Мальта

Мальта

Курорти на Мальті - це не просто заклади для відпочинку і оздоровлення, а ціла імперія задоволення, неймовірних вражень і яскравих спогадів! Кожен курорт на Мальті унікальний як своїми пропозиціями для відпочиваючих, так і стилем оформлення приміщень, програмами для туристів і наданих сервісом. Курорти Мальти відкривають перед Вами цілий світ нових відчуттів, на такому курорті Ви забудете про всі проблеми повсякденного життя, курорт на Мальті дозволить зануритися в стан спокою, первозданної чистоти та щастя.

Чим особлива Мальта? Всі мальтійські будинки - «іменні». На табличці біля вхідних дверей написано або жіноче ім'я, або прізвище господарів у множині. Охороняє будинок зображення Богоматері з немовлям Ісусом, яке, як правило, кріплять зліва до стіни.

Мальтійський пляж може здивувати тих, хто звик до піску або гальки, тому що на Мальті їх замінюють химерних форм брили вапняку, які затверділи на сонці.

Пірсингом і прикрасами нікого вже не зламаєш ... але мальтійські підлітки особливо захоплюються проколами і красивими ювелірними виробами. Медальйони прикрашають не тільки груди, а й руки, і ноги, при тому по декілька штук відразу, кількість сережок одним поглядом не оцінити. Незвичайні сюжетні лінії проглядаються в татуюваннях, які зображені на тілі майже кожного другого.

Мальта - єдина країна в Європі, в якій відсутні річки і озера, і власні джерела прісної води. Отож відвідайте цю чудесну країну і пориньте в її культуру і традиції.

    2 шт.
    Таблиця  Список 
    на сторінці
    Сортувати у порядку збільшення