Королі пригод: Франція + Швейцарія. "Діснейленд", "Європа-парк", Аквапарк "Нюрнберг"

Залишіть відгук про цей товар першими

8 825 грн.
Оновлено 02-2019

Короткий огляд

8-денний тур.
Маршрут: Львів - Вроцлав - Саксонська Швейцарія - Дрезден - Париж - Версаль - Діснейленд - Цюрих - Люцерн - Європа-парк - Страсбург - Нюрнберг - Львів
У вартості 4 екскурсії: Саксонська Швейцарія, Париж, Цюрих, Нюрнберг!

Королі пригод: Франція + Швейцарія. "Діснейленд", "Європа-парк", Аквапарк "Нюрнберг"
Дати туру

Березень 2019Травень 2019Червень 2019
23; 30515; 21

День 1.  

Вроцлав – Львів

Виїзд зі Львова. Переїзд по Україні. Перетин кордонів.По-можливості, в залежності від проходження кордону.

Замок в Красічині

 (Дорослий: 10€ / Діти: 10€ + вх. квиток)
Замок в Красічині поблизу Перемишля, на низькому правому березі Сяну відноситься до найбільших скарбів польської ренесансної архітектури на етнічно українських землях Надсяння. Місце, на якому стоїть замок, було населено зі стародавніх часів. Ренесансний замок в Красичині вважається одним з найкрасивіших в Польщі. Периметр замку у формі квадрата з чотирма вежами в кожному з зовнішніх кутів. У кожної вежі своє ім’я: Божественна з куполом, Папська з Аттикою у вигляді папської корони, Королівська з шістьма маленькими башточками і Дворянська з оглядовим майданчиком. Ці назви символізують устрій світу — чотири ступені в ієрархи влади — Бог, церква, монархія і дворянство. Цікава історія замку.  

Або

Вроцлав – священна квітка Європи

 (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Вроцлав – одне з найзеленіших міст Польщі з прекрасною архітектурою і мальовничими куточками. Старе Місто є одним із найкрасивіших в Польщі, а площа вроцлавського ринку займає друге за величиною місце, після Краківського. Ратуша з сонячним годинником.

А також є можливість смачно повечеряти, спробувавши польську кухню в центрі міста (дод. оплата).Переїзд на нічліг. Ночівля.

День 1 - Вроцлав – ЛьвівДень 1 - Вроцлав – ЛьвівДень 1 - Вроцлав – ЛьвівДень 1 - Вроцлав – Львів

День 2.  

Саксонська Швейцарія – Дрезден – Бамберг

Сніданок. Переїзд в Німеччину.

Саксонская Швейцария

 (входить у вартість туру)
Немає меж захопленню... там, де Ельба прорізає високі гори з пісковика, утворюючи глибокий каньйон, а прямовисні скелі найхимерніших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовпи і піраміди. Ми відвідаємо скелястий парк «Бастай» – цілий лабіринт романтичних ущелин, красою яких можна безкінечно насолоджуватись, проходячи доріжками, містками... незабутнє враження!!!

При бажанні групи і наявності часу.

Зустріч з Дрезденом

 (Дорослий: 21€ / Діти: 16€)
Протягом семи століть місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Екскурсія по Старому місту – Театральна площа з Дрезденською оперою в центрі. Розкішні будівлі Цвінгера.

Або

Екскурсія в Бамберг

 (Дорослий: 26€ / Діти: 16€)
Бамберг, побудований на семи пагорбах. Тисячу років тому був резиденцією імператора Священної Римської Імперії Німецької нації Генріха. Німецький письменник Карл Іммерманн назвав Бамберг старим бабусиним комодом, набитим всілякими раритетами. Романський стиль, готика і ренесанс, бароко, підземне царство, казкові вулички, унікальне пиво і все це в кращому вигляді без слідів нафталіну, провітрюємо кожен день на свіжому франконському повітрі.

Переїзд на нічліг. Ночівля.

 

День 3. 

Лувр – Париж – река Сена – Фрагонар – Ейфелева вежа

По дорозі зупинка на сніданок (оплачується по меню).

Екскурсія 

Магія Парижа!

 (входить у вартість туру)
Париж стає рідним з першого погляду, з першого кроку його витертою бруківкою. Паризькі прогулянки заводять у минуле, в пам'ять серця, у потаємні куточки душі. Франсуаза Саган, Коко Шанель, Джо Дассен, Бріджит Бардо... Готель де Віль – Лувр – Сади Тюльрі – Вандомская площа – Оперний театр. Продовжимо наше знайомство з Парижем в світі ароматів музею Fragonard.

