Нова Зеландія

Нова Зеландія

Нова Зеландія є острівною країною, до складу якої включено близько 700 островів, проте при цьому водна поверхня його становить не більше 2%.
Держава Нова Зеландія розташована більш ніж на 650 островах у південно-західній частині Тихого океану. З них великих тільки два - острів Північний і, відповідно, острів Південний. «Довга Біла Хмара» - саме так на місцевому діалекті звучить назва цієї країни, у якій туристи особливу увагу приділяють природним пам'яткам Нової Зеландії.


Десятки національних парків, найбільш вражаючі з яких: Тонгаріро, Уревера, Фьордленд, Егмонт і багато інших обов'язково здивують всіх любителів незайманої природи і цікавих місць. Морські парки і резервати також є місцями, які користуються популярністю у мандрівників, які шукають нових емоцій і вражень. У Новій Зеландії три райони ціликів включені в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: Новозеландські субарктичні острова, південно-західний район Ті-Вахіпонаму і Національний парк Тонгаріро - хоча б одне з цих приголомшливих уяву місць потрібно обов'язково побачити своїми очима, якщо Ви вирішите відвідати цю країну.

Цікаві факти. Загартовані ківі (новозеландці так себе називають) ходять при 0 ˚ С у футболках і шортах. Знайомі місцеві лікарі говорили про існуючий насправді факт: місцеві з дитинства звикли трохи мерзнути, тому краще переносять низькі температури, менше хворіють.

Улюблена новозеландська їжа: «fish & chips» - чіпси і риба в клярі, баранина з чіпсами Кумара (солодкі коренеплоди, батат, помаранчева така картопля). Досить популярний мед Манука (Manuka Honey) володіє антисептичними властивостями: їм тубільці колись мазали рани. Все краще, ніж водою промивати.

    1 шт.
    Таблиця  Список 
    на сторінці
    Сортувати у порядку збільшення