Мій сніжний рай в Словаччині: міні-вікенд на лижі

Залишіть відгук про цей товар першими

1 699 грн.
Оновлено 11-2019

Короткий огляд

Гірські пейзажі, чисте повітря із запахом сосен та адреналін – що може бути краще зимових канікул в горах! Курорти Словаччини відомі на всю Європу своїм гарним сервісом, розвиненою інфраструктурою та невисокими цінами.
Гірськолижні курортні комплекси: Татранська Ломніца, Ясна. Релакс в термальних купальнях Врбов і Бешенева. Катання на лижах і СПА вихідні! 4-денний тур. Маршрут: Львів - Татранська Ломніца - Ясна - Львів

Мій сніжний рай в Словаччині: міні-вікенд на лижі
Дати туру

 Грудень 2018  Січень 2019    Лютий 2019   Березень 2019  
 20, 27, 302, 9, 24, 318, 22, 286


День 1 

Львів

Виїзд зі Львова. Переїзд по Україні. Перетин кордонів. Нічний переїзд в Словаччину.

День 2

високі Татри – Татранська Ломниця – Попрад

Прибуття в Словаччину.

Татранська Ломниця

Гірськолижний курорт Тотранська Ломниця – один з найпопулярніших і відомих у Словаччині. Схили Високих Татр здатні задовольнити побажання, як досвідчених лижників, так і початківців. Курорт розділений на два райони катання: Скальнате Плесо – для підготовлених і Ями – для початківців. Є траси для катання на сноуборді і на Тобогані, а також на санках (вх.квитки). 

Бєлянска печера

 (Дорослий: 18€ / Діти: 18€ + вх. квиток)
Можна відвідати Белянську печеру. Бєлянська печера дуже знаменита, один з сталагмітів якої заслужив назву «Пізанська вежа».

Купальний комплекс Врбов

 (Дорослий: 8€ / Діти: 6€ + вх. квиток)
А тепер для всіх... релакс... в купальному комплексі Врбов. Тут ми знайдемо справжню геотермальну воду, яка вважається однією з найкращих мінеральних вод у Європі з вмістом важливих мінеральних речовин.

Вечеря в словацькій колибі

 (Дорослий: 26€ / Діти: 26€)
Сьогодні була чудова прогулянка з легким релаксом і закінчити день можна вечерею і танцями в cловацькій колибі. Мисливські трофеї, брязкальця на стінах, старовинні каміни, дерев'яні стіни і столи. Душевна атмосфера і смачна кухня не залишать байдужим нікого.

Нічліг.

День 2 - високі Татри – Татранська Ломніца – ПопрадДень 2 - високі Татри – Татранська Ломніца – Попрад Ð”ень 2 - високі Татри – Татранська Ломніца – ПопрадДень 2 - високі Татри – Татранська Ломніца – Попрад


День 3 

низькі Татри – Бешеньова

Сніданок.

Низькі Татри

Запрошуємо підкорити вершини Низьких Татр – катання в Ясна – одному з кращих гірськолижних курортів Демянівської долини. Курорт розташований біля підніжжя північних схилів гори Хопок на території національного парку. Люксові лижні і бігові траси, 5 канатних доріг, 14 лижних підйомників, 1 фунікулер, прокат інвентарю, лижний сервіс, прекрасні умови для альпінізму і параглайдингу (вх.квитки).
Для тих, хто не хоче кататися на лижах можливість піднятися на гору Хопок в ресторан Rotundа. Тут виходять відмінні фото і Селфі.

Для бажаючих на вибір:

Аквапарк Татраландія

 (Дорослий: 8€ / Діти: 6€ + вх. квиток)
Відвідування Аквапарк Татраландія (найбільший аквапарк у Словаччині і один із найбільших у Центральній Європі).

Водний рай – Бешенева

 (Дорослий: 10€ / Діти: 10€ + вх. квиток)
І на завершення - релакс в купальнях Бешенева. Гарячі термальні джерела чекають нас. Купання в зовнішніх і внутрішніх басейнах, ексклюзивні Велнес & Спа центри. Купаючись в басейнах можна спостерігати чудові краєвиди на Низькі Татри, Західні Татри і Фатра. Вода благотворно впливає на опорно-руховий і дихальний апарат, надає косметичну дію на шкіру.

Ліптовський Мікулаш 

(Дорослий: 10€ / Діти: 10€)
Для бажаючих трансфер на шопінг в Ліптовський Мікулаш. Місто розкинулося на березі найчистішого озера Ліптовська Мара – і оточений лісом. Більш мальовниче місце для відпочинку й уявити неможливо...

Ждярський кулиг

 (Дорослий: 30€ / Діти: 26€)
Вечірня програма «Ждярський кулиг»! Сани, запряжені кіньми, лісова галявина і вечеря з вином і смаженими ковбасками на вогні – казкове завершення дня!!!

Нічний переїзд в Україну.

День 3 - низькі Татри – БешеньоваДень 3 - низькі Татри – БешеньоваДень 3 - низькі Татри – Бешеньова


День 4  

Львів

Прибуття у Львів орієнтовно ~07:00 (залежить від перетину кордону).Вартість туру

  Дата туруДорослі    Діти (до 16 років) 
20.1266 €

61 €

27.1278 €

73 €

30.12123 €

116 €

02.0181 €

78 €

09.0178 €

73 €

24.0178 €

73 €

31.0166 €

61 €

08.0261 €

52 €

22.0261 €

52 €

28.0261 €

52 €

доплата (за одномісне проживання30 €

30 €У вартість включено

• проїзд по маршруту автобусом туркласу
• супровід гіда-керівника по маршруту
• проживання в готелі 3* зі сніданками
• екскурсії по програмі


Додатково оплачується

• Турпакет на будь-яку з можливих сум (на обрану суму можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру). Мінімальний Турпакет є обовязковим. Виключенням є певні тури по Болгарії.
• послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 21 €

Послуга "Гарантійний платіж" дозволяє зменшити фінансові втрати при відмові від туру, у випадку повідомлення Туроператора, не пізніше ніж за 24 години до початку туру, про неможливість здійснення поїздки. У такому випадку, туристу повертаються кошти оплачені за тур, за виключенням візового, консульського зборів і суми гарантійного платежу. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", проте відмовився від подорожі пізніше, ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.
• послуга "гарантований номер місця" - 21 € (місця з 1 по 16).

• вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
• Європа-Парк (Дорослий: 43€ / Діти до 12 років: 38€)
• Леголенд (Дорослий: 43€ / Діти до 12 років: 38€)
• додаткове харчування - напівпансіон за домовленістю
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
З 11.06.2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний паспорт - віза не потрібна. 
Для тих, в кого паспорти НЕ біометричні чи потрібна віза:
• Візова підтримка (при необхідності відкривати візу) - 10€
• Консульський збір + Візового Центру = 35€ + 23€
• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі. При відмові НЕ повертається.

Якщо Турист у період обслуговування на свій розсуд або в силу інших обставин не скористався усіма або частиною оплачених послуг, вважається, що такі послуги надані в повному обсязі.

_________________________________________________________________________________________

Менеджер напрямку Автобусні тури Європою з радістю допоможе Вам у організації, замовленні, бронюванні даного туру, відповість на запитання щодо подорожі або запропонує вигідні та достойні альтернативи! Чекаємо на Ваші запитання в он-лайн чаті, за телефонами (067) 383-26-11 (viber), (073) 057 52 62 (viber), e-mail: info@maptour.com.ua


Ваш відгук:

Мій сніжний рай в Словаччині: міні-вікенд на лижі