Можливість пообідати в одному з ресторанчиків (оплата по меню) Можливість самостійно побувати на Ейфелевій Вежі (вх. квитки).

Лувр- енциклопедія століть

 (Дорослий: 26€ / Діти: 26€ + вх. квиток)
Світ Мистецтва – світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври.

Серце Парижа-Латинський Квартал.

 (Дорослий: 21€ / Діти: 18€)
Ми зможемо опинитися в обіймах самого Парижа, доторкнемся до його душі! Екскурсія дозволить нам зануритися в неповторну паризьку атмосферу, адже кожен квадратний метр просякнутий національним духом, темпераментом і неповторним шармом. Чи існують в світі ті, хто не чув про собор Нотр Дам де Парі? Кажуть, що це архітектурна споруда вважається справжнім серцем Парижа, джерелом його нескінченної енергії. Відомий фонтан Сен-Мішель! Розкішний палац Сен-Мішель, церква Сен-Северин. Люксембурзький палац багато інших значущих місць для цього популярного кварталу. Магазини грамплатівок, книжкові крамниці, винні погреби, кондитерські, пекарні - вирує життя латинського кварталу.

Таємниці річки Сена

 (Дорослий: 16€ / Діти: 13€)
Прогулянка по таємничій Сені на кораблику.

Вечірня програма "Вогні нічного Парижа"

 (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)
Ми зможемо насолодитись красою Парижа в вечірньому вбранні... Нас будуть підкорювати і захоплювати: велична Тріумфальна Арка, чарівність моста Мірабо, Марсове поле, незрівнянні Єлисейські поля, оглядовий майданчик Трокадеро і район Дефанс, по закінченню екскурсії нас зачарує неперевершена красуня – мерехтлива Ейфелева вежа.

Ночівля.
День 3 - Лувр – Париж – река Сена – Фрагонар – Ейфелева вежаДень 3 - Лувр – Париж – река Сена – Фрагонар – Ейфелева вежаДень 3 - Лувр – Париж – река Сена – Фрагонар – Ейфелева вежаДень 3 - Лувр – Париж – река Сена – Фрагонар – Ейфелева вежа

 

День 4.  

Діснейленд – Версаль – Монмартр

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Парижі. Є можливість відвідати:

Діснейленд

 (Дорослий: 23€ / Діти: 23€ + вх. квиток)
Чарівний світ Дісней Парку відкриває перед нами свої двері і, переступивши його поріг – ми стаємо героями дивовижних пригод. Це світ дітей та дорослих – країна фантазій, країна відкриттів і першовідкривачів. Відвідування Дісней студії за додаткову плату.

Або

Версаль. Банти і діаманти

 (Дорослий: 30€ / Діти: 30€ + вх. квиток)
Королівська резиденція – Версаль. Запрошуємо на свято пишноти, у царство балів, аудієнцій, бенкетів і театральних вистав. Версаль – символ влади короля Сонця і обличчя Франції. Відвідування замку.

Легендарний Монмартр

 (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною – Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Життя Монмартра продовжує вирувати. Площа Тертр з сотнями мольбертів радо зустрічає всіх відвідувачів. Тут можна купити і забрати з собою маленький шматочок Парижа, зображений на полотні. Немає місця більш принадного і хвилюючого. На Монмартрі безліч знаменитих і цікавих паризьких ресторанів. Французька класика: цибульний суп, страви із серії «кус-куса», морепродукти або органічні вегетаріанські страви – тут кожен знайде собі вечерю за смаком (оплата по меню).

Виїзд з Парижу. Ночівля.

День 4 - Діснейленд – Версаль – МонмартрДень 4 - Діснейленд – Версаль – МонмартрДень 4 - Діснейленд – Версаль – МонмартрДень 4 - Діснейленд – Версаль – Монмартр

День 5.  

Цюрих – Люцерн

Сніданок.

Екскурсія 

Неповторний Цюрих

 (входить у вартість туру)
Нас запрошує одне з найбагатших міст Швейцарії - неповторний Цюрих. Тут життя б'є через край і вдень і вночі, дивуючи всіх відвідувачів своєю різноманітністю. Гірські вершини і прекрасне Цюрихське озеро надають місту незвичайний шарм. Цюрих пишається однією з найкрасивіших вулиць в Європі - Банхофштрассе, де розташований фінансовий центр міста. Музика і пісні вуличних музикантів допоможуть ближче пізнати і полюбити такий різний Цюрих

У вільний час рекомендуємо:

Люцерн - серце Швейцарії

 (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Ніби вийшовши з дитячих снів, казкове місто Люцерн лежить на березі мальовничого озера чотирьох кантонів. Люцерн є місцем, де народилась швейцарська легенда - Вільгельм Телль, і сучасна Швейцарія. Місто Люцерн позначене ідеальним розташуванням саме в тому місці, яке в історичному та естетичному сенсах може вважатися "істинної" Швейцарією ... Люцерн також славиться своїми старими мостами, у кожного з яких своя неповторна історія. Під час вечірньої прогулянки ми побачимо все, чим знамените це чарівне місто ...

