Гаряча турецька ніченька! Автобусний тур

Залишіть відгук про цей товар першими

7 999 грн.
Оновлено 11-2019

Короткий огляд

9-ти денний тур. Без нічних переїздів. Маршрут: Львів - Онешті (1 ніч)- Бухарест - Велико Тирново (1 ніч) - Стамбул (4 ночі) - Несебр - Русе (1 ніч) - Трансільванія (1 ніч) - Львів
У вартості туру екскурсії по Бухаресту, Велико-Тирново, Стамбулу і Несебру!

Гаряча турецька ніченька! Автобусний тур
Дати туру

Грудень 2019Січень 2020Лютий 2020Березень 2020
7, 2018714

 

День 1.  

Львів - Тернопіль - Чернівці - Онешті

 Для туристів, які прибувають на Львівський залізничний вокзал - трансфер до Терміналу «А».
Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А». Можлива посадка в Тернополі (+3 год. з моменту відправки у тур), Чернівцях (+8 год.з моменту відправки у тур). Перетин кордону. Переїзд в Онешті. Поселення в готель. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 2.  

Бухарест - Велико-Тирново - Арбанаси

Продовжуємо подорож, нас зустрічає загадковий і чарівний Бухарест. Нас чекає екскурсія столицею Румунії - Бухарестом. Розташоване на Валашському плоскогір'ї, біля підніжжя Карпат, та оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії в час правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів і контрастів, Бухарест поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що додає йому особливого та неповторного колориту. Оглядова екскурсія містом: Площа Конституції, Площа Революції, монумент Відродження та палац Парламенту. Навпроти цього місця - палац румунського короля Карла Першого, в якому розташований Музей мистецтв. Вільний час, у вільний час всім бажаючим рекомендуємо відвідати:
Палацу Парламенту (18€/16€+вх. квиток). Гігантське творіння колишнього румунського диктатора Миколи Чаушеску занесено в Книгу рекордів Гіннеса як найбільша адміністративна будівля у світі після Пентагону. Безумовно, воно заслуговує на особливу увагу, вражаючи своєю масштабністю і незвичністю. Обсяги будівництва були настільки величезними, що виробництво килимів відбувалося прямо на місці. Чого варті, наприклад, гардини, які важать більше 3 тон, або 5-ти тонна люстра.
Найбільший термальний комплекс в Європі - Therme Bucurest (трансфер 16€ + вх. квиток), у якому 8 басейнів з термальною водою багатою на мінеральні солі, 3-ри аромотерапевтичних басейни, сауни, джакузі, 16-ть водних гірок, pool bar, найбільший ботанічний сад в Румунії (500 пальм, 800 тис. Екзотичних рослин).во.
Переїзд в Велико-Тирново. Нас запрошує Болгарія! Поселення в готелі. Вільний час.
Арбанаси (21€/19€). Для всіх бажаючих пропонуємо відвідати селище Арбанаси, яке колись було набагато більшим поселенням. В 1530 р. воно було звільнене Сулейманом I від усіх податків і процвітало за рахунок торгівлі зі всією Османською імперією. Містечко відрізняється своїми монументальними будинками и церквами з багатим внутрішнім декоративним наповненням, різьбою по дереву, настінним живописом, виготовленими в 16-17 століттях. Після невеликої оглядової екскурсії по Арбанасах нас чекає знайомство с гостинністю болгар. На одній з місцевих вілл щедрі господарі приготують нам приємну вечерю і пригостять вином. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

  День 2 - Бухарест - Велико-Тирново - Арбанаси 

День 3.  

