Польща

Польща

Польща сповнена протиріч та сюрпризів. Особливість польських міст в тому, що вони забудовувались по боках чотирикутної центральної площі (Стари Ринек, або Старе Място). І можливо тому, на перший погляд, блукаючи історичною частиною будь-якого міста, складається відчуття того, що Польща - це єдине велике місто.

Польща - дивовижно красива країна, в якій збереглась велика кількість замків, середньовічних міст, де прихильникам активного відпочинку будуть до душі гори, ліси та озера, а для «дітей мегаполісів» і шопоголіків - розважальні торгівельні центри. Тяжко уявити, що за розвагами можна ходити в торгівельні центри. Але з кожним разом вони настільки захоплюють багатоманітністю послуг (кінотеатри, виставки, шоколадні фонтани, театралізовані вистави та концерти), що виникає бажання проводити там чи не кожен день, аби не проґавити чогось цікавого.

Польща - країна з розвиненою національною ідентичністю. Кожний другий каже, що ненавидить росіян, але при цьому додає, що має багато друзів та знайомих з Росії. Відкидаючи будь-які національні стереотипи, польська нація - дуже привітна і гостинна, турботлива і приємна в спілкуванні. Незважаючи на чорні сторінки нашої спільної історії, у поляків любов до українців пробудилась через наявність спільних історичних ворогів - Німеччина та Радянський Союз (зокрема, Росія).

  171 шт.
  Таблиця  Список 
  на сторінці
  Сортувати у порядку збільшення
  Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5