Грузія. Сонячне Батумі

Залишіть відгук про цей товар першими

6 999 грн.
Оновлено 05-2019

Короткий огляд

Всі чарівність сучасного південного міста і морського курорту третього тисячоліття з фешенебельними готелями міжнародного класу уособлює собою сонячний Батумі! Місто-курорт знаходиться на узбережжі Чорного моря і, немов золотою оправою, обрамлений екзотичною флорою субтропіків. Виліт: 28.05 - 29.05 на 7 ночей

Грузія. Сонячне Батумі
Чарівна країна Грузія!

ЇЇ сонячний курорт Батумі!

Пальми, кипариси, магнолії, олеандри, бамбук, лавр, лимонні і апельсинові дерева, туя і самшит радують око на кожному кроці. Батумі розташований в Чорноморській бухті і на сьогодні це не тільки найважливіший морський порт Грузії, але і туристична столиця країни.
За романтичною картиною відплиття кораблів з гавані найкраще спостерігати з набережної Батумі. Батумці називають це місце Приморський парк-бульвар. Він опоясує місто по його кордоні з морем і простягнувся на вісім кілометрів. Бульвар завжди дуже жвавий це найпопулярніше місце як у батумців, так і у гостей столиці. Тут встановлено символ міста - Дельфін з пальмовою гілкою. До речі, дельфіни цілий рік граються біля берегів Батумі, ставши невід'ємною частиною цього курорту.

Недалеко від бульвару лежить міський пляж. Пляжі в Батумі і околицях галькові, без піску. На схід від пляжу розміщуються театри, кіно, ресторани і кафе з чудовою національною кухнею і безліч розважальних закладів. Житлові квартали Батумі здалеку рясніють всіма кольорами веселки. Справа в тому, що кожен будинок тут пофарбований у свій певний колір. Особливо цікава також Стара частина міста, більшість домів якого побудована в XIX столітті.
Тут панує дух минулих століть, рядами розташовані лавки кустарів-ремісників, що виготовляють мідний посуд, п'янить запаморочливий аромат свіжозвареної кави в маленьких кафе. Старе місто відрізняється різноманітністю архітектурних надмірностей: будівлі прикрашені химерами, русалками, атлантами і іншими міфічними істотами.

Батуми, Грузия Ð‘атуми, Грузия Ð‘атуми, Грузия

Полетіли в Батумі на крилах YanAir!

Умовні позначення: RO - без харчування, BB - сніданки

Prime Hotel 3* - харчування: RO,  264$

Batus Hotel 3* - харчування - RO, 284$

Irise Batumi 3* - харчування - RO, 298$

Royal Palace Hotel 4* - харчування - BB, 368$

Euphoria 5* - харчування - BB, 447$ 

Sky Tower Batumi 5* - харчування - BB, 512$

Georgia Palace Hotel & Spa 5* - харчування - BB, 579$

Colosseum Marina Hotel 5* - харчування - BB, 669$

The Grand Gloria Hotel 5* - харчування - BB, 681$

 

Вартість вказана на 1 особу при 2-місному розміщенні та включає

авіапереліт

проживання в готелі

харчування обраного типу

трансфер 

медичне страхування

цілодобова підтримка клієнтів


___________________________________________________________________________

Менеджер напрямку Грузія з радістю допоможе Вам у організації, замовленні, бронюванні даного туру, відповість на запитання щодо подорожі або запропонує вигідні та достойні альтернативи! Чекаємо на Ваші запитання в он-лайн чаті, за телефонами (067) 383-26-11 (viber), (073) 057-52-62 (viber)
 e-mail: info@maptour.com.ua


Ваш відгук:

Грузія. Сонячне Батумі