Великобританія

Великобританія

Для багатьох Великобританія увійшла в пам'ять з перших уроків англійської мови, коли незрозуміла цікавість і згодом наростаюче бажання пізнати країну за допомогою іноземної мови починалося з підручника з чорно-білими картинками Біг-Бена і двоповерховими автобусами, розповідями про британську монархію і про національну вірність традиціям. Захоплює відданість Британській короні, дивує лівосторонній рух, незрозуміла специфіка британської освіти, ставить у глухий кут особливість англійського гумору.

Великобританія - виняткова країна за всіма показниками, вірніше сказати королівство, надто відрізняється від інших країн Європи, не кажучи вже про решту світу. Ексцентричність цієї острівної держави, де немає такого місця, яке віддалене від моря більш ніж на 120 км, починається з того, що ніхто так і не може зрозуміти, коли і як правильно називати цю країну. За туманним серпанком Альбіону відкривається земля, населена з доісторичних часів, де зустрілися кілька цивілізацій і культур, що співіснують і сьогодні на горбистих вересових пустках Англії, навколо озер Шотландії і на території національних парків Уельсу.
Тут ні для кого не дивно жити в будинках XVII ст., ходити на недільну месу в собор XI ст., обідати в пабі, де колись було виставлено тіло Олівера Кромвеля, працювати в офісі, що знаходиться на території об'єкта ЮНЕСКО. Пам'ять - одна з головних скарбів сучасної Великобританії, успадкована і зберігається століттями, яка, як ми сподіваємося, стане частиною і вашого багажу під час подорожі по Великобританії. На острові немає аромату любові як в Парижі чи вічності як у Римі, але той особливий, ледь вловимий аромат, який ви можете відчути у Великобританії, зачаровує вас і змушує частенько мріяти про повернення в цю країну, скромну, але чарівну.