Іспанія – горда квітка Півдня. Відпочинок на морі

Залишіть відгук про цей товар першими

8 499 грн.
Оновлено 07-2019

Короткий огляд

Чим приваблює Іспанія туристів? В основному, стародавніми містами і сонячними пляжами. Іспанія - країна не тільки палючого сонця, золотистих пляжів та блакитного моря, а, в першу чергу, країна з багатовіковою історією і багатою культурою. 
Автобусний тур. Маршрут: Львів - Будапешт - Верона - Ніцца - Монако - Емпуріябрава - Фігерас - Барселона - Кадакес - Ллорет де Мар-Венеція - Егер-Львів

Іспанія – горда квітка Півдня. Відпочинок на морі
8-денний тур

3 екскурсії вже у вартості!


І багато-багато моря...

Харчування на курорті: сніданок + вечеря

Дати туру (2019 рік)

ЛипеньСерпеньВересеньЖовтень
20;21;263;4;14;20;25;294;14;19;243;13;19;29

 

День 1  

Будапешт – Львів – Токай – Надьканіжа

Безкоштовні трансфери «ж/д вокзал - Термінал-А». Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. При бажанні групи і наявності часу.

Король вин – місто Токай

 (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Для всіх бажаючих – поїздка на Батьківщину відомого вина – «Короля вин – вина королів!» – місто Токай. Дегустація токайських вин і «угорський гуляш» – за чудовий Вікенд в хорошій компанії!

Або

Прогулянка на кораблику "Чарівність Дунаю"

 (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)
Сім мостів дивовижно оздоблюють прекрасний Голубий Дунай, які, мов нитки перлів, пов'язують дві частини міста – Буду і Пешт... У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац... Повз нас "пропливають" водолікарні, готелі та музеї найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта. З шампанським.... по  Дунаю. І вечер.. чарівний. 

Нічліг.

День 1 - Будапешт – Львів – Токай – Надьканіжа Ð”ень 1 - Будапешт – Львів – Токай – Надьканіжа Ð”ень 1 - Будапешт – Львів – Токай – Надьканіжа Ð”ень 1 - Будапешт – Львів – Токай – Надьканіжа

 

День 2 

Верона

Сніданок. Переїзд в Італію.

Екскурсія 

Верона – столиця закоханих

 (входить у вартість туру)
Сьогодні перед нами відкриються "Ворота Італії". Це надзвичайно благородне місто приховує за своїми витонченими фасадами багатовікову історію і свої таємниці. Потрапляючи сюди, відчуваєш свою причетність до Великого і Вічного... У Верону приїжджають справжні романтики і блукають прохолодними вуличками, сподіваючись зустріти таке ж кохання, як в героїв Шекспіра. Можливість повечеряти в одному з ресторанчиків. (опл. по меню) Ночівля в Італії.

День 2 - Верона Ð”ень 2 - Верона Ð”ень 2 - Верона Ð”ень 2 - Верона


День 3  

Монако – Ніцца – Канни

Сніданок. Переїзд на Лазурний берег. Ах, цей Лазурний Берег – синонім блиску, краси і безкінечного задоволення...Відпочинок на Лазурному березі. Відвідування парфумерної фабрики Фрагонард. Нам розкажуть про історію створення ароматів і процесі виробництва запашної продукції. Адже, "Духи - це пам'ять, яка не підводить".

Екскурсія 

Красуня Ніцца

 (входить у вартість туру)
Це місто кличе до себе художників і поетів, туристів і знаменитостей, персон королівської крові і інтелігентів зі всього світу. Побувавши в Ніцці, ми ніколи не забудемо ласкаве море, жваві площі і чарівний дух романтики, що витає в повітрі цього міста ...

Для бажаючих:

Розкіш і краса Французької Рів’єри

 (Дорослий: 46€ / Діти: 36€ + вх. квиток)
Нас запрошує князівство Монако - напівказкове королівство, оточене скелями і морем. Монако виглядає як декорація до фільму про чуже багате життя .... Розкіш тут спокійно поєднується з поміркованістю, старенькі в діамантах їздять на рейсових автобусах, а біля магазинів Zara паркуються дорогі Ferrari. І все всім задоволені.

