Чеський тандем Прага + Дрезден

Залишіть відгук про цей товар першими

3 279 грн.
Оновлено 09-2014

Короткий огляд

Поринь на мить у глибини тисячоліть... Комфортний відпочинок в найзатишнішому місті Європи. Незабутній тур в Прагу! Львів – Прага – Дрезден – Карлові Вари – Чеський Крумлов – Львів

Чеський тандем Прага + Дрезден
 • Захоплююча екскурсія чепурною Прагою і прогулянка на кораблику.
 • Старовинний Дрезден в програмі туру!
 • Можливість відвідати найвідоміший чеський курорт Карлові Вари і казковий Чеський Крумлов.
 • Дуже вигідна ціна!
І подарунок від фірми:
 • подарунок на пам'ять про тур в Прагу;
 • пішохідна екскурсія старовинним Львовом.

  Початок туру:

червеньлипеньсерпеньвересень
3, 11, 15, 17, 29*
1*, 13*, 15*, 27*, 29* 10, 12*, 24*, 26*7, 9, 21

 

ПРОГРАМА ТУРУ

День 1
 Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми.
Подарунок! Подарунок від фірми – пішохідна екскурсія «Львів – маленький Відень».
15:00 – виїзд на кордон. Переїзд до Чехії.
День 2
 Приїзд до Праги.
Екскурсія «Злата Прага». Празький град – резиденція чеських королів, де сьогодні живе і працює президент країни, легендарний собор Св. Віта, південні сади Празького граду, перлина бароко Мала Страна, спуск до площі Хрестоносців – однієї з найкрасивіших в Європі, а на Карловому мості, біля статуї Яна Непомуцького, загадайте своє найпотаємніше бажання! Кажуть, що нездійсненних для Яна немає! Потрібно взувати зручне взуття – ексурсія повністю пішохідна та проходить по бруківці.
Поселення в готель. Знайомство з громадським транспортом у супроводі керівника групи.
Рекомендуємо Рекомендуємо продовжити екскурсію Прагою: двогодинна прогулянка на кораблику по річці Влтава (25€). Милуючись могутньою рікою та ще незвіданою Прагою, Ви зможете пообідати за шведським столом та відпочити перед самостійною прогулянкою по Празі. Плюс welcome drink за чудовий початок!  
Продовжуємо знайомитись з Прагою. Екскурсія «Знайомство з Прагою». Ви поринете у легенди Старого Міста, відвідаєте головну історичну площу – Старомєстську, від розкішної Порохової вежі пройдете дорогою королів, станете свідком параду апостолів на старому астрономічному годиннику Орлої: про рухомі фігурки курантів – апостолів, алегорії смерті та півня, швидкоплинність часу та сарказм жадібності знають навіть ті, хто в Празі ніколи не бував! Потрібно взувати зручне взуття – ексурсія повністю пішохідна та проходить по бруківці.
Вільний час. Рекомендуємо Рекомендуємо відвідати одну з головних Празьких атракцій – Чорний театр (вхідний квиток 550čk≈22€). Серед вражаючих спецефектів світла, суцільної темряви і музики Ви переживете друге народження!
Ночівля.
День 3
 Сніданок. Вільний день.
8:30 – Рекомендуємо Рекомендуємо:  екскурсія в древню столицю Саксонії Дрезден (45€ дорослі, 40€ діти до 12 років). Колись маленьке слов'янське рибальське селище Драждяна протягом століть зросло та перетворилось на одне з найкрасивіших міст Європи. Сьогодні Дрезден – це прекрасні замки, витончені церкви і палаци. Він знаменитий прекрасною архітектурою і художніми скарбами. «Флоренція на Ельбі» – так ще триста років тому назад охрестили Дрезден.
12:00 – знайомство з містом розпочнеться з оглядової екскурсії «Перлина німецького бароко». Театральна площа та Дрезденська Опера, бароковий палацовий ансамбль Цвінгер та резиденція династії Веттинів в стилі ренесанс, церква Богородиці Фрауенкірхе та тераса Брюля – «Балкон Європи».
Тепер можна перевести подих і познайомитись із саксонською кухнею.
А після цього відвідати скарбницю «Зелені склепіння»  (вхідний квиток 10€, діти до 16 років безкоштовно).  Зелені Склепіння - найбільша колекція дорогоцінностей в Європі. Це місце, яке в Дрездені не можна пропустити! Окрім величезної колекції коштовностей, тут є й справжні ювелірні шедеври: унікальний Зелений дрезденський діамат (41 карат);  вишнева кісточка, на якій вирізано 185 портретів; чаша Івана Грозного та безліч інших  вражаючих експонатів.
Виїзд до Праги.

Ночівля.
День 4
 Сніданок. Вільний день.
08:30 – Рекомендуємо екскрурсію у Чеський Крумлов  (35€). Це центр Південної Чехії і застиглий шматочок історії. З XVIII ст. тут не було збудовано жодного нового будинку. Чого тільки вартий Крумловський замок, який розмістився на скелі над рікою Влтавою! Після Празького Граду це найбільший архітектурний комплекс в Чехії. Як і в сиву давнину, замок і сьогодні охороняється ведмедями. Екскурсія по замку –  (вхідний квиток 230čk≈9€). Вільний час.
...Проте це далеко не все, що Вас чекає!.
Повернення в Прагу.

Ночівля.
День 5
 Сніданок. Виселення з готелю.
Вільний час.
8:30 – Рекомендуємо Рекомендуємо: екскурсія в Карлові Вари (30€). Місто лікувальних джерел, променад і колонад. Тільки побувавши тут Ви зрозумієте Гете, котрий сказав: «На світі існує лише три місця, де я хотів би жити – Веймар, Рим і Карлові Вари».
Плюс вільний час на самостійне купання в басейні, катання на фунікулері Діани, обід, бутіки й магазини... А може Вам пощастить зустріти якусь знаменитість?! І неодмінно – вічно живі троянди, просочені карловарською сіллю, – так і захочеться на пам’ять про це казкове місце серед Ангельських гір...
Виїзд до Праги.

17:00 – виїзд з Праги до Львова.
День 6
 Прибуття у Львів (близько 12:00).
Подарунок! Подарунок від фірми – пішохідна екскурсія «Львів – королівське місто». Прекрасний завершальний аккорд туру. І тільки не варто поспішати додому! Взагалі, в цьому місті ніхто ніколи і нікуди не поспішає. Посидьте в одній із львіських кав'ярень та переконайся – у Львові каву готують найкраще! Поласуйте львівськими солодощами в «Цукерні» або «Вероніці» – Ви ще такої смакоти не пробували. А може наважитесь зайти в «Мазох-кафе»? Майте на увазі – це може бути небезпечно. Або відвідайте «Криївку» – ми повідомимо Вам пароль. Одним словом – залишайтесь у Львові! 

 

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми – 30 осіб.

Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!

У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.

ВАРТІСТЬ
Увага! Вартість туру визначається датою оплати, а не датою оформлення замовлення!
 
До виїзду залишилось...ДоросліДіти до 16 років
Більше 6 тижнів160€150€
Більше 5 тижнів165€155€
Більше 4 тижнів175€165€
Менше 4 тижнів180€170€

Доплата за одномісне розміщення