Нідерланди

Нідерланди

У перекладі, Нідерланди означають «нижні землі», що дуже добре відображає географічні дані держави. Велика частина території знаходиться нижче рівня моря і лише місцями підвищується до 30м і вище. Найвищою точкою вважається височина Валсерберг (321м), яка також є перетином кордонів Бельгії, Німеччини і Нідерландів.


Жителі Нідерландів вважаються найвищими людьми у світі. Середній зріст чоловіка становить 184см, жінки - 170см.
Міста цієї країни - пам'ятники середньовічної архітектури: величні собори, старовинні будинки, мальовничі канали, ратуші, церкви. Пам'ятки Голландії - це, перш за все, плантації квітів. Також невід'ємною частиною пейзажу Голландії є млини. Така країна як Голландія, пам'ятки якої пов'язані, насамперед, з працьовитістю її жителів.

Амстердам - ​​місто каналів і мостів. Найкрасивішими вважаються Блаубург і Махере-брюг. Екскурсії по Амстердаму починаються від будівлі Центрального вокзалу. Звідси віялом розходяться вулиці і канали міста. По головній вулиці міста - Дамрак - можна потрапити в його історичний центр. Він називається "Квартал Великих каналів". Тут знаходяться будівлі, якими пишається вся голландія, пам'ятки зосереджені на порівняно невеликій території. Це знаменита площа Дам, де тусуються неформали з усього світу.Дивна країна Голландія, пам'ятки її пов'язані з самими парадоксальними місцями та музеями такими, як Кабінет кішок, або Єврейський історичний музей, Музей гашишу, конопель і марихуани, пивоварної компанії "Хейнекен", татуювань і безліч інших.

Ще однією безперечною пам'яткою Амстердама і Голандії є "квартал червоних ліхтарів", що навпроти Центрального вокзалу. Можна відвідати "блошині ринки" площі Спейн, "квіткові базари" уздовж каналу Сингл і на Монетній площі, шикарні ювелірні магазини Багаття Даймондс та інших компаній.
Голландія славиться своїми сирами. А навесні всі місцеві гурмани починають сходити з розуму за оселедцем: самє в цю пору року він найсмачніший і готовий до вживання педантичними в даному питанні голландцями. З алкогольних напоїв голландці вважають за краще горілку, віддаючи перевагу ялівцевій, яку називають «Еневер».

  44 шт.
  Таблиця  Список 
  на сторінці
  Сортувати у порядку збільшення
  Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3