Літній світ: Болгарія!!!

Залишіть відгук про цей товар першими

2 464 грн.
Оновлено 04-2017

Короткий огляд

Бюджетний відпочинок в Болгарії

Літній світ: Болгарія!!!
 

Літній світ: Болгарія!!!

Курорт: Обзор

Львів – Івано-Франківськ – Коломия – Чернівці – Обзор (6 ночей) – Чернівці – Коломия – Івано-Франківськ – Львів

Готель: Приватний сектор в Обзорі: 2*

 

 

Червень '17

 3    17

Липень '17

*1   *16  *29  

Серпень '17

*13   26 

Вересень '17

9
 
СПО−Спецпропозиція
*,**−Сезонна доплата

 

  !!! У БОЛГАРІЇ РОЗМІЩЕННЯ НА КУРОРТІ ОБЗОР У ПРИВАТНОМУ СЕКТОРІ !!!

  День 1. 

  Львів - Івано-Франківськ - Коломия - Чернівці

   Для туристів, які прибувають на Львівський залізничний вокзал - трансфер до Терміналу «А».
  Відправлення в тур здійснюється з Терміналу «А». Можлива посадка в Івано-Франківську (+2 год. з моменту відправки у тур), в Коломиї (+3 год. з моменту відправки у тур), в Чернівцях (+7 год.з моменту відправки у тур). Нічний переїзд територією Румунії.

  День 2. 

  Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Обзор

   Продовжуємо подорож у країну піщаних пляжів, ласкавого моря, незабутньої атмосфери відпочинку для дорослих і малят.
  Ви готові? Нас запрошує Болгарія! Переїзд в Обзор. Поселення в готелі (після 14:00, орієнтовне прибуття на курорт 10:00, речі можна залишити в камері зберігання готелю). Починаємо знайомитися. Болгарія - країна моря, гір, рівнин, музики, танців і вина...
  Курорт Обзор - чудове місце для морського відпочинку. Це скромний за розмірами, але дуже симпатичний курорт. Особлива привабливість курорту полягає в його спокої, відсутності метушні, душевній доброзичливості місцевих мешканців. Але, водночас, тут нікому не буде сумно! Дітям сподобається парк атракціонів і численні дитячі майданчики, побудований прямо на пляжі величезний розважальний центр "Замок", водні атракціони, що захоплюють дух. Молоді в Обзорі теж є де розгулятися - тут безліч дискотек, барів, кафе. Ще один важливий чинник - невисокий рівень цін в порівнянні з великими курортами Болгарії. Це пов'язано з тим, що Обзор - курорт, який розвивається, не такий багатолюдний, як інші курорти. Привабливий і місцевий клімат: помічено, що в Обзорі температура повітря завжди на 3-5 градусів вища, ніж на інших курортах.
  Болгарське селище (30€/16€). Знайомство з гостинністю болгар обов’язково потрібно почати з цієї екскурсії. Приємна атмосфера національного ресторану, багата вечеря, біле та червоне вино у необмеженій кількості. Цікава фольклорна програма ознайомить нас із звичаями та традиціями болгар, котрі несуть у собі спогади про казковий світ легенд. А запальні танці та вечірнє шоу на вугіллі змусять затамувати подих кожного присутнього… Орієнтовний час повернення в готель 1:00. Ночівля в приватному секторі.

  День 2 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - ОбзорДень 2 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - ОбзорДень 2 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - ОбзорДень 2 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Обзор
  День 3 - 7. 

  Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчік - Варна - Стамбул - Бяла - Несебр

   У вільний час пропонуємо відвідати екскурсії (оплачуються додатково):
  • «Секрети Чорноморського узбережжя - Балчик» і «Морська столиця Болгарії - Варна» (30€/16€). Балчик - це світ тінистих алей, пишної зелені, будиночків з червоною черепицею, білих скель і синього моря. Краса цього міста полонила румунську королеву Марію, і вона збудувала тут свою літню резиденцію. Невеликий переїзд - і ми познайомимось з найвідомішим на чорноморському узбережжі монастирем Аладжа (8€/6€). У перекладі з турецької «Аладжа» означає «дуже яскравий». Таку назву монастир отримав завдяки розписам на стінах... Життя його мешканців, нерозкриті тунелі і лабіринти, в яких заховані великі багатства, ваблять сюди тисячі туристів. Це особливе і таємниче місце...
  Літня столиця Болгарії Варна - чарівне курортне містечко, де вдало поєднується історія і сучасність... Пам'ятки епохи Римської і Візантійської імперій, красива архітектура, зелене різноманіття Морського саду та золотий блиск пляжу...

