Мексика

Мексика

 

Сонячна Мексика - це країна дивовижних відкриттів, батьківщина сомбреро і текіли, спадщини легендарної стародавньої цивілізації Майя, симбіоз колоніальної архітектури і сучасних мегаполісів, готелі та сервіс світового рівня, гастрономія, яка не знає подібних у світі по складності і різноманітності смаків ... Для знавця історії: унікальні шедеври світової історії і мистецтва .. і звичайно ж знамениті курорти на узбережжях Тихого океану, Карибського моря і Мексиканської затоки.
Канкун - місце, де всі мрії збуваються! Це білосніжні пляжі, кристально чиста бірюзова вода, світового рівня готелі, ресторани, нічне життя.

Рів'єра Майя - це стокілометрова прибережна смуга Карибського моря від Канкуна до Тулума, відома не тільки своїми пляжами і готелями, але й унікальними сталактитовими печерами - сенотес, які створюють розгалужену систему підземних багатокілометрових річок і озер.

Плая Дель Кармен - це серце Рів'єри Майя, звідси виходить паром на Острів Косумель. Центральне розташування міста дозволяє швидкий доступ до всіх визначних пам'яток та розваг Рів'єри Майя і Канкуна. Плайя - це пригоди на пляжі і поза пляжем! Тут можливо все: плавання, каяки, шноркель, дайвінг, риболовля, пара-сейлінг, скай-дайвінг і багато іншого. Центральна і сама активна вулиця Плая Дель Кармен - 5та Авеніда - це ідеальне місце для покупок і для вибору ресторанів. Увечері вулиця заповнюється музикою і нагадує європейські молодіжні курорти світу.

 

    6 шт.
    Таблиця  Список 
    на сторінці
    Сортувати у порядку збільшення