Данія

Данія

Датська монархія - найстаріша в Західній Європі, і до 19 ст. Данія керувала всією північною Європою і була дуже потужним королівством!

Данія є країною найщасливіших людей у ​​світі! Наукове дослідження про природу щастя, проведене Лестерським університетом Англії показало, що у Королівстві Данія проживають найщасливіші люди у світі.

Stroget (Стрьогет) - пішохідна вулиця в Копенгагені є однією з найдовших торгових вулиць в Європі, де розташовані стильні і модні бутіки найкращих дизайнерів.

Саме у Копенгагені знаходиться парк Tivoli (Тіволі) - найстарший в світі парк розваг. Коли Уолт Дісней відвідав Tivoli, він вирішив зробити щось подібне. В результаті він створив знаменитий Діснейленд.

Данець вигадав відомий усім дітям конструктор LEGO (Лего). Назва "LEGO" - це абревіатура від двох данських слів "leg godt", що означає «грайте добре».

Копенгаген оточений водою. Після реконструкції водних каналів вода в гавані Копенгагена настільки чиста, що в ній можна купатися. У самому центрі міста ви знайдете Havnebadet (Хаунебадет) - морський басейн, розрахований на 600 осіб, а також пляж Amager (Ама), розташований всього в 10 хвилинах від центру міста.

Натуральні харчові продукти і «екологічно чистий» спосіб життя дуже важливі для данців. У 2009 році на всесвітній торговій екологічній ярмарці BioFach, Данія була визнана самою екологічною країною року.

Копенгагенци щодня проїжджають 660,000 км на метро і майже в два рази більше на велосипеді.

    17 шт.
    Таблиця  Список 
    на сторінці
    Сортувати у порядку збільшення