  День 3 - 7 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчік - Варна - Стамбул - Бяла - НесебрДень 3 - 7 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчік - Варна - Стамбул - Бяла - НесебрДень 3 - 7 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчік - Варна - Стамбул - Бяла - НесебрДень 3 - 7 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчік - Варна - Стамбул - Бяла - Несебр

  • Сьогодні всіх бажаючих запрошує Стамбул. Нас чекає захоплююча екскурсія «Турецький діамант - Стамбул»(60€/38€). Немов багатовікову скарбницю ця екскурсія відкриє для нас великий Стамбул, який повен чудових місць, зачаровуючих погляд пам'яток історії, культури та архітектури. Усього за кілька годин ми побачимо: Блакитну мечеть, Римський іподром, турецькі бані Роксолани, міст через Босфор, Палац Топкапи, площу Султана Ахмеда.
  Стамбул, як ніяке інше місто в світі, славиться безліччю магазинів, торгових центрів і ринків... Під час оглядової екскурсії у нас буде чудова можливість придбати не тільки сувеніри, а й вироби зі шкіри та хутра (у програмі - відвідування шкіряного торгового центру). Також в цей день є можливість відвідати екскурсії:

  Морська прогулянка на кораблику Босфором (30€/18€). Протока розділяє Європу і Азію. Тільки під час цієї прогулянки, стоячи на палубі корабля, який пливе найкрасивішою протокою Євразії, ми побачимо будинки мільйонерів, будинки-острови, палаци і замки султанів.
  Палац Топкапи (16€/8€+вх. квиток) - одна з найвідоміших визначних пам'яток Стамбулу і один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини. Протягом 400 років цей палац був центром управління Османською державою, однією з трьох найбільших імперій світу.
  Айя-Софія і Цистерна Базиліка (18€/10€+вх. квиток). Церква-музей Айя-Софія визнана одним з найбільших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів в світі. Інтер'єр будівлі, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі і стіни, вкриті красивою мозаїкою, барвистими камінням і чудовою керамікою, просто зачаровують. Все тут захоплює і притягує відвідувачів. Недалеко від Айя-Софії нас зустрічає одне з найбільших і добре збережених візантійських сховищ питної води в Стамбулі. Розміри гігантської підземної споруди просто вражають. Велика частина колон доричного і коринфського орденів взята із зруйнованих античних храмів Калкедону.

  «Слід великої любові» - мечеть Сулеймана і усипальниця Роксолани (18€/10€). Один з семи стамбульських пагорбів прикрашає приголомшлива будова, справжній шедевр османської архітектури - мечеть Сулеймана, побудована в XVI столітті знаменитим зодчим Синаном. Пролетіли віки, але мечеть досі приголомшує своєю пишністю. На кладовищі позаду мечеті побудований унікальний мавзолей, який Сулейман Пишний наказав спорудити після смерті своєї коханої дружини, Хюрем, яку в Європі звали Роксоланою. Єдина в Туреччині гробниця, збудована в честь жінки. Це - наша легендарна Роксолана, яка п'ятсот років тому полонила одного з наймогутніших володарів тогочасного світу - турецького султана та ще й ввела на чужині, в потужний Османської імперії, на кілька десятиліть, приватне мудре правління державою.

  Нас запрошує Парк Мініатюрк (13€/10€+вх. квиток). Тут можна обійти усю Туреччину всього за декілька годин, адже саме в ньому знаходяться всі найвідоміші історичні пам'ятники країни, створені в мініатюрі. Ви зможете пережити історію трьох тисячоліть, познайомитися з різними культурами і цивілізаціями. Крім пам'ятників архітектури парк рясніє рухомими фігурками, дитячими майданчиками та лабіринтом. Але і це ще не все - Вам пропонується відвідати Музей кришталю та захоплюючу панораму.
  TurkuaZoo (Морський Акваріум) (18€/10€+вх. квиток). Нас чекає незабутня екскурсія по морських глибин, ми пройдемо по 80-метровому підводному тунелю, побачимо безліч річкових, морських і океанських риб й інших підводних мешканців, в тому числі п'ять різних видів акул. Після екскурсії по морському акваріуму - вільний час в торговому центрі Forum Istanbul, Ikea.
  Сьогодні нас чекає незабутня 5-D подорож Skyride Istanbul (28€ /11€ + вх. квиток), під час якого ми зможемо відчути себе в кабіні гвинтокрила, що пролітає Босфор, палац Топкапи, Айя-Софію, Дівочу Вежу... Вітер, дощ і спецефекти, що змішалися з реальним життям, додають атракціону незабутніх відчуттів... Також у нас буде можливість прогулятися найвищим хмарочосом Європи - İstanbul Sapphire. Крім торгового центру Sapphire Çarşı, поля для гольфу, басейну, садів і ресторанів в будівлі зосереджено багато інших цікавих об'єктів. Чого тільки варта оглядовий майданчик на висоті 236 метрів ...

