Екскурсія до Резиденції Святого Миколая

Залишіть відгук про цей товар першими

165 грн.
Оновлено 09-2014

Короткий огляд

У Маєтку Святого Миколая дітвора побачить, як люди з давніх часів вітали одне одного з Різдвом Христовим, познайомиться з Святим Миколаєм та повірить у казку.

Екскурсія до Резиденції Святого Миколая
У мальовничому куточку Покутсько-буковинських гір,  на окраїні села Пістинь Косівського району на території Національного природного парку «Гуцульщина» з 2004 року активно діє «Маєток Святого Миколая».

Тут ви можете побачити: пошту Св. Миколая, його світлицю, покої, кімнату-музей природи, яка розповідає про тварин і рослини мальовничих Карпат. У Маєтку Святого Миколая відкрито  майстер-клас дитячої іграшки, кімнату-музей новорічно-різдвяної іграшки. Ви зможете придбати сувеніри від Св.Миколая, покататися на санях чи бричці, розпалити гуцульську ватру.

Вартість: 165 грн. / чол.

Можлива організація поїздки на 2 дні.

У вартість входить: проїзд, супровід, групова страховка, подарунок від  Св. Миколая.

У вартість не входить:  екскурсія 5 грн. з дитини.

_______________________________________  

Менеджер  напрямку Тури Україною з радістю допоможе Вам у організації, замовленні, бронюванні даного туру, відповість на запитання щодо подорожі або запропонує вигідні та достойні альтернативи! Чекаємо на Ваші запитання в он-лайн чаті, за телефонами (067) 383-26-11, у Хмельницькому (0382) 707-608, у Києві (044) 383-60-63, skype: info.maptour, ICQ  602520400, e-mail: info@maptour.com.ua.


Ваш відгук:

Екскурсія до Резиденції Святого Миколая