Австрія

Австрія

Кожен мандрівник має свої списки того приголомшливого і манливого, що змушує його збирати рюкзаки-валізи і перетинати сотні кілометрів.

Але, як виявилося по мірі пересування і нашого знайомства з красунею Австрією, їй є чим нас здивувати, і список причин відвідати її значно розширився.Активний зимовий відпочинок, лижі і Альпи - майже слова-синоніми. Катання на лижах в Австрії різноманітне і надає масу задоволення. Земля Тіроль, Арльберг і земля Зальцбург - лише деякі з широко відомих гірськолижних напрямків. Скрізь пропонується чарівне і захоплююче дух катання, а також бурхливе і яскраве нічне життя. Деякі з курортів, розташовані на льодовиках, надають гірськолижний сервіс круглий рік, серед них Капрун, Пітцталь, Штубай Туксер і Зельден.

Столиця країни, Відень, була колись цитаделлю династії Габсбургів, саме їм ми зобов'язані достатком найкрасивіших пам'яток. Це місто - архітектурна перлина і музичний центр з часів середньовіччя. Серед красот міста - Імператорський палац Хофбург та прилегла Августинській церква, також у Відні варто відвідати Музей Образотворчих Мистецтв, Палац Бельведер і музей Зигмунда Фрейда.Неперевершені музичні традиції, Віденська опера, віденський вальс, бали, яких проводиться близько 300 на рік. Австрія - це батьківщина таких великих композиторів, як Вольфганг Амадей Моцарт, Людвіг Ван Бетховен, Франц Шуберт, Йоганн Штраус-молодший, Йоганн Штраус-старший і Йоганнес Брамс.

Зальцбург, який подарував світу Моцарта - живописне містечко, оточене з усіх боків горами. Поїздка в Зальцбург обов'язково повинна включати відвідини Фортеці Хоензальцбург, Музею образотворчих мистецтв і Абатства Святого Петра. У чотирьох кілометрах на південь від Зальцбурга знаходиться чудовий палацово-парковий комплекс Хельбрунн з цікавими «потішними» фонтанами. Цікаві і заслуговують візиту містечка Вельс і Штейр, Руст і Гурко, а також найбільша система крижаних печер у світі - Айсрізенвельт, довжина яких становить близько 42 кілометрів. Примітний і термальний курорт Бад Ішль, куди їздили відпочивати ще австрійські імператори.Далі буде! ..

  214 шт.
  Таблиця  Список 
  на сторінці
  Сортувати у порядку збільшення
  Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5