали ділитися інформацією з прибульцями.З 1983 року Мачу-Пікчу входить до списку пам'яток спадщини людства ЮНЕСКО, а з 2007 року - в список Нових чудес світу. Екскурсія з російськомовним гідом. У другій половині дня - спуск в Агуас Кальентес. Oбід в ресторані національної кухні «El MAPI». Потім, повернення на поїзді в Куско. Прибуття, зустріч і трансфер в готель 3 * "Sueño del Inca" або тієї ж категорії.

Картинки по запросу мачу пикчу ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу мачу пикчу ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу мачу пикчу


День 5

Куско. Священна Долина Інків

Сніданок - Священна Долина Інків. Відвідування художньої ярмарку в містечку Писак (тут можна придбати вироби народних промислів - кераміку, килими, сувеніри, вироби зі срібла та шкіри. Відвідування ЗОО центру «Ауанаканча» де туристи милуються і беруть участь в годівлі таких чарівних тварин як Лами, Альпаки, Ванака і вікунії. Знайомляться із процесом вичинки і натурального фарбування вовни. Огляд археологічного комплексу Ольантайтамбо. Одного з найважливіших військових споруд Інків. Обід, шведський стіл в ресторані національної кухні "Tunupa". Розміщення в готелі "Sueño del Inca" 3 * чи тієї ж категорії.

 ÐŸÐ¾Ñ…ожее изображение ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу куско священна долина інків ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу куско священна долина інків


День 6

Куско / Пуно

Сніданок. Переїзд на туристичному автобусі в місто Пуно. По дорозі зупинки: Сикстинська капела Америки - Андагуаілільяс, Ракчі-археологічний комплекс присвячений богу Уіракоча. Oбід-шведський стіл в містечку Сикуані. Наступні зупинки: Ла Рая (4400 метрів над рівнем моря) і Пукара-де відвідаємо музей літики. О 17.00 - приїзд в Пуно (Пуно розташований на березі Тітікака, яке вважається найвисокогірнішим судноплавним озером в світі. (Саме на озері Тітікака Тур Хейєрдал побудував свій знаменитий тростинний пліт «Кон-Тіке»).
Розміщення в готелі 3 * «Hacienda» або тієї ж категорії

Картинки по запросу пуно ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу пуно ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу пуно


День 7

Пуно / Озеро Тітікака

Сніданок. Трансфер в порт. Екскурсія на Плавучі очеретяні острови Урос - це більше 40 рукотворних островів, створених індіанцями з племені Урос з тростини, що росте на озері. Тут ви дізнаєтеся історію островів і його народу. Зможемо придбати численні сувеніри та покататися на тростинному кораблі. Триває наша екскурсія углиб озера Тітікака на острів Такіль. Острів знаменитий своїми етнічними культурними цінностями - населення острова зберігає старовинні традиції, особливо це стосується ткацтва. За ткацьке мистецтво острів був проголошений «Шедевром усної і нематеріальної спадщини людства» ЮНЕСКО в 2005 році. Обід на острові. Повернення в Пуно. Розміщення в готелі 3 * "Hacienda".

Картинки по запросу озеро титикака ÐŸÐ¾Ñ…ожее изображение ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу остров такиль


День 8

Пуно / Ущелина Колки

Сніданок. О 7.00 Переїзд на туристичному автобусі в Колкінський каньйон - найглибший і найкрасивіший у світі. По дорозі відвідування озера лагуніллас і оглядового майданчика 3 Вулканів. Перетин заповідника Салінас, де можна поспостерігати за граціозними Вікуньями (Тварина, яка володіє найдорожчою вовною в світі). По прибуттю розміщення в готелі. За бажанням відвідування термальних джерел.
Ніч в готелі «Colca Llacta" 3 * чи тієї ж категорії.

Похожее изображение ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу ущелье колки вулкан ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу викунья


День 9

Ущелина Колки / Арекіпа

Сніданок. Відвідування оглядового майданчика Крус Дель Кондор, звідки відкривається незабутній вид на каньйон, на дні якого на глибині 1200 м протікає річка Колка. Спостереження за польотом могутнього кондора. По поверненню відвідування селищ Янки та Мака. І оглядових майданчиків Чокетіко (вікно вітру) та Антуільке. Переїзд в Арекіпу .. Прибуття та розміщення в готелі 3 * "Santa Rosa" або тієї ж категорії.

Картинки по запросу арекипа ÐŸÐ¾Ñ…ожее изображение ÐŸÐ¾Ñ…ожее изображение


День 10

Арекіпа / Ліма

Сніданок. Екскурсія по Арекіпа з відвідуванням монастиря Санта Каталіна, центральної площі, католицьких соборів і оглядового майданчика Янауара. У призначений час переїзд в аеропорт. Переліт в Лімy.
Розміщення в готелі 3 * "Britania" або тієї ж категорії.

