Маланка-FEST у Чернівцях

Залишіть відгук про цей товар першими

390 грн.
Оновлено 11-2017

Короткий огляд

15.01.2018 Маланка-FEST у Чернівцях

Маланка-FEST у Чернівцях
Виїзд: 15.01.18

4:30 – виїзд з м.Хмельницького.

09:30 – оглядова екскурсія по м.Чернівці.

По праву є одним з найкрасивіших міст України і Східної Європи, це так званий "український Париж". Перлиною світового рівня і гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864-1882рр.), Який занесений до світової спадщини ЮНЕСКО. Місцеві кажуть, "що бути в Чернівцях і не оглянути Резиденції - це те ж, що бути в Римі і не побачити Папу". Крім Чернівецького університету викликає захоплення міська ратуша (1848), так звана "п'яна" церква (в 1939 р ..), яка не має аналогів в Україні. "Алея зірок" - майстрів мистецтв Буковини, яка веде до захоплюючого театру. Місцеві жителі запевняють, що родзинкою всіх архітектурних пам'яток Чернівців є будинок-корабель. Однак, це лише маленька частина того, що готове подарувати вам це чарівне місто-перлина Буковини!

13:00 – участь у фестивалі  «Маланка-FEST»

«Маланка-FEST - 2018»

Фестиваль Маланок в Чернівцях започаткований в 2011 році туристичною громадською організацією «Палітра Буковини». Основна ідея Фестивалю – презентація  Чернівецької області як краю різнобарвного в етнічному відношенні, регіону в якому збережені традиції народних свят, зокрема традиції маланок. Маланки та маланкування тут завжди відрізнялися особливо: на фестивалі можна побачити українську, бессарабську, гуцульську, молдовську, румунську маланки. А також більш сучасну маланку, звану переберія, тобто переодягання. Це свято чимось нагадує європейські карнавали і одночасно зберігає автентичні традиції Буковини.

15 січня 2018 Чернівці вітають учасників і гостей Фестивалю Маланок. Свято розпочнеться о 11:00 на площі Філармонії зі святкової ходи по маршруту: Площа Філармонії - вул. М. Заньковецької - вул. Університетська - Театральна площа - вул. І. Котляревського - Соборна площа - вул. І. Франка - вул. Поштова - Площа Філармонії. Після святкової ходи публіка побачить сценічні виступи на площі Філармонії. На дітей, які прийдуть на виставу в карнавальних костюмах, чекатиме сюрприз. У цьому році на фестивалі визначати кращі колективи будуть глядачі. Голосування буде проходити в день проведення фестивалю з 12.00 до закінчення заходу на сайті: malankafest.com.ua.

Обід. Під час вільного часу Ви зможете відвідати атмосферні заклади Чернівців:

·         Панская Гуральня

·         Кафешка- музей «Grand Сafe Czernowitz»

·         Freedom Bar

·         DOZA (Доза)

·         Інші.

 

Вартість: 360 грн + 30 грн (екскурсійне обслуговування)

У вартість входить:

-          проїзд комфортабельним автобусом, супровід, страхування на час подорожі.

У вартість не входить:

-          вхідний квиток у резиденцію Буковинських митрополитів: дорослий 35 грн/студенти 25 грн/діти 15 грн;

-          обід;

-          особисті витрати.

 

Деталі в менеджерів за телефонами: 

067-383-26-11, 073-057-52-62

___________________

 

Менеджер напрямку Україна з радістю допоможе Вам у організації, замовленні, бронюванні даного туру, відповість на запитання щодо подорожі або запропонує вигідні та достойні альтернативи! Чекаємо на Ваші запитання в он-лайн чаті, за телефонами (067) 383-26-11, у Хмельницькому (0382) 707-608, у Києві (044) 383-60-63, skype: info.maptour, ICQ  602520400, e-mail:info@maptour.com.ua


Ваш відгук:

Маланка-FEST у Чернівцях