Велико-Тирново - Стамбул

 Сніданок. Виселення з готелю. Сьогодні нас чекає екскурсія одним з найдревніших міст Болгарії, столиці Другого Болгарського царства - Велико-Тирново, колискою болгарської архітектури, живопису і літератури. Місто побудоване на трьох пагорбах Царевец, Трапезіца і Свето-гора, в 1393 році було повністю спалене турецькими військами і в короткий термін було відбудоване заново... Археологічні дослідження виявили багато пам'яток історії часів великої Османської імперії, одна з основних пам'яток, що збереглися в місті, це палаци короля і патріарха на пагорбі Царевец (вхідний квиток оплачується додатково).
Переїзд в Стамбул. Стамбул, збудований на берегах Босфорської протоки - єдине місто в світі, яке розташовується одразу у двох частинах світу. Воно охороняє священні реліквії великих світових імперій: Римської, Візантійської та Османської. Будучи унікальною сполучною ланкою між Заходом і Сходом, минулим і майбутнім, Стамбул увібрав в себе найкраще від обох континентів. Скарби мистецтва і архітектури викликають почуття ностальгії, а сучасні хмарочоси дивують своєю витонченістю і красою... Тільки побачивши його наочно, можна із захопленням усвідомити його велич, блиск і сповнений протиріч сьогоднішній день... Поселення в готель. Вільний час.
Турецька баня (46€/38€).Відвідування турецької лазні хамам - найкращий спосіб відновити сили і відпочити душею. Як приємно, забувши про все, розтягнутися на теплій мармуровій плиті та дозволити ніжному теплу проникнути в тіло! Обов'язково варто спробувати пінний масаж, коли банщик, викинувши на Вас купу піни, сильними руками розминає м'язи.
Для всіх бажаючих Turkish night (48€/38€). Ви хочете відчути себе справжнім султаном? Тоді ця екскурсія для Вас. Покличте на допомогу свою уяву, і Ви відчуєте себе в гаремі. Професійні танцюристи своїм танцем оживлять образи минулого, Ви побачите справжній танець живота, а вечеря буде наповнена смачними стравами турецької кухні та різноманітними алкогольними та безалкогольними напоями місцевого виробництва. Цей чудовий вечір закінчиться дискотекою, під час якої буде звучати європейська і турецька музика. Повернення в готель. Ночівля в готелі..

День 3 - Велико-Тирново - СтамбулДень 3 - Велико-Тирново - СтамбулДень 3 - Велико-Тирново - СтамбулДень 3 - Велико-Тирново - Стамбул

День 4.  

Стамбул

 Сніданок. Нас чекає автобусно-пішохідна екскурсія «Турецький діамант - Стамбул». Немов багатовікову скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас великий Стамбул, який повен чудових місць, зачаровуючих погляд пам'яток історії, культури та архітектури. Усього за кілька годин ми побачимо Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі бані Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площу Султана Ахмеда.
Стамбул, як ніяке інше місто в світі, славиться безліччю магазинів, торгових центрів і ринків ... Під час оглядової екскурсії у нас буде чудова можливість купити не тільки сувеніри, а й вироби зі шкіри та хутра (у програмі передбачені відвідини шкіряного торгівельного центру).
Морська прогулянка на кораблику по Босфору (30€/21€). Протока розділяє Європу та Азію. Тільки під час цієї прогулянки Ви, стоячи на палубі корабля, який пливе найкрасивішою протокою Євразії, побачите будинки мільйонерів і будинки-острови, палаци і замки султанів.
TurkuaZoo (Морський Акваріум) (13€/10€+вх. квиток). Нас чекає незабутня екскурсія морськими глибинами, ми пройдемо по 80-метровому підводному тунелю, побачимо безліч річкових, морських і океанічних риб та інших підводних мешканців, у тому числі п'ять різних видів акул. Після екскурсії по морському акваріуму - вільний час в торговому центрі Forum Istanbul, Ikea.
Тисяча і одна ніч (13€/10€+вх. квиток) – незабутня програма “Турецької ночі” і церемонія сема (танець дервішів) в культурному центрі “Hodjapasha”. Це не просто шоу, а майже годинна молитва, виражена в танці, де кожна деталь одягу дервіша несе глибокий зміст, а кожний його рух нагадує про єдність матеріального тіла і душі. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 4 - СтамбулДень 4 - СтамбулДень 4 - СтамбулДень 4 - Стамбул

День 5.  

