Сейшельські острови

Сейшельські острови

Сейшели – це понад 150 островів, 115 з яких можна назвати островами, а не скелею в океані. Там, далеко від великої землі, є маленький кораловий острів Деніз. Він розташований у приватних володіннях, має розміри лише 1800 на 1300 м. Знаходиться за 80 км від острова Мае (головного на Сейшелах), на краю сейшельського підводного плато. Маючи коралове походження, він лише на 3 м підноситься над рівнем Індійського океану. Дивовижної краси пляжі з білим піском обрамляють острів.

Для відпочинку на Сейшельських островах слід прихопити з собою репелент та сонцезахисний крем. Для безпечного пересування поза береговою смугою слід мати міцне, але легке взуття, а також сандалі або пляжні тапки – уламки коралу та граніту часто мають загострені кінці. Морські мешканці теж не є безпечними, тому перед зануренням слід проконсультуватися у місцевого населення та інструкторів щодо цих особливостей.

Сейшельські острови – це тропічна казка, глибини прозорих вод блакитного океану, коралові атоли і дивовижно чисті білосніжні пляжі. Унікальна природа, неповторні у своїй красі пейзажі, безмежні можливості для відпочинку і водного спорту, дайвінгу, віндсерфінгу та риболовлі приваблюють на острови туристів з усього світу.

    4 шт.
    Таблиця  Список 
    на сторінці
    Сортувати у порядку збільшення