Або

Великий Лазурний Пиріг

 (Дорослий: 61€ / Діти: 46€)
Починаємо знайомство з містечка Антіб, де зможемо подивитися на найкрасивіші яхти світу, далі - бажаний куточок художників і артистів, місце, яке єднає закохані серця - Сен-Поль-де-Ванс, він притягує, наче магніт! Місто пишається своєю красою, середньовічною архітектурою і особливою любов'ю жителів! Переїзд в Канни - це оаза міжнародної еліти, рай для гурманів, місто розкішних вілл та екстравагантних палаців. Розташований на березі затоки Ля Напуль, курорт Канни майорить килимами лаванди і пухнастою мімози. Чудовий променад Бульвар Круазетт з пальмами, ресторанами і бутіками, мальовничі піщані пляжі, що розтягнулися по обидві сторони гавані, Палац фестивалів. Канни - місто кінозірок, відкритий для всіх бажаючих. Девіз Канн «Життя-це свято».

Нічний переїзд в Іспанію.

День 3 - Монако – Ніцца – Канни Ð”ень 3 - Монако – Ніцца – Канни Ð”ень 3 - Монако – Ніцца – Канни Ð”ень 3 - Монако – Ніцца – Канни

 

День 4  

Барселона – Коста-Брава – Фігерас – Емпуріабрава

По дорозі зупинка на сніданок (оплачується по меню).

Каталонська Венеція – Емпуріабрава

А ще в Іспанії є своя каталонська Венеція. Сьогодні ми заїдемо в гості туди, де довжина штучних каналів більше 30 км, жителі причалюють на яхтах прямо до під'їзду будинку і переміщаються на човнах по місту. Емпуріабрава - каталонська рукотворна Венеція на узбережжі Коста-Брава. Місце, де величні Піренеї спускаються в безкрає море. Чарівні гірські пейзажі тут є сусідами з смарагдовими водами моря, створюючи унікальне, ні з чим незрівнянне відчуття раю на землі. А ще тут чудові пляжі, білий пісок, чистота і кришталева вода.

Відпочинок на морі. Вільний час. Для бажаючих:

Життя одного генія

 (Дорослий: 26€ / Діти: 21€ + вх. квиток)
Відвідування музею Сальвадора Далі в містечку Фігерес. Музей Далі вражає, ми неначе раптово опинимося в казці в будиночку Шалтая-Базікаючи. Тут кожен зможе сам відчути своєрідність творчості великого сюрреаліста. Таємничі і загадкові картини, скульптури незрозумілої форми, безліч сюрпризів від великого містифікатора нашого століття. 

Поселення в готель на одному з курортів Середземного моря Іспанії. Відпочинок на морі. Середземне море тепле, і купатися в ньому можна з середини весни і до середини осені. Влітку його води особливо приємні. Відомі на весь світ пляжі Коста-Брава знаходяться якраз на узбережжі цього моря - тут ми і будемо відпочивати. Пляжі захищені пасмами скель і високих хвиль майже не буває. Море не тільки тепле, а ще чисте, і дуже красиве. А як приємно увечері посидіти з келишком сангрії і побачити захід сонця на узбережжі ...

Прогулянка на кораблику по Тосі

 (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)
Сьогодні нас чекає прогулянка на кораблику по знаменитому узбережжю Коста-Брава і екскурсія в одне з мальовничих містечок Тоса де Мар. Екскурсія по старому місту і замку, час на пляжі для відпочинку. А також можливість продегустувати вино, хамон, сири та інші смаколики в місцевій бадезі.

Все життя-Фламенко

 (Дорослий: 38€ / Діти: 33€)
Сонце сідає за горизонт і в наступаючій темряві немов спалахують куплети фламенко. Надривна музика і стукіт підборів. Роза в зубах. Дріб кастаньєт вибиває стогони розбитого серця, скарги на зраду і крики помсти. Пісня закінчується, її змінює інша ... Вечірня Іспанія, немов збожеволівши від пристрасті, танцює фламенко, фламенко, фламенко.

Вечеря.Нічліг.

