Гранд тур по Туреччині (авіа)

Залишіть відгук про цей товар першими

13 399 грн.
Оновлено 10-2019

Короткий огляд

Ця зима стане особливою!
7 ночей і 8 днів. Дати туру: з 03.01.20 до 02.03.20. Вильоти: щоп'ятниці
Маршрут: Кайсері - Каппадокія - Анкара - Стамбул - Бурса - Памуккалє - Конья-КайсеріГранд тур по Туреччині (авіа)
День 1:

Прибуття В Кайсері

Зустріч з гідами. Трансфер аеропорт-готель в Каппадокії (80 км, час в дорозі близько 1.5 годин). Ночівля.

День 2:

Загадкова Каппадокія (ЕКСКУРСІЯ ВКЛЮЧЕНА У ВАРТІСТЬ)

Після раннього сніданку в готелі, для Вас буде проведена екскурсія по чарує ландшафту Каппадокії, який ще називають «місячний ландшафт». Ви відвідаєте Долину Любові і Долину Дербент, Аванос, дивовижні оглядові майданчики з приголомшливими видами, керамічну фабрику, знамениті кам'яні стовпи «Три красуні», що є візитною карткою регіону, і килимову фабрику.
Відвідування Гереме - музею під відкритим небом (екскурсія за додаткову плату, 20 € *).
Увечері Вам представиться можливість взяти участь в дивовижному шоу крутяться дервішів (екскурсія за додаткову плату, 40 € *). Ніч в готелі Каппадокії.
 

День 3:

Повітряні кулі і Каппадокія-АНКАРА

Картинки по запросу каппадокія ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу каппадокія ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу каппадокія


Побачити Каппадокію - «Країну прекрасних коней» - можна не тільки з землі, але і піднявшись високо в небо. Неймовірні краси, які відкриються погляду, не залишать Вас байдужими. Здійснити подібну подорож можна на повітряній кулі! Дивовижний ландшафт, десятки піднімаються в небо куль в променях сонця, що сходить, світанок і дивовижна картина пробудження Каппадокії буде напевно найяскравішим враженням. Майже годинний політ дозволить Вам насолодиться долинами і побачити місця, недоступні для пішого відвідин (екскурсія за додаткову плату, проходить рано вранці, 250 € *).

Якщо Ви боїтеся висоти, ми пропонуємо помилуватися різнокольоровими повітряними кульками, що здіймаються в небо, з панорамного майданчика (екскурсія за додаткову плату 20 € *). Після сніданку в готелі, у вас буде можливість відвідати справжній підземний місто Саратли, який зберігає таємниці століть, взяти участь в сафарі на квадроциклах (екскурсія за додаткову плату 65 € *, тривалість 1,5 год) або джипах (екскурсія за додаткову плату 70 € *, тривалість 2 год).
Потім Ви переїжджаєте в столицю Туреччини Анкару (290 км, час в дорозі близько 4 годин).
Після вечері в готелі, Ви можете потрапити на оглядовий майданчик Адакуле, помилуватися нічним містом, пройтися по торгових рядах (екскурсія за додаткову плату 15 € *).
Ночівля в Анкарі.

ДЕНЬ 4:

АНКАРА - СТАМБУЛ (Екскурсія включена у вартість)

Після сніданку в готелі Ви відвідаєте знаменитий музей Ататюрка, докладно розповідає про життя того часу; в ньому збереглися особисті речі Мустафи Кемаля. Потім переїзд з Анкари до Стамбулу - унікальне місто, що розкинулося на двох континентах, найбільше місто Туреччини з багатою історією, надзвичайною архітектурою і ідеальним місцем розташування (450 км, час в дорозі близько 5 годин).
За додаткову плату пропонується прогулянка по Босфору на кораблі (вечеря, місцевий алкоголь, уявлення Турецька ніч, вартість екскурсії 55 € *).
Ночівля в провінції Стамбула.

ДЕНЬ 5:

СТАМБУЛ - СТОЛИЦЯ ІМПЕРАТОРІВ

Картинки по запросу стамбул ÐŸÐ¾Ñ…ожее изображение ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу стамбул

Після сніданку вільний час і можливість відвідування різних екскурсій. Вашій увазі будуть запропоновані:
Екскурсія ЧУДОВИЙ ВЕК (екскурсія за додаткову плату 80 € *): цілий день, 9.00-16.00, Палац Тoпкaпи (без гарему), Іподром + Собор Святої Софії + Німецький фонтан Вільгельма II + Блакитна Мечеть.
Круїз по Босфору (екскурсія за додаткову плату 30 € *): півдня, 8.30-13.00, Босфорську міст - Азіатська частина - фортеця Румелі (вид з порома) - мечеть Сулейманіє.
Прогулянка по Босфору і Палац Долмабахче (екскурсія за додаткову плату 50 € *): цілий день, 8.30-16.00, мечеть Сулейманіє, Золотий ринок, магазин турецьких солодощів, Палац
Долмабахче (без гарему).
Ночівля в провінції Стамбула.

ДЕНЬ 6:

СТАНОВЛЕННЯ Османської імперії-БУРСА(Екскурсія включена у вартість)

Картинки по запросу бурса туреччина ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу бурса туреччина ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу бурса туреччина

Після сніданку в готелі - відправлення в Бурсу (150км, час в дорозі близько 2 годин).
Бурса - перша столиця Великої Османської Імперії. Тут на вулицях міста і в історичних місцях можливо відчути справжній османський дух. Оглядова екскурсія по місту. Відвідування Улу Джамі (UluCami) - найзнаменитішої мечеті Бурси. Огляд знаменитого Шовкового Базару (Koza Han Bazaar).
Переїзд і ночівля в Памуккале (430 км, час в дорозі близько 6 годин).

День 7:

ПАМУККАЛЕ-Ієраполісі

Після сніданку в готелі, Вас чекають руїни античного міста Іераполіс, який розташувався на
Вапнякових терасах. Тут знаходяться руїни храму Аполлона, що датуються III століттям н.е. (Екскурсія за додаткову плату 30 € *, тривалість 2,5-3 год). Далі ми поїдемо в Памуккале до бавовняного замку. Видимі здалеку всесвітньо відомі білосніжні тераси (травертинові освіти) виникли в результаті відкладення солей з насичених кальцієм джерел Термальних вод (вартість екскурсії в басейн Клеопатри 10 € *). Переїзд і ночівля в Конья (400 км, час в дорозі близько 5 годин).

ДЕНЬ 8:

ВІД'ЇЗД

Комфортабельний автобус доставить Вас в аеропорт для повернення додому (300 км, час в дорозі близько 4 годин).У програмі можуть бути зміни в залежності від погодних умов і часу вильоту. Програма може починатися в зворотному порядку.

Вартість: 429 євро / 1 особа

У вартість включено:

  • розміщення в готелях 4*
  • харчування: сніданки + вечері
  • групові трансфери по маршруту
  • російськомовний гід
  • екскурсії за програмою


___________________________________________________________________________

Менеджер напрямку Туреччина з радістю допоможе Вам у організації, замовленні, бронюванні даного туру, відповість на запитання щодо подорожі або запропонує вигідні та достойні альтернативи! Чекаємо на Ваші запитання в он-лайн чаті, за телефонами (067) 383-26-11 (viber), (073) 057-52-62 (viber),  e-mail: info@maptour.com.ua


Ваш відгук:

Гранд тур по Туреччині (авіа)