Італійські пазли (екскурсійний тур)

Залишіть відгук про цей товар першими

9 700 грн.
Оновлено 03-2018

Короткий огляд

Виліт 02.06.18, 06.06.18, 09.06.18
Маршрут: Ріміні - Венеція - Мілан - Рим - Неапіль - Помпей - Флоренція - Сан-Маріно

Італійські пазли (екскурсійний тур)
 Заїзд щосереди

Ріміні-Венеція-Мілан-Рим-Неапіль-Помпей-Флоренція-Сан Марино

 

1 день

(середа)

Приліт в аеропорт Ріміні. Зустріч з російськомовним представником. Трансфер та розміщення в готнлі    Риміні. Вечеря. Нічь в готелі.

 

2 день (четвер)

Сніданок в готелі. Вільний день в місті чи для бажаючих за додаткову оплату пропонується екскурсіяна цілий день до Венеції - унікальне місто, побудоване на воді, знамените своїми старовинними палацами, каналами та, звичайно ж, карнавалом. Прибуття в Венецію. Оглядова ескурсія із російськомовним гідом. По закінченню екскурсії вільний час в місті або екскурсії за додаткову оплату: Палац Дожей, прогулянка по Лагуні або катання на гондолах. Повернення в готель. Вечеря. Нічь в готелі.

 

3 день (п'ятниця)

Сніданок в готелі. Вільний час в місті або бажаючі можуть придбати екскурсію на цілий день в Мілан, при поверненні відвідання Outlet «Fidenza Village». Вечеря. Ніч в готелі.

 

4 день

(субота)

Сніданок в готелі. Переїзд в столицю Італії - Рим, в місто куди ведуть всі дороги. Оглядова екскурсія по Риму. Вільний час в місті чи для бажаючих пропонується екскурсія на цілий день: «Колізей та Палатинский пагорб», «Рим Християнський» , поъздка на шопынг в Outlet Castel Romano. Вечеря. Вечором за додаткову оплату    екскурсія «Нічний Рим». Нічь в готелі.

 

5 день

(неділя)

Сніданок в готелі. Вільний час в місті або для бажаючих за додаткову оплату пропонується екскурсія на цілий день в Неапіль та Помпей. Вечеря. Вечором за додаткову оплату пропонується вечеря в ресторані-театрі. Нічь в готелі.

 

6 день

(понеділок)

Сніданок в готелі. Вільний час в місті або для бажаючих можна придбати  додаткові екскурсії: «Музеї Ватикана»,«Колізей та Палатинский пагорб», «Рим Християнський», поїздка на шопінг в Outlet Castel Romano. Вечеря. Нічь в готелі.

 

7 день (віфторок)

Сніданок в готелі. Переїзд до Флоренції - місто єпохи відродження. По дорозі зупинка в Кьянті для дигустації вина та місцевої продукції. Екскурсія по місту. Посля обіду для бажаючих за додаткову оплату пропонується екскурсія до галереї Уффіци чи Палац Пітті. В другій половині дня трансфер в Ріміні, розміщення в районі Ріміні. Вечеря. Нічь в готелі.

8 день

(середа)

Сніданок в готелі. Відвідання республіки Сан-Маріно (поїздка гарантована тільки для туристів прилетівших до 14:00 та які вилітають не раніше 16:00). Трансфер в аеропорт. Виліт.

 

У вартість входить:
- авіапереліт;
- медичне страхування;
- проживання в готелі;
- харчування (сніданки);
- трансфер (аеропорт - готель - аеропорт)


___________________________________________________________________________

Менеджер напрямку Італія з радістю допоможе Вам у організації, замовленні, бронюванні даного туру, відповість на запитання щодо подорожі або запропонує вигідні та достойні альтернативи! Чекаємо на Ваші запитання в он-лайн чаті, за телефонами (067) 383-26-11, (073) 057-52-62, (044) 2210260, viber (067) 383-26-11, e-mail: info@maptour.com.ua


Ваш відгук:

Італійські пазли (екскурсійний тур)