Індонезія

Індонезія

 

Індонезія - дивовижна країна, вся її територія розкинулася на тисячах островів. Острови Індонезії, ніби тисячі черепків розлетілися по сторонах, розмістившись каскадом у екватора, від Австралії до Малайзії. Найбільші і знамениті індонезійські острови - Калімантан, Суматра, Ява і захід Нової Гвінеї. Серед цих "черепків" земної поверхні Індонезії є зовсім маленькі, на них поміщаються всього кілька рибальських халуп і невеликий гайок, а є і незаселені.Подорож по Індонезії дає можливість подивитися кілька історичних епох. На деяких островах Індонезії мешкають племена, не відомі вченим досі. При всьому при цьому, Джакарта - столиця Індонезії - це сучасне місто, з модерністською архітектурою, вируючою економічним і політичним життям.
Індонезія в своєму природному прояві також різноманітна і індивідуальна. Індонезія може укутати непрохідними джунглями, вразити прекрасними видами блакитних лагун і строгих гірських вершин, пригріти на піщаних пляжах. Індонезія - це не просто держава, це цілий світ.
Під час подорожі по Індонезії раптом приходить усвідомлення незвичайності і, навіть, містичності цієї природної краси. Одне стає зрозумілим, Індонезія назавжди підкорить ваше серце!