Хорватія

Хорватія

Хорватія ... Країна-казка, країна-загадка. Мальовнича і гостинна, вона розкинулася від передгір'я Альп на північному заході до Адріатичного узбережжя на півдні. Незважаючи на банальність епітета «дивовижна», в ній все дивує, навіть досвідченого мандрівника, який побачив світ. Дивує мультикультурність, фантастичний сплав іллірійськой, римської, візантійської, венеціанської, угорської, австрійської та ісламської цивілізацій, які зійшлися в одній точці, в одному просторі. Дивує кількість стародавніх пам'ятників, що збереглися майже в первозданному вигляді. Причому деякі з них нітрохи не поступаються тим, заради яких ми так прагнемо до Італії. Чого варті, наприклад, амфітеатр у Пулі, палац Діоклетіана в Спліті, музей під відкритим небом - місто Дубровник або батьківщина Марко Поло - острів Корчула. До речі, кількість островів і острівців, химерно розкиданих уздовж хорватського узбережжя, теж дивує. Ніхто не знає, скільки їх в точності, тому Хорватію традиційно називають «країною тисячі островів».

Можливостей активного відпочинку тут теж немало. Хорватія - країна з бездоганною екологією, чистими пляжами, сосновими лісами і смарагдово-блакитним морем. Тут можна орендувати яхту і переміщатися на ній з острова на острів, зайнятися дайвінгом, занурюючись на дно і вивчаючи коралові рифи, розсікати хвилі на дошці під вітрилом, піднятися в гори, грати в теніс, поправити здоров'я на сучасних комфортабельних SPA-курортах або взяти напрокат автомобіль і проїхати вздовж усього узбережжя, насолоджуючись мальовничими видами.

У Хорватії величезна кількість ресторанів, в яких жарять, варять, маринують і готують ще казна якими способами свіжозловлену морську «живність»: устриці, кальмари, краби, креветки, мідії ... А вже всіляких сортів риби взагалі не злічити. Та й не треба - просто заходите в ресторан і кожен раз пробуйте щось новеньке.

Хорватія - це безвізовий переліт, спокійне проживання (за даними Інтерполу це одна з найбезпечніших країн у Європі) і, нарешті, можливість подолати мовний бар'єр.
Хорватія чекає на вас! Приїжджайте і відпочивайте, а любов і приязнь до цієї країни не забаряться прийти, щоб ніколи вже не залишити ваше серце.

 

  38 шт.
  Таблиця  Список 
  на сторінці
  Сортувати у порядку збільшення
  Сторінка:
  1. 1
  2. 2