Подарунковий сертифікат

Дарувати та отримувати подарунки - це справжня радість, а от питання їх вибору дуже часто стає просто надзвичайно складним, адже ідеальний подарунок повинен бути незабутнім, оригінальним, корисним, практичним… В кінці-кінців,  увесь перелік лише підтвердить те, що найкращий подарунок має бути універсальним, і саме цією якістю відзначається  подарунковий сертифікат

Наближається важлива подія?! Тоді пропонуємо Вам скористатись безкоштовною послугою для туру у подарунок - подарунковий сертифікат, що роздруковується на фірмовому бланку, містить інформацію про тур або ж суму подарунку, має презентабельний вигляд, та за  Вашим бажанням доповнений необхідною інформацією (привітання, дані про дарувальника та ін).


Наші сертифікати — це ковток свіжого повітря у світі подарунків. Вони ідеально підходять для особливих подій в житті особливих людей,  які вимагають особливих подарунків!

Більш детальну інформацію Ви можете отримати за телефоном +380673832611, або ж завітати до нас на чашечку чаю/кави та гарного настрою!

Ми завжди раді зробити свято особливим!

Колектив ТА "Мандри-Подорожі"