  День 3 - 7 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчік - Варна - Стамбул - Бяла - НесебрДень 3 - 7 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчік - Варна - Стамбул - Бяла - НесебрДень 3 - 7 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчік - Варна - Стамбул - Бяла - НесебрДень 3 - 7 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчік - Варна - Стамбул - Бяла - Несебр

  Дегустація чорноморських вин в Бялі (16€/10€). Нас чекає відвідування Бяли, одного з центрів виноробства на території Болгарії. Традиції виноробства в цьому регіоні сягає сивої давнини. У нас буде можливість доторкнутися до таїнства народження цього напою, ми побачимо процес бродіння, вдихнемо аромат вина, що дозріває в дубових бочках. У спеціально обладнаному дегустаційному залі ми зможемо насолодитися різними сортами вина. Ковток повинен бути повільним, зі смаком, щоб чудовий смак вина дав нам потрібну відповідь, а аромат привів до майбутнього зцілення... Відпиваємо ковток за ковтком, ніби вбираючи таємниці, що зберігаються вином тисячоліттями.

  «Казковий Несебр» (31€/18€). Маленькі, вимощені бруківкою вулички, старовинні будиночки, середньовічні церкви і дерев'яні будівлі надають містечку особливу чарівність. Слов'янські та грецькі архітектурні традиції дивовижно переплітаються, створюючи в місті атмосферу тепла і затишку.
  День 3 - 7 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчік - Варна - Стамбул - Бяла - НесебрДень 3 - 7 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчік - Варна - Стамбул - Бяла - НесебрДень 3 - 7 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчік - Варна - Стамбул - Бяла - НесебрДень 3 - 7 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчік - Варна - Стамбул - Бяла - Несебр

  Рибний пікнік (30€/16€). Рибалка - улюблена всіма чоловіками справа. На цьому пікніку нікому не буде нудно. Всі любителі рибної ловлі отримають справжнє задоволення, вловивши здобич у відкритому морі і відчувши себе досвідченими морськими вовками. Група підтримки зможе позасмагати на палубі, помилуватися красивою природою і панорамою курортів. І найголовніше: скуштувати улов справжніх рибалок, приготований болгарськими кухарами.
  Джип-Сафарі (31€/16€). Нас очікує захоплююча подорож! Ця екскурсія гармонійно об'єднує в собі пригоди, веселощі, насолоду природою і відмінний відпочинок. Ми сповна зможемо насолодитися їздою по бездоріжжю, побачити цікаву фольклорну і музичну програму з безліччю танців і гарного настрою. Сафарі закінчиться обідом на природі..
  Ночівля в приватному секторі.

  День 3 - 7 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчік - Варна - Стамбул - Бяла - НесебрДень 3 - 7 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчік - Варна - Стамбул - Бяла - НесебрДень 3 - 7 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчік - Варна - Стамбул - Бяла - НесебрДень 3 - 7 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Балчік - Варна - Стамбул - Бяла - Несебр
  День 8. 

  Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Обзор

   У цей ранок ми зможемо приділити трішки свого часу для побачення з морем ... Хтось вирішить піти на своє улюблене місце на пляжі, хтось захоче зробити ще декілька фотографій на чудовій набережній і кинути монетку в море... Ми не прощаємось, а кажемо до побачення, до швидкої зустрічі !!! Виселення з готелю до 11:00 (речі можна залишити в камері схову готелю). Вільний час. Орієнтовний час виїзду з Обзору 21:00. Нічний переїзд територією Болгарії і Румунії.

  День 8 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - ОбзорДень 8 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - ОбзорДень 8 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - ОбзорДень 8 - Відпочинок на Чорноморському узбережжі. - Обзор
  День 9. 