День 4 - Барселона – Коста-Брава – Фігерас – Емпуріабрава Ð”ень 4 - Барселона – Коста-Брава – Фігерас – Емпуріабрава Ð”ень 4 - Барселона – Коста-Брава – Фігерас – Емпуріабрава Ð”ень 4 - Барселона – Коста-Брава – Фігерас – Емпуріабрава


День 5  

Барселона – Відпочинок на Середземному морі Іспанії (Ллорет-де-Мар)

Сніданок. Відпочинок на морі. Екскурсії на вибір:

Один день в Барселоні

 (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Наш маршрут пройде найцікавішими місцями Барселони. Панорамна Барселона - дивовижно красиве місто. Ми дізнаємося історію римської колонії Барсіно, познайомимося з кварталами Ешампле, Тріумфальною аркою. Парк Сіутадея, Барселонетта з відомим пляжем і морським кварталом, площа Іспанії. Олімпійське Кільце, Набережна Колумба, Олімпійський Порт. Зупинки на фотопауза. А з гори Монтжуик ми зможемо зафіксувати на пам'ять панорамний вид на Барселону. Історія Барселони була завжди пов'язана з морем. Барселонета - унікальне місце, де завжди пахне морем. Тут знаходяться численні рибні ресторанчики, де можна спробувати смачні морепродукти, свіжу рибу і страви іспанської кухні. Уздовж набережної вуличні музиканти влаштовують свої концерти. Тут панує гарний настрій і завжди з'явиться бажання танцювати і підспівувати ім. Зовсім недалеко знаходиться чудовий пляж. Ласкаве море, теплий пісочок- тут ми наповнимося духом істинної Каталонії і моря. Час для сангрії і відпочинку.

При покупці екскурсії в Барселону:

Гауді і його творіння 

(Дорослий: 26€ / Діти: 26€ + вх. квиток)
Воістину, генії божевільні. Каса Міла, Каса Батло, Храм Святого Сімейства, Парк Гуель. Мільйони людей будують подумки повітряні замки з піску, але тільки один зумів втілити свої мрії в реальність. Нас чекає нестримний політ думки і продуманість найдрібніших деталей.

Готичний квартал і бульвар Рамблас 

(Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
У кожного міста є свої секрети: великі і маленькі. У Барселоні ці секрети надійно охороняють вузенькі вулички Готичного Кварталу. Століттями спостерігав цей район за течією життя міста, за зміною поколінь. Захоплююча прогулянка по вуличках Середньовічної Барселони. Перлина кварталу - Кафедральний собор Барселони з розкішним Готичним фасадом. Історичний центр готичного кварталу - площа Короля-диво готики і місце дії незліченних подій щоденної історії Барселони. Одним з кращих місць для художників і богеми є Площа дель-Пі, з її чарівною церквою Санта-Марія-дель-Пі. Прогулянка по бульвару Рамблас, зупинка на площі Св. Якова, де знаходяться найбільш значущі будівлі Барселони-її мерія і палац Уряду. Душевна екскурсія познайомить нас з чудовим містом. А якщо нам пощастить ми почуємо в готичному кварталі іспанські гітари. Незвичайна атмосфера, стародавні кам'яні стіни, що зберігають історію поколінь і ніжні ритми гітари - все це зіллється воєдино і зробить вечір чарівним.

Чарівні фонтани. Трансфер

 (Дорослий: 6€ / Діти: 6€)
Нас чекають чарівні фонтани. Струмені води ніби оживають і виконують танці під класичну музику. Панорама, буйство кольору і музики - спогади про це залишаються на все життя!

Або

Парк розваг Порт Авентура

 (дод. оплата)
Готуйтеся до сміху, задоволення, сюрпризів ... П'ять світів- Полінезія, Мексика, Китай, Дикий Захід і Середземномор'ї зі своїми таємницями і пам'ятками, традиціями та історією вмістилися на території цього парку.

Вечеря. Нічліг.

День 5 - Барселона – Відпочинок на Середземному морі Іспанії (Ллорет-де-Мар) Ð”ень 5 - Барселона – Відпочинок на Середземному морі Іспанії (Ллорет-де-Мар) Ð”ень 5 - Барселона – Відпочинок на Середземному морі Іспанії (Ллорет-де-Мар) Ð”ень 5 - Барселона – Відпочинок на Середземному морі Іспанії (Ллорет-де-Мар)


День 6 

Відпочинок на Середземноморському узбережжі Іспанії (Коста-Брава)

Сніданок. Виселення з готелю. Відпочинок на морі. 11:00 Виїзд з курорту. А тепер нас чекає найкрасивіше узбережжі Іспанії.

