Легенди Північної Польщі! (Зимові канікули)

Залишіть відгук про цей товар першими

2 552 грн.
Оновлено 11-2017

Короткий огляд

Львів - Гданськ - Сопот - Гдиня - Мальбрук - Львів

Легенди Північної Польщі! (Зимові канікули)
Виїзд 10.01

День 1

19:00 - збір групи на залізничному вокзалі
19:30 - виїзд зі Львова. Нічний переїзд.

День 2

Прибуття у Гданськ. Пропонуємо факультативну екскурсію Труймясто (18)*. Сьогодні Ти отримаєшзадоволення від прогулянки по вузьких вуличках Гданська. Тут кожен будинок, кожен під’їзд, майже кожне вікно – мають яку-небудь прикрасу - або скульптура, або барельєф, або фреска. Ти обов'язково відкриєш для себещось зовсім нове! 

Після знайомства з красенем Гданськом, запрошуємо тебе в чудове містечко на березі Балтійськог моря — легендарний Сопот. Оглядова екскурсія. Чисті, нескінченні пляжі з кав'ярнями, крамничками, архітектурними пам'ятками заворожують своїм колоритом.
Проте це ще не все, попереду на тебе чекає елегантна Гдиня.  Хоча місто не є значним центром культури в Польщі, проте тут є на що подивитись!!! Численні музеї, кам’яні гори на яких знаходиться оглядовий майданчик, піднявшись на який можна помилуватися чудовим видом на місто, порт і морську затоку. 
Оглядова екскурсія.Вільний час для відпочинку.

Пропонуємо відвідати Гдинський океанаріумДе Тебе чекають 3 поверхи розваг, 68 акваріумів де можна зустріти безліч представників дикої і екзотичної природи! Кожен буде мати можливість побувати в тропічних джунглях , де познайомишся з морськими хижаками, тисячами маленьких риб і побачиш всю красу кольорового коралового рифу! Також буде унікальна можливість познайомитися з справжнім скатом , який радо запрошує до себе всіх відвідувачів (15євро/дор, 12євро/дит).

Ночівля.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час

Гданський зоопарк. Нас запрошує до себе в гості бурий ведмідь Крістоф, кумедні мавпочки, кольорові папугаї, різноманітні плазуни, загін зі слонами, лінивці, гепарди та лами, і багато інших тварин.  (вхідні квитки - 13 євро/дор, 10 євро/дит до 14р.) 

Замок Мальборк (25 євро) - шедевр оборонної архітектури на території Польщі; вважається найбільшим в світі готичним замковим комплексом і найбільшої цегляною спорудоюРезиденція магістрів Тевтонського ордена, маєток польських королів, місце паломництва фашистського Гітлерлюнда - історія Мальборкской твердині вражає своєю химерністю. Цей замок вважається найбільшим в світі, він внесений відразу в два почесних списку: 7 чудес Польщі та Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Повернення на Україну. 

По дорозі пропонуємо екскурсію в Варшаві (10 €). Для туристів, які не бажають відвідати екскурсію в Варшаві, - пропонуємо трансфер в центральну частину міста (5 €). Для решти туристів вільний час в торговому центрі.

Сьогодні ми відвідаємо Варшаву - красиве, просторе та сучасне місто з безліччю парків, одне з найбільш швидко зростаючих і розвиваючих міст в Європі, яке ще кілька років тому було повністю знищено. Ми прогуляємося по замковій площі, де розміщений Королевський замок, побачимо візитною картку Варшави - Палац культури і науки! Варшава місто контрастів де гармонійно поєднюється сучасність та дух старовини.

Збір групи. Виїзд до Львова.

День 4

Прибуття у Львів орієнтовно 08:00

 

Вартість туру при оплаті 
18+181
9+197
5+1102

 

 При бронюванні групи 5+1, 9+1  чи 18+1, - супроводжуючий отримує БЕЗКОШТОВНО:

- безкоштовний тур

- винагороду 5 євро за кожну дитину, яку супроводжує

- безкоштовний консульський та візовий збір (один супроводжуючий на 20 туристів):

- безкоштовні факультативні програми, заброньовані всіма учасниками групи

- безкоштовне додаткове харчування, заброньоване всіма учасниками групи

У вартість входить:
• проїзд автобусом єврокласу 

 проживання у готелі 2-3*
 сніданки в готелі
• супровід керівника групи
 медичне страхування

У вартість не входить:
• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки 

 особисті витрати
• 
Депозит 16 євро (вартість Доросдий/Дитина)Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти не повертаються.

 Важливо:

• при бронюванні групи туристів (10 та більше осіб на один тур) важливою умовою є попереднє бронювання та оплата до початку туру депозиту в розмірі 16 євро
- одномісне розміщення у готелі оплачується додатково - 20 євро/тур
- туристи, що подорожують самостійно - можуть бути розміщені у тримісних  номерах
- туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні
- туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови.
- мінімальна кількість туристів на факультативи - 20 осіб
- під час вільного часу - автобусне обслуговування не передбачено.

 


Ваш відгук:

Легенди Північної Польщі! (Зимові канікули)