Німеччина

Німеччина

Німеччина завжди вважалася найбагатшою і прогресивною державою. Ця країна внесла великий внесок у розвиток людства. Вона також дала світу людей, яким вдалося перевернути світ, серед них - Адольф Гітлер і Альберт Ейнштейн.

Пропонуємо вам познайомитися з деякими фактами про Німеччину.У Німеччині туристів всюди чекають визначні пам'ятки і пам'ятники багатовікової культури: замки і палаци, церкви і монастирі, стародавні міста з фортечними стінами, воротами і вежами, із старими будинками буржуа на романтичних вуличках. Навіть у невеликих містах є музеї. Художні колекції Німеччини - одні з найбагатших у світі.Особливий інтерес викликає і місцева кухня, а про достоїнства німецького пива відомо усім.

Замки Німеччини нагадують про казки, якими так багата німецька література. Знаменитий Нойшвайнштайн був побудований баварським королем Людвігом II в кінці XIX століття. Зайнявши трон в дуже юному віці, без життєвого і політичного досвіду, Людвіг II не зміг стати щасливим монархом, але він збудував свій власний світ, в якому він був єдиним правителем і законодавцем - чудовий замок Нойшвайнштайн, який і зараз ширяє над Баварією, як прекрасний міраж. Неподалік від нього знаходиться куди більш старий і похмурий замок Хоеншвангау, в ньому-то і пройшла юність Людовика II. Хоеншвангау пам'ятає середньовічних лицарів, пам'ятає трубадурів і мінезингерів, які оспівували куртуазну любов. Цікавий невеликий замок, побудований посеред Рейну на острові - митний замок Пфальцграфенштайн. Завдяки своєму незвичайному розташуванню, замок схожий на пливущий по Рейну корабель. Замок збудований в якості Імперської митниці, ймовірно в XIII столітті. За свою історію він бачив чимало негоціантів, а тепер зустрічає туристів, які мають бажання доторкнутися до історії. Замки Німеччині - це надбання не тільки країни, а й усього людства.

Країна знайшла сили відновити свої міста, зруйновані під час Другої світової війни, і вони стали дуже привабливими для туристів з усіх країн. Майже в кожному місті існує меморіал, що увічнює пам'ять воїнів, полеглих в останній війні. Особливе місце в ряду пам'яток займають пам'ятники недалекого минулого, коли Німеччина була розділена на дві частини: це і Музей історії НДР у Берліні, і пам'ятник, присвячений падінню Берлінської стіни.

Спробуємо цю країну на колір і смак разом!

  190 шт.
  Таблиця  Список 
  на сторінці
  Сортувати у порядку збільшення
  Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5