Екскурсія 

Перлина Коста Брава - Кадакес

 (входить у вартість туру)
Скелі, потопаючі в прозорому морі, затишні бухти, пейзажі з вічнозеленою рослинністю і дивовижні історії узбережжя Коста Брава. Ми відвідаємо один з наймальовничіших містечок на знаменитому узбережжі Коста-Брава -Кадакес. Відрізана від решти Каталонії гірським масивом, на початку ХХ століття ця рибальське село стала улюбленим місцем художників і поетів. Сальвадор Далі провів в Кадакесе значну частину свого дитинства. Також в Кадакесе любили бувати Жоан Міро, Марсель Дюшан, Гарсіа Лорка, Рене Магрітт, Пабло Пікассо. Крім найкрасивіших пейзажів і спадщини Далі, Кадакес славиться своїми рибними ресторанами, одними з кращих в Каталонії.

Можливість скупатись в одній з бухт і смачно пообідати (доп оплата). Нічний переїзд в Італію.


День 6 - Відпочинок на Середземноморському узбережжі Іспанії (Коста-Брава) Ð”ень 6 - Відпочинок на Середземноморському узбережжі Іспанії (Коста-Брава) Ð”ень 6 - Відпочинок на Середземноморському узбережжі Іспанії (Коста-Брава)


День 7  

Венеція – Лідо Ді Єзоло – Відпочинок на Адріатичному морі Італії

По дорозі зупинка на сніданок (оплачується по меню). Один з найвідоміших курортів Італії, розташованого на півночі країни, на узбережжі Адріатичного моря - Лідо-ді-Єзоло. Відпочинок на морі. О, ця італійська кухня! Смачна. Любите рибу і морепродукти? Море і прибережні лагуни забезпечують регіон різноманітною рибою і морепродуктами. Всі знають, що рибні страви чудово поєднуються з ароматними білими винами, а саме такими і багатий цей регіон.

Заручена з морем Венеція

 (Дорослий: 38€ / Діти: 33€)
«Заручена з морем – Венеція!». "Заручена з морем", – так кажуть про Венецію – найбільш витончене і таємниче місто Італії. Це місто прекрасна казка, яка застигла в камені. Багато століть майстри і художники прославляли його і прикрашали своїми творіннями. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки, затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко прямо на долоні сідають голуби... Ми зможемо відчути ритм міста, приміряти карнавальну маску, помилуватися Гранд Каналом, відвідати надзвичайно багатий музей Палацу Дожів і Базиліку. Св. Марка. І головне: поринути в цю ні з чим незрівнянну атмосферу самого незвичайного міста в Італії.

Вільний час.

Таємниці венеціанських каналів!

 (Дорослий: 26€ / Діти: 18€)
Венеція. Розкішні канали і ковзаючі по ним гондоли, дивно красиві маски, прекрасні мости, палаци, і маленькі будиночки - все це фрагменти дивовижної італійської казки під назвою Венеція. Вона як музика, яку хочеться слухати безкінечно.

Вся Краса Венеції!

 (Дорослий: 36€ / Діти: 30€)
Водний круїз  - Прогулянка на водному таксі по Гранд Каналу - єдиній у світі "водній вулиці". Великий канал - символ блиску і розкоші Венеціанської республіки Ми побачимо "парад" понад 200 мармурових палаців, які оздоблюють звивистий водний шлях, збудованих протягом приблизно 500 років. Історично це нагадує перекличку старої аристократії, оскільки майже кожен палац має назву колись великих сімей ...

Відвідування з екскурсоводом «Палацу Дожів

 (Дорослий: 21€ / Діти: 21€ + вх. квиток)
резиденції правителів Венеції, місця засідання Великої ради, Сенату і Верховного суду. Тут приймали закони, оголошували вироки, і ... плели інтриги!

Нічліг.

День 7 - Венеція – Лідо Ді Єзоло – Відпочинок на Адріатичному морі Італії Ð”ень 7 - Венеція – Лідо Ді Єзоло – Відпочинок на Адріатичному морі Італії Ð”ень 7 - Венеція – Лідо Ді Єзоло – Відпочинок на Адріатичному морі Італії Ð”ень 7 - Венеція – Лідо Ді Єзоло – Відпочинок на Адріатичному морі ІталіїДень 8  

Львів – Егер

Сніданок. Переїзд через Угорщину.