Картинки по запросу санта каталина арекипа ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу арекипа ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу арекипа


День 11

Ліма

Сніданок. Вільний час в Лімі.
Додатково можна замовити екскурсію Паракас-Наска (Переїзд на автобусі в Paracas. У порту, в 8.00 посадка на швидкісний човен для Екскурсії Candelabr і острова Ballestas. Після 2-х годинної екскурсії Переїзд в а-рт на автобусі. Політ над Лініями Наска. (Пустеля Наска знаменита гігантськими малюнками із зображеннями тварин, людини і геометричних фігур, які можна побачити тільки з висоти пташиного польоту;) Oбід в ресторані національної кухні. у другій половині дня переїзд в Ліму.)
Трансфер в аеропорт для перельоту на острів Пасхи через Сантьяго де Чилі.
Додатково пропонується шведський стіл національної кухні з фольклорним шоу і трансферами 45 $ (з 19 до 22)

Картинки по запросу пустыня наска ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу пустыня наска ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу паракас наска


День 12

Пасхи

Зустріч з намистом із квітів. Трансфер в готель «Otai». Відпочинок. 15.00. Екскурсія розпочнеться з відвідування археологічної зони в кар'єрі Ahu Vinapu, La cantera Puna Pau, Подорож продовжиться відвідуванням Ahu Akivi. ритуального місця, реставрованого в 1960 році. Всі сім дивовижних статуй в цьому місці "дивляться" в бік океану. Згідно з легендою ..., і відвідування печери Ті Паху. Повернення. Ніч в готелі «Otai».

Картинки по запросу остров пасха ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу Ahu Vinapu, La cantera Puna Pau, ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу Ahu Vinapu, La cantera Puna Pau,

День 13

Пасхи

Сніданок. Екскурсія на цілий день по різним археологічним місцях на острові: Vahihu, Akahanga, Rano Raraku, Ahu Tongariki, Te Pito Kura, Ahu Nau Nau закінчимо екскурсію пікніком на пляжі Anakena. Ніч в готелі «Otai»День 14

Пасхи

Сніданок. Екскурсії на Вулкан Рано Као одне з найцікавіших видовищ на острові Пасхи. Вид на його кратор, який становить 1.6 км. в діаметрі і 200 метрів в глибину, представляє живописну картину з унікальними ландшафтами. І ритуальне місто Оронго. Руїни міста мають величезну історичну та археологічну цінність. Повернення. Ніч в готелі «Otaі»

Картинки по запросу вулкан рано кау ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу вулкан рано кау ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу вулкан рано кау


День 15

Пасхи - Сантьяго де Чилі

Сніданок. Трансфер в аеропорт. Прощання з намистом із квітів. Переліт в Santiago. Зустріч і трансфер в готель. Розміщення в готелі 4 *. Сіті тур по місту. Ніч в готелі

Картинки по запросу сантьяго де чили ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу сантьяго де чили ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу сантьяго де чили


День 16

Сантьяго де Чилі

Сніданок. Вільний час в Сантьяго. Трансфер в аеропорт.


Вартість туру

Готелі 3*

Розміщення в трьохмісному номері - 4010$
Розміщення в двохмісному номері - 4010$
Розміщення в одномісному номері - 4789$

Готелі 4*

Розміщення в трьохмісному номері - 4404$
Розміщення в двохмісному номері - 4404$
Розміщення в одномісному номері - 5378$


Вартість вказана на 1 особу та включає:

Внутрішні авіаперельоти Ліма-Куско. Arequipa- Ліма
Харчування згідно з програмою
Екскурсії з російськомовним перекладачем відповідно до програми, крім о. Пасха
Залізничний квиток класу Backpacker 


У вартість не входить:

Переліт Ліма-Santiago-острів Пасхи-Santiago
Bхідной квиток в національний парк Пасха 60 $
Додатково оплачується вхідний квиток в національний парк Наcка 4$
Оплата перевантаження багажу
Алкогольні і прохолодні напої
___________________________________________________________________________

Менеджер напрямку Перу з радістю допоможе Вам у організації, замовленні, бронюванні даного туру, відповість на запитання щодо подорожі або запропонує вигідні та достойні альтернативи! Чекаємо на Ваші запитання в он-лайн чаті, за телефонами (067) 383-26-11 (viber), (073) 057-52-62 (viber), e-mail: info@maptour.com.ua


Ваш відгук:

Найвіддаленіша точка світу - острів Пасхи