Марокко

Марокко

Марокко займає крайню західну частину Північної Африки і є одним з найдавніших держав континенту.
«Оазис Почуттів» - таку назву отримало від мандрівників Королівство Марокко за своє дивуюче поєднання природних і ландшафтних контрастів.

Країна, яка поєднує в собі сніжні піки Атласних гір і млосні піски Сахари.Марокко здавна користується популярністю у мандрівників, яка в наш час тільки посилилася.Марокко є дивовижною арабською країною, на території якої розташовується величезна кількість цікавих місць. Серед визначних пам'яток Марокко збереглося безліч чудових будівель 18-го століття, пам'ятників сучасного мистецтва і скульптури, стародавніх районів і зелених оаз. Завдяки цьому відпочинок в Марокко стане для Вас дуже і дуже цікавим. Що подивитися в Марокко? Наприклад, марокканське місто Агадир відоме багатою спадщиною старовини і своїми віковими архітектурними пам'ятниками. Самим цікавим місцем для екскурсій в цьому місті вважається Порт Агадіра - місце, процвітаюче за рахунок багатого рибальства на марокканському узбережжі Атлантичного океану.

Назва прекрасного міста Марракеш з берберського перекладається як «негостинне місце». Під час царювання султана Юсуфа в місті була прокладена ціла мережа підземних водних каналів, що збереглася до нашого часу. Територія великої імперії султана простягалася від Алжиру до Атлантичного океану, від пустелі Сахари до Іспанії. Протягом сорока ліг столицею імперії було місто Марракеш. Тут розташовуються архітектурні пам'ятники Марокко 11-12 століть (ворота Баб-Агвенау, мечеть Кутубія, купольний павільйон Кубба аль-Баруддійн), 14-16 століть, палаци 19-20 століть. В кінці 16-го століття султан Ахмед ель Мансур у місті побудував численні фонтани, мечеті, палаци і медресе.

    6 шт.
    Таблиця  Список 
    на сторінці
    Сортувати у порядку збільшення