Сербія

Сербія

Сербія - це країна гір, історичних пам'яток, річок і озер. Відпочинок в Сербії - чудова нагода не лише прекрасно відпочити, а й побачити безліч визначних пам'яток, які збереглися до цих пір. Ви зможете побачити гарне місто Белград або відправитися на пошуки древніх монастирів періоду середньовіччя. Відпочинок в Сербії - це прекрасні можливості для оздоровлення, тут безліч бальнеологічних курортів та унікальних природних комплексів Балкан. Любителям зеленого туризму сподобаються національні парки Сербії, яких в країні аж п'ять, але найкращим вважається парк Фрушка-гора (найстаріший), а найбільший парк - Джердан.

Чарівність нічного життя Белграда, заспокійливі пейзажі виноградників та монастирів на зелених просторах рівнин, гірські фортеці часів повстань і героїчного опору, - допитливий мандрівник знайде багато цікавого в сучасній Сербії.

Храм Святого Сави в Белграді є одним з найбільших православних храмів у світі. З моменту появи ідеї про його будівництво і до сьогоднішнього дня минуло вже понад століття, але роботи по його обробці ще не завершені. Однак храм діє і давно є одним із символів Белграда. Висота купола храму становить 70 метрів, а головного позолоченого хреста - 12 метрів. Крім нього на храмі встановлені ще 18 хрестів різних розмірів і 49 дзвонів.

    8 шт.
    Таблиця  Список 
    на сторінці
    Сортувати у порядку збільшення