Стамбул

 Сніданок. Вільний день, для прогулянок, купівлі сувенірів і подарунків… Нас запрошує найкрасивіший палац Стамбулу - Долмабахче (21€/13€+вх. квиток). Фасад палацу Долмабахче простягнувся на 600 метрів уздовж європейського берега Босфору. Саме тут жили останні султани Османської імперії...
Айя-Софія і Цистерна Базиліка (21€/13€+вх. квиток). Айя-Софія, церква-музей визнана одним з найбільших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів у світі. Інтер’єр споруди, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі та стіни, вкриті красивою мозаїкою, барвистим камінням та чудовою керамікою, просто зачаровують. Все тут захоплює та притягує відвідувачів. Недалеко від Айя-Софії, нас зустрічає, одне з найбільших і добре збережених візантійських сховищ питної води в Стамбулі. Розміри гігантської підземної споруди просто вражають. Велика частина колон доричного і коринфського ордену взята із зруйнованих античних храмів Калкедону.
«Слід великого кохання» - мечеть Сулеймана та гробниця Роксолани (21€/13€). Один із семи стамбульських пагорбів прикрашає приголомшлива споруда, справжній шедевр османської архітектури - мечеть Сулеймана, побудована в XVI столітті знаменитим зодчим Синаном. Пролетіли століття, але мечеть і досі приголомшує своєю пишністю. На кладовищі позаду мечеті побудований унікальний мавзолей, який Сулейман Пишний наказав спорудити після смерті своєї коханої дружини, Хюрем, яку в Європі звали Роксоланою. Єдина в Туреччині гробниця, збудована на честь жінки. Це - наша легендарна Роксолана, яка п'ятсот років тому полонила одного з наймогутніших володарів тогочасного світу - турецького султана та ще й вела на чужині, в потужний Османської імперії, на кілька десятиліть, приватне мудре правління державою!
Нас запрошує парк Мініатюрк (16€/13€+вх. квиток). Тут можна обійти всю Туреччину всього за кілька годин, адже саме в ньому знаходяться всі найвідоміші історичні пам'ятки країни, зроблені у мініатюрі. Ви зможете пережити історію трьох тисячоліть, познайомитися з різними культурами і цивілізаціями. Крім пам'яток архітектури парк рясніє рухомими фігурками, дитячими майданчиками та лабіринтом.
Для всіх бажаючих нічна морська прогулянка на кораблику Босфором (55€/43€). Екскурсія по Стамбулу на кораблику починається, коли сонце сідає і навколо стрімко темніє. Протока розділяє Європу та Азію. Тільки під час цієї прогулянки Ви, стоячи на палубі корабля, який пливе найкрасивішою протокою Євразії, побачите будинки мільйонерів і будинки-острови, палаци і замки султанів. В дорозі Вас будуть супроводжувати цікаві розповіді, доповнені безалкогольними і алкогольними напоями місцевого виробництва, розкішною вечерею з хорошою музикою... Ось вони, незабутні миті щастя... Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 5 - СтамбулДень 5 - СтамбулДень 5 - Стамбул

День 6.  

Стамбул

 Сніданок. Стамбул, тут є де відпочити і прогулятися. Тут все на це надихає. Тут все до цього спонукає…
Для всіх охочих гостинно відчинить свої двері Палац Топкапи (18€/10€+вх. квиток). Одна з найвідоміших визначних пам'яток Стамбулу і водночас один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини. Протягом 400 років цей палац був центром правління Османською державою, однією з трьох найбільших імперій світу.
Музей Рахмі Коча (16€/10€+вх. квиток) - перший і найбільший в країні музей, присвячений історії розвитку транспорту, промисловості і засобів зв'язку. Творці музею прагнули зробити його максимально інтерактивним і цікавим для гостей. Колекція містить тисячі предметів - від крихітних грамофонних голочок до кораблів і літаків у справжню величину. Для зручності огляду експонати розділені на секції: автомобільний, морський, залізничний та авіаційний транспорт, інженерія, засоби зв'язку, наукові прилади, макети та іграшки.
Vialand Istanbul (16€/13€+вх. квиток) також відомий як Стамбульський Діснейленд - це найбільший розважальний парк в Туреччині для дітей і дорослих. Він займає площу більше 600 000 м2 і ділиться на три тематичні зони: історичну, ігрову і пригодницьку. В історичній частині можна зробити подорож по старовинному Стамбулу. Ігрова частина парку призначена для найменших відвідувачів. Малюкам буде цікаво і весело відвідати замок, який населений персонажами з казок і мультфільмів. Ну а для підлітків - пригодницька зона. Американські гірки, рафтинг по дикій річці, атракціон з Кінг-Конгом, сафарі в тунелі - обирайте! Якщо ви втомилися від атракціонів, то можна відвідати 5D кінотеатр (вхідній квиток оплачується додатково), перекусити в кафе чи ресторані, пройтися по магазинах в торговому центрі.
Skyride Istanbul (33€/18€+вх. квиток), нас чекає незабутня 5-D подорож, під час якої ми зможемо відчути себе в кабіні гвинтокрила, що пролітає над Босфором, палацом Топкапи, Айя-Софією, Дівочою Вежею... Вітер, дощ і тактильні ефекти, поєднуються з реальними емоціями, додають атракціону незабутніх відчуттів... Також у нас буде можливість прогулятися по найвищій будівлі Європи- İstanbul Sapphire. Окрім торгового центру Sapphire Çarşı, поля для гольфу, басейну, садів і ресторанів в споруді зосереджено багато інших цікавих і захоплюючих об’єктів. Чого тільки варта оглядовий майданчик на висоті 236 метрів…
Дівоча Вежа (21€/16€+вх. квиток). Біла башта, що стоїть на скелі, в місці, де води Босфору, зустрічаються з Мармуровим морем, давно стала романтичним символом Стамбула. З будівництвом і метою використання вежі, пов'язано дуже багато цікавих романтичних легенд... Про найцікавіші факти з історії вежі нам розповість закоханий у своє місто екскурсовод... Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 6 - СтамбулДень 6 - СтамбулДень 6 - СтамбулДень 6 - Стамбул