Ночівля.

День 5 - Цюрих – ЛюцернДень 5 - Цюрих – ЛюцернДень 5 - Цюрих – ЛюцернДень 5 - Цюрих – Люцерн

День 6.  

Європа-парк – Страсбург

Сніданок. Для бажаючих:

Столиця французької провінції Ельзас - Страсбург

 (Дорослий: 18€ / Діти: 10€)
Ельзас немов зійшов зі сторінок казки: будиночки з двосхилими дахами, побудовані з каменю і дерева, прикрашені квітами, на пічних трубах деяких з них звили гнізда лелеки. Пішохідна прогулянка по старому місту, острову, кварталу ремісників Petit de France, по вузьких мальовничих переулочках з відвідуванням французького і німецького кварталів. Ми зануримося в незвичайну атмосферу двотисячолітнього міста. Широкі проспекти і вузькі вулички, невигадані історії та фантастичні легенди, паради і капітуляції, війна і мир - все змішалося в місті Страсбурзі. Місто прекрасне своїм неповторним Собором Нотр-Дам з дивно гармонійною площею навколо нього, каналами «малої Франції» з численними фахверковими будинками уздовж них, своїми мостами і ви в цьому переконаєтеся. Тут сліди багатьох відомих людей: Гутенберга, Моцарта, Кальвіна, мадам Тюссо, Луї Пастера.

Парк розваг Europa Park

 (Дорослий: 23€ / Діти: 23€ + вх. квиток)
Відвідування Європа-парк складається з тематичних регіонів, кожен з яких має свої атракціони. Ми з вами побуваємо в мальовничому замку Бальтазар в Німеччині, побачимо "Життя на сьомому небі" у Франції, насолоду від горнятка капучіно у тіні дерев і спробуємо справжню італійську піцу. Нас підкорить чарівність швейцарських Альп і політ на повітряній кулі. На справжньому альпійському експресі ми дістанемося до тірольської водної дороги в Австрії, звідки попадемо в печеру гномів. А ось ... чується переливчастий дзвін гітари і ... перед нами справжній танець фламенко-нас запрошує Іспанія. Ще кілька кроків і: ласкаво просимо в стару добру Англію! Далі нас очікують вітряні млини, Пітер Пен і катання у кавових чашках – ми в Нідерландах! Найсмачніша країна Шоколандія запросить нас на шоколадне шоу... Нас чекає незабутній день...Переїзд на нічліг. Ночівля.

День 6 - Європа-парк – СтрасбургДень 6 - Європа-парк – СтрасбургДень 6 - Європа-парк – СтрасбургДень 6 - Європа-парк – Страсбург

День 7.  

Нюрнберг

Сніданок.

Екскурсія 

Імперський Нюрнберг

 (входить у вартість туру)
Місто запрошує на прогулянку, найзнаменитіша ринкова площа країни із Фонтаном сорока фігур, Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, храми-близнюки, пятикилометрова кріпосна стіна, замок Кайзербург з вісімдесятьма збереженими вежами і численними воротами, фахверкові будинки, надають колорит старовинним вуличка. Нюрнберг відкриє безліч секретів – тут винайшли кишеньковий годинник і перший глобус, звідси рушив перший потяг, це світова столиця іграшок, батьківщина Лускунчика і олов'яних солдатиків.

У вільний час рекомендуємо:

Шоппінг в Нюрнберзі

Шопінг в Нюрнберзі - особливе задоволення. Адже тут знаходиться найстаріша в Німеччині і одна з найбільших в Європі пішохідна зона з численними магазинами, бутіками, скляними пасажами, багатоповерховими універмагами і сувенірними крамничками. Товари тут на будь-який смак: і для любителів модних новинок, і для мисливців за знижками і для сміливців, які задають тренди. Великі торгові центри Нюрнберга зосереджені на Breite Gasse, бутики - на Königsstrasse, магазини відомих марок -на Karolinenstrasse. У Нюрнберзі знаходяться магазини таких знаменитих марок, як Salamandra, Deichmann, Mengen. І не забудьте купити додому сувеніри та місцеві ласощі. Це і смачні місцеві пряники і глінтвейн з безліччю різних смаків, розлитий в літрові пляшки, і солодощі з марципанами, і пиво. З неїстівних сувенірів можна придбати іграшки з найбільшою в Європі іграшкової ярмарки і франконський прапор, який не купите більше ніде в світі.

