Індонезія

Індонезія

 

Індонезія - дивовижна країна, вся її територія розкинулася на тисячах островів. Острови Індонезії, ніби тисячі черепків розлетілися по сторонах, розмістившись каскадом у екватора, від Австралії до Малайзії. Найбільші і знамениті індонезійські острови - Калімантан, Суматра, Ява і захід Нової Гвінеї. Серед цих "черепків" земної поверхні Індонезії є зовсім маленькі, на них поміщаються всього кілька рибальських халуп і невеликий гайок, а є і незаселені.Подорож по Індонезії дає можливість подивитися кілька історичних епох. На деяких островах Індонезії мешкають племена, не відомі вченим досі. При всьому при цьому, Джакарта - столиця Індонезії - це сучасне місто, з модерністською архітектурою, вируючою економічним і політичним життям.
Індонезія в своєму природному прояві також різноманітна і індивідуальна. Індонезія може укутати непрохідними джунглями, вразити прекрасними видами блакитних лагун і строгих гірських вершин, пригріти на піщаних пляжах. Індонезія - це не просто держава, це цілий світ.
Під час подорожі по Індонезії раптом приходить усвідомлення незвичайності і, навіть, містичності цієї природної краси. Одне стає зрозумілим, Індонезія назавжди підкорить ваше серце!

 

    12 шт.
    Таблиця  Список 
    на сторінці
    Сортувати у порядку збільшення