Норвегія

Норвегія

Офіційна мова - норвезька.

Хемседал і Гейло - найкраще місце для риболовлі на райдужну форель. Рафтинг, серфінг, велосипедні прогулянки, походи, поїздки верхи на конях і в возі - все що потрібно для активного відпочинку. Звідси ж можна зробити прогулянки по фіордах Норвегії.Телемарк - поєднання національних традицій Норвегії з сучасним комфортом. Головна визначна пам'ятка - унікальний Телемаркскій канал: шлюзи побудовані більш 100 років тому збереглися в первозданному вигляді. Не забудьте відвідати парк розваг для дітей "Bo Sommerland". Лиллехамер розташований у мальовничій долині Гудбрандсдал, де народилися народні повір'я про тролів і ельфів - обов'язково відвідайте сімейний парк Hunderfosen, де найбільший у світі троль охороняє казковий світ. Відвідайте Maihaugen - великий музей під відкритим небом, з різними будівлями з часів вікінгів.

Найкраще і яскраве час для поїздки в Норвегію - з травня по вересень. Пізня весна - особливо приємний час, фруктові дерева починають цвісти, дні стають тривалими, погода тепла, більшість готелів і визначних пам'яток відкриті, але не переповнені. Влітку в країні спостерігається феномен "опівнічного" сонця, особливо, на північ від Полярного кола. Якщо тільки ви не великий любитель зимового катання на лижах і полярних ночей, холодні темні норвезькі зими - не найкращий час для відвідування країни.Фіорди - одна з головних визначних пам'яток Норвегії. Це глибокі затоки Атлантичного океану, врізаються далеко в сушу скель і високих гір із застиглими на вершинах льодовиками, стрімкими водоспадами, спадають у кришталево чисту водну гладінь. Ці чарівні, здається, незаймані часом селища, що стоять по берегах фіордів, дивом знайшли собі місце біля підніжжя гір. Тут оживають перекази про вікінгів, які увібрали в себе суворість і первісну силу цього північного краю, відважних мореплавців та воїнів, які тримають у страху своїми набігами приморські країни Європи.

Заворожлива, майже містична краса фіордів, змушує вірити в скандинавські перекази про тролів, з незапам'ятних часів, згідно з легендами, живуть в цих диких місцях. На це дійсно варто подивитися! Найбільш популярний період для поїздок на фіорди - з квітня по вересень. "Дорога Тролів" і водоспад Стігфоссен - один з найпопулярніших туристичних маршрутів Норвегії.Яйрангерфьорд - чудовими контрастами води, лугів, каменів, водоспадів, вічних снігів і неба тут можна милуватися з самих різних точок: з борту корабля, зі скель над селищем Яйрангер, з віражів серпантинів, що йдуть в гори. Лізефьордбліз Ставангера - один з найбільш диких норвезьких фіордів, оточений стрімкими скелями висотою до кілометра. Вид з самої знаменитої скелі Прейкестолен не для слабонервних. Шолден на березі Согнефьорду - місце це лежить в стороні від найбільш популярних туристичних маршрутів, хоча воно цілком може претендувати на звання "Норвегії в мініатюрі". Тут є все - панорама фіорду, що тікає до далекого моря, оздоблюють воду сніжні вершини, тихі озера, водоспади, зелені луки.

    15 шт.
    Таблиця  Список 
    на сторінці
    Сортувати у порядку збільшення