  Чернівці - Коломия - Івано-Франківськ - Львів

   Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) в Чернівці - 13.00, в Коломию - 15:00, в Івано-Франківськ - 16:00, до Львова - 18:00. Місце прибуття у Львові - Термінал «А». Трансфер до Львівського зал. вокзалу орієнтовно о 19:00.
  До нових зустрічей!

   

   

  Вартість туру: 

   

  Категорія
  туру
  Дата
  виїзд-повер.
  Тариф: Особливий
  (+ максимальний Турпакет)
  Тариф: Базовий
  (+ один з турпакетів)
  Тариф: Вільний
  (без обов'язкового вибору Турпакету)
  ДоросліДіти до 12 років
  (3-ій на дод. місці)
  ДоросліДіти до 12 років
  (3-ій на дод. місці)
  ДоросліДіти до 12 років
  (3-ій на дод. місці)
  від 1 людини в складі основної групи
  СПО03.06 -11.0691 73 106 88 113 96 
  Основний17.06 -25.06116 86 131 100 138 108 
  *детальніше...131 81 146 96 155 103 
  Основний26.08 -03.09116 86 131 100 138 108 
  СПО09.09 -17.0991 73 106 88 113 96 
  Мінігрупа (від 6 людей в складі основної групи)
  СПО03.06 -11.0686 66 100 81 108 88 
  Основний17.06 -25.06108 78 123 91 131 100 
  *детальніше...118 81 133 96 141 103 
  Основний26.08 -03.09108 78 123 91 131 100 
  СПО09.09 -17.0986 66 100 81 108 88 
  доплата
  (за одномісне проживання)
  43 
  + Турпакет (для 1 людини і мінігруп)Турпакет – це доплата до вартості туру у вигляді суми, на яку можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру
   Тариф: ОсобливийТариф: БазовийТариф: Вільний
  Турпакети
  для Тарифів
  +80 +18  або +60 Без обов'язкового вибору
  Турпакета
  ***СПОНГРМПДКПЦДВ
  Зміна програми, тарифів і вартості туру!
  Бонуси, подарункові сертифікати
  Подарункові сертифікатидокладніше...Тури для груп "11+1"
  Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості не менше 11 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру. При бронюванні групи, діють такі умови одержання безкоштовного місця 11 платно +1 безкоштовно. Звертаємо увагу, якщо група дитяча (вчителі і діти). Тариф діти до 12 років (на дод. місці) - НЕ діє! Рекомендуємо розділ "для школярів"
  ДітиДіти
  За всіма регулярними автобусними турами.
  Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
  Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
  Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
   
  Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
  • груповий страховий поліс (в разі самостійної подачі необхідний індивідуальний страховий поліс - оплачується додатково)
  • проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
  • проживання в Обзорі в приватному секторі (міні-готелі, котеджі, вілли);
  • у випадку коли вік туриста сягає більше 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
  • супровід гіда керівника по всьому маршруту.
  Додатково оплачується:
  • Турпакет на 18€, 60€ або 80€ (на вибрану суму, можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру)• послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 16 €
  • послуга "гарантований номер місця" - 16 € (місця з 1 по 16).
  • індивідуальний страховий поліс (при самостійній подачі)
  • проїзд в громадському транспорті;
  • рекомендовані програми;
  • особисті витрати (сніданки, обіди, вечері, сувеніри);
  • У готелі приватному секторі (м. Обзор), є можливість додатково замовити сніданки: 3 € на персону в день (вартість однакова для всіх - дорослих і дітей), сніданки і вечері 7 € на персону в день. Замовлення і оплата вечері здійснюється на місці, в Обзорі;
  • курортний збір Болгарії - 6 € (дорослі), 3 € (дитина до 12 років);
  • для громадян України:
  консульський збір Болгарії - 35 € ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ В РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років, студенти денної форми навчання до 21 року... згідно договору про спрощення візового режиму).Якщо Турист у період обслуговування на свій розсуд або в силу інших обставин не скористався усіма або частиною оплачених послуг, вважається, що такі послуги надані в повному обсязі.  ___________________________

  Менеджер напрямку тури до Болгарії з радістю допоможе Вам у організації, замовленні, бронюванні даного туру, відповість на запитання щодо подорожі або запропонує вигідні та достойні альтернативи! Чекаємо на Ваші запитання в он-лайн чаті, за телефонами у Хмельницькому (0382) 707-608, 067-383-26-11, у Києві (044) 383-60-63, skype: info.maptour, ICQ  602520400, e-mail: info@maptour.com.ua

   


  Ваш відгук:

  Літній світ: Болгарія!!!