День 7.  

Несебр - Русе

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Несебр. Сьогодні нас чекає знайомство з «Казковим Несебром». Час та морські хвилі помилували маленький шматочок землі і залишили дивовижне творіння, одне з найдавніших міст Болгарії - Несебр. Маленькі, вимощені бруківкою вулички, старовинні будиночки, середньовічні церковки і дерев'яні будівлі надають містечку особливу чарівність. Слов'янські та грецькі архітектурні традиції дивовижно переплітаються, створюючи в Несебрі атмосферу тепла і затишку.
«Морська прогулянка» (13€/10€). Нас чекає незабутня морська прогулянка на кораблику. З борту корабля старовинний Несебр виглядає ще більш загадковішим. Закоханий у свою країну екскурсовод із задоволенням посвятить нас в найпотаємніші таємниці болгарського узбережжя ...
Всіх бажаючих запрошуємо на Дегустацію чорноморських вин (18€/16€). У нас буде можливість доторкнутися до таїнства народження цього напою, ми побачимо процес бродіння, вдихнемо аромат дозріваючого в дубових бочках вина. Ковток повинен бути повільним, зі смаком, щоб чудовий смак вина дав нам потрібну відповідь, а аромат привів до майбутнього зцілення... Насолоджуємся кожним ковтком, ніби вбираючи таємниці, що зберігаються вином тисячоліттями. Переїзд в Русе. Поселення в готель. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 7 - Несебр - РусеДень 7 - Несебр - РусеДень 7 - Несебр - Русе

День 8.  

Синая - Бран - Брашов - Пояна Брашов

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в таємничу Трансільванію… Румунія – країна загадкова і надзвичайно красива. Наш екскурсовод з великим задоволенням привідкриє Вам найсокровенніші таємниці цього краю… Для всіх бажаючих факультативна екскурсія в замок «Пелеш» і замок «Графа Дракули» (33€/21€+вх. квиток). Замок «Пелеш» - шедевр архітектури і мистецтва, літня резиденція королівської сім’ї Румунії, один з найбільш красивих і неповторних музеїв Європи. Тут можна побачити як кристали Мурано ніжно виблискують у витончених люстрах, як німецькі вітражі плавно переходять в стіни з іспанської шкіри, як фарфор і слонова кістка найтоншої роботи створюють розмаїття стилів і підкреслюють аристократичний смак господарів… Переїзд в місто Бран. У величезній долині, на схилі могутньої скелі височіє неприступний і зловісний замок «Графа Дракули». Тут є все - серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї і мисливських трофеїв ну і славнозвісна містична атмосфера ... Страшна казка про графа Дракулу була відзнята саме тут ... Але іноді хочеться вірити в казку, навіть коли вона дуже страшна ... І не варто побоюватися. По-перше, з нами буде досвідчений гід, а по-друге, всім відомо, що казки просто зобов'язані закінчуватися щасливо. Оточують замок дуже милі сувенірні крамнички, де можна придбати подарунки. Всіх бажаючих запрошує «Кімната Страху» - моторошне і захоплююче видовище для людей, не з слабкими нервами… Переїзд в Пояну Брашов. Поселення в готель. Вільний час.
Для всіх охочих – вечірня програма «Вечір з національним колоритом» (18€/13€). У нас буде можливість скуштувати страви національної румунської кухні, послухати румунську музику, взяти участь в національних танцях, оцінити старе і молоде вино з колекції гостинних господарів...

