Швейцарія

Швейцарія

 

Зазвичай, уявляючи собі Швейцарію, в голові спливає незатійливий колаж з відомих стереотипів: білосніжні вершини Альп і корови, які пасуться на зеленому лузі, золоті злитки і годинники всесвітньо відомої марки, головки сиру і плитки шоколаду - ось вони, звичні всім образи цієї невеликої держави в самому серці Європи.

Однак якщо познайомитися з країною ближче, виявиться, що Швейцарія - унікальна країна, яка, не дивлячись на те, що вона виявилася «затиснута» між трьома найбільшими державами Європи - Францією, Німеччиною та Італією - зберегла свою самобутність. Льодовики, долини, перевали, водоспади, озера, гірськолижні та лікувальні курорти, неповторний колорит Женеви, Берна і Цюріха, маленькі тісні вулички середньовічних міст, цікаві зразки сучасної архітектури і навіть руїни римських міст, крихітні села, в яких жителі дбайливо зберігають багатовікові традиції і досі ходять в національних костюмах і де життя мало чим змінилося за останнє сторіччя, замки, вілли, садиби, оригінальна національна кухня, винні двори і невеликі пивоварні, барвисті фольклорні свята ... - як бачите, Швейцарія не зовсім така, як її собі уявляєш з України.

Сподіваємося, що подорож допоможе вам відкрити для себе Швейцарію і по-новому поглянути на цю маленьку державу в Альпах, яка живе під благословінням рівностороннього білого хреста на червоному полотнищі прапора.

 

  22 шт.
  Таблиця  Список 
  на сторінці
  Сортувати у порядку збільшення
  Сторінка:
  1. 1
  2. 2