Зоопарк Nuremberg Zoo.

 (дод. оплата)
У Нюрнберзі працює прекрасний зоопарк Nuremberg Zoo, відвідування якого теж варто включити в програму відпочинку. Цей зоопарк більше нагадує природний заповідник, тварини тут прогулюються по просторим вольєрах з живими деревами. У цьому зоопарку представлені тварини з усього світу, тут можна побачити і австралійських кенгуру, і білих ведмедів, і мавпочок, які живуть в тропічних лісах. Ще однією важливою особливістю зоопарку є дельфінарій, в якому для відвідувачів проводять цікаві вистави і пропонують їм пограти з самими доброзичливими і дивовижними морськими мешканцями.

Басейн-аквапарк Кристал - Palm Beach

 (дод. оплата)
Тур розваг по Нюрнбергу неможливий без відвідування басейну-аквапарку Палм-Біч, тут можна чудово відпочити. Поплавати в мінеральній воді, поніжитися на хвилях, покататися з величезних гір і від душі попаритися в 12 будиночках з різними банями.

Нічний переїзд.

День 8. 

Львів

По дорозі зупинка на сніданок (оплачується по меню). Час прибуття до Львова орієнтовно 15:00 (залежить від проходження кордону). Для бажаючих:

Екскурсія 

Лабіринтами львівських вулиць

 (входить у вартість туру)
Пішохідна екскурсія по середньовічному місту: фортифікації XIV-XV ст., Ансамбль Успенської церкви; монастирський домініканський костел Божого тіла;  Площа Ринок - перлина епохи Відродження: міська Ратуша, Латинська катедра в дуеті з каплицею Боїмів; старовинний куточок Сходу - вірменський квартал. Львівська майстерня шоколаду - єдина, де кожна цукерка зроблена з любов'ю та натхненням, а головне - вручну. Проспект Свободы - своєрідний ансамбль еклектики і модерну і його найбільша гордість - Оперний театр, який вважається найкрасивішим в Європі! Всі вхідні квитки оплачуються самостійно.

До нових зустрічей!

 

 

Вартість туру

Дата туруДоросліДіти (до 16 років)
23.03281 €
273 €
30.03281 €
273 €
05.05291 €
281 €
15.06318 €
308 €
21.06281 €
273 €
доплата (за одномісне проживання)168 €
168 €


У вартість включено:

• проїзд по маршруту автобусом туркласу
• супровід гіда-керівника по маршруту
• проживання в готелі 3* зі сніданками
• екскурсії по програмі

Додатково оплачується:

• Турпакет на будь-яку з можливих сум - дивитись Калькулятор (на обрану суму можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру). Мінімальний Турпакет є обовязковим. Виключенням є певні тури по Болгарії.• послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 21 €
Послуга "Гарантійний платіж" дозволяє зменшити фінансові втрати при відмові від туру, у випадку повідомлення Туроператора, не пізніше ніж за 24 години до початку туру, про неможливість здійснення поїздки. У такому випадку, туристу повертаються кошти оплачені за тур, за виключенням візового, консульського зборів і суми гарантійного платежу. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", проте відмовився від подорожі пізніше, ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.
• послуга "гарантований номер місця" - 21 € (місця з 1 по 16).

• вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
• факультативні екскурсії
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
• city tax (міський податок)
• додаткове харчування - напівпансіон за домовленістю
З 11.06.2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний паспорт - віза не потрібна. 
Для тих, в кого паспорти НЕ біометричні чи потрібна віза:
• Візова підтримка (при необхідності відкривати візу) - 10€
• Консульський збір + Візового Центру = 35€ + 23€

 

_________________________________________________________________________________________

Менеджер напрямку Автобусні тури Європою з радістю допоможе Вам у організації, замовленні, бронюванні даного туру, відповість на запитання щодо подорожі або запропонує вигідні та достойні альтернативи! Чекаємо на Ваші запитання в он-лайн чаті, за телефонами (067) 383-26-11 (viber), (073) 057 52 62 (viber),  e-mail: info@maptour.com.ua


Ваш відгук:

Королі пригод: Франція + Швейцарія. "Діснейленд", "Європа-парк", Аквапарк "Нюрнберг"