Чехія

Чехія

Невелика країна, розташована в самому центрі Європи, здавна притягувала до себе мандрівників. Населена слов'янами, але століттями входила до складу німецькомовній імперії, Чехія змогла зберегти унікальний національний характер. Вона подарувала світові слов'янську абетку і авангардну фотографію, Яна Гуса і солдата Швейка, кнедлики і пиво «Плзнер».

Чехію не можна дізнатися за тиждень. Її столиця, «Злата Прага», знаменита не тільки ренесансними палацами, барочними церквами, кубістичними будинками. В Прагу хочеться приїжджати щороку і насолоджуватися романтичними панорамами Влтави, веселою метушнею пивних і спокоєм прекрасних парків.
Але Прага - це ще не вся Чехія. Один з туристичних брендів Чеської Республіки: «Країна тисячі замків». Розкішні імператорські замки-фортеці, елегантні палаци графів, баронів, полководців, оточені парками й квітниками, - нині майже всі вони відкриті для відвідування.

Одне з скарбів країни - чисті ліси, озера, гори, річки. Турист з наметом, наплічником або велосипедом залишиться задоволений своєю подорожжю не менше, ніж цінитель архітектури - Прагою і замками.

Слідом за Тургенєвим і Гоголем в Чехію їдуть лікуватися: курорти Карлсбад (зараз це Карлові Вари) та Марієнбаді (Маріанські-Лазне) всіма способами приваблюють гостей.

 

  181 шт.
  Таблиця  Список 
  на сторінці
  Сортувати у порядку збільшення
  Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5