Егерсалок

 (Дорослий: 11€ / Діти: 11€ + вх. квиток)
Термальні дива Угорщини, «Угорський Памуккале» –  місто Егерсалок! – для прекрасного відчуття бадьорості - відвідини Велнес-Комплексу. До Ваших послуг незвичайні масажі, розважальні басейни, ексклюзивні сауни, приємні і ніжні ванни...

Або

Дуже смачний гуляш в Долині Красунь !!!

 (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Заїзд на дегустацію егерських вин і смачний гуляш в Долині Красунь !!! Найвідоміше вино - «Бича Кров», а найприємніше - «Егерська Дівчина».

Виїзд в Україну. Перетин кордонів. Час прибуття до Львова орієнтовно після 24:00 (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова – Комплекс Термінал «А». Переїзд на поїзди на залізничний вокзал м.Львова. До нових зустрічей!


День 8 - Львів – Егер Ð”ень 8 - Львів – Егер Ð”ень 8 - Львів – Егер Ð”ень 8 - Львів – ЕгерВартість туру

Дата виїзду - поверненняДоросліДіти до 16 років
(на дод. місці)
20.07 (06:30) - 27.07.19411 400 
21.07 (04:30) - 28.07.19408 396 
26.07 (06:00) - 02.08.19373 361 
03.08 (09:30) - 10.08.19408 396 
04.08 (07:30) - 11.08.19406 391 
14.08 (06:00) - 21.08.19400 383 
20.08 (04:30) - 27.08.19361 346 
25.08 (06:00) - 01.09.19361 346 
29.08 (06:18) - 05.09.19346 330 
04.09 (06:00) - 11.09.19346 330 
14.09 (04:30) - 21.09.19346 330 
19.09 (07:30) - 26.09.19326 311 
24.09 (06:00) - 01.10.19326 311
03.10 (07:30) - 10.10.19273 261 
13.10 (07:30) - 20.10.19273 261 
19.10 (04:30) - 26.10.19273 261 
29.10 (04:30) - 05.11.19273 261 
доплата
(за одномісне проживання)
146 

 

Вартість туру є актуальною на день публікації, залежить від дати виїзду, дати бронювання, наявності місць та додаткових послуг.

Просимо уточнювати вартість перед бронюванням.


Вартість туру включає


• групова страховка (в разі самостійної подачі необхідна індивідуальна страховка - оплачується додатково)
• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• проживання по маршруту в готелях на базі сніданків,
• в разі якщо вік туриста становить понад 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
• супровід гіда керівника по всьому маршруту;
• екскурсії згідно програми туру

Додатково оплачується:

• Турпакет на будь-яку з можливих сум  (на обрану суму, можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру). Мінімальний Турпакет є обов'язковим. Винятком є ​​певні тури по Болгарії

• послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 13 € Послуга "Гарантійний платіж" дозволяє зменшити фінансові втрати при відмові від туру, в разі повідомлення Туроператора не пізніше, ніж за 24 години до початку туру, про неможливість здійснення поїздки. В такому випадку, туристу повертаються кошти, сплачені за тур, за винятком візового, консульського збору і суми гарантійного платежу. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", однак відмовився від подорожі пізніше, ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає
• послуга "гарантовані місця на початку автобуса" - 13 € (місця з 1 по 16).
З 11.06.2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки в 34 європейських країн Громадянам України слід мати тільки біометричний паспорт - віза не потрібна. Для тих, у кого паспорта НЕ біометричні або потрібна віза:
• Візова підтримка (при необхідності відкривати візу) - 10 €
• проїзд в громадському транспорті;
• рекомендовані програми;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
• для громадян України:консульський збір Болгарії - 35 € ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ (крім категорій громадян, звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років, студенти денної форми навчання до 21 року ... згідно договору про спрощення візового режиму).

_________________________________________________________________________________________

Менеджер напрямку Автобусні тури Європою з радістю допоможе Вам у організації, замовленні, бронюванні даного туру, відповість на запитання щодо подорожі або запропонує вигідні та достойні альтернативи! Чекаємо на Ваші запитання в он-лайн чаті, за телефонами (067) 383-26-11 (viber), (073) 057 52 62 (viber), e-mail: info@maptour.com.ua


Ваш відгук:

Іспанія – горда квітка Півдня. Відпочинок на морі