Також для всіх бажаючих нічна екскурсія із смолоскипами по старому місту Брашов (21/16€). Брашов - одне з найкрасивіших середньовічних містечок Румунії. Його шарм, підсилений гармонійним поєднанням готики, бароко, ренесансу і романтичного стилів, зачаровує і дарує чудові спогади про місце, в якому зупинився час. Повернення в Пояну Брашов. Ночівля в готелі. 

 

День 8 - Синая - Бран - Брашов - Пояна БрашовДень 8 - Синая - Бран - Брашов - Пояна БрашовДень 8 - Синая - Бран - Брашов - Пояна БрашовДень 8 - Синая - Бран - Брашов - Пояна Брашов

День 9. 

Чернівці - Тернопіль - Львів

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Україну.
Орієнтовний час прибуття (залежить від проходження кордону) в Чернівці - 18:00, в Тернопіль - 21:00, в Львів - 23:50. Місце прибуття в Львові Терминал «А». Трансфер до Львівського зал. вокзалу орієнтовно о 00:50. До нових зустрічей!

Вартість туру

Дата туруДоросліДіти до 16 років
07.12278 євро238 євро
20.12278 євро238 євро
18.01261 євро218 євро
07.02261 євро218 євро
14.03261 євро218 євро
доплата за одномісне проживання160 євро160 євро

У вартість включено:

• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• проживання по маршруту в готелях на базі сніданків;
• у випадку коли вік туриста сягає більше 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
• супровід гіда керівника по всьому маршруту;
• чотири екскурсії згідно програми туру.

Додатково оплачується:

• Турпакет на будь-яку з можливих сум  (на обрану суму можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру). Мінімальний Турпакет є обовязковим. Виключенням є певні тури по Болгарії.• послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 13 €
Послуга "Гарантійний платіж" дозволяє зменшити фінансові втрати при відмові від туру, у випадку повідомлення Туроператора, не пізніше ніж за 24 години до початку туру, про неможливість здійснення поїздки. У такому випадку, туристу повертаються кошти оплачені за тур, за виключенням візового, консульського зборів і суми гарантійного платежу. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", проте відмовився від подорожі пізніше, ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.
• послуга "гарантований номер місця" - 13 € (місця з 1 по 16).
• рекомендовані програми
• Міський/Туристичний податок (City/Tourist tax) в готелях Італії і Австрії від 1 до 6 євро/ніч (оплачується туристами особисто на рецепції)
З 11.06.2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний паспорт - віза не потрібна. 
Для тих, в кого паспорти НЕ біометричні чи потрібна віза:

• індивідуальний страховий поліс (при самостійній подачі)
• Візова підтримка (при необхідності відкривати візу) - 10€
• консульський збір - 35 € (окрім тих категорій громадян, які звільнені від оплати - пенсіонери, діти до 18 років ... згідно угоди про спрощення візового режиму)
• послуги Візового Центру - 22 € (якщо подача в Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську)
• послуги банку - 25 грн (якщо подача в Берегово)

_________________________________________________________________________________________

Менеджер напрямку Автобусні тури Європою з радістю допоможе Вам у організації, замовленні, бронюванні даного туру, відповість на запитання щодо подорожі або запропонує вигідні та достойні альтернативи! Чекаємо на Ваші запитання в он-лайн чаті, за телефонами (067) 383-26-11 (viber), (073) 057 52 62 (viber) e-mail: info@maptour.com.uа


Ваш відгук:

Гаряча турецька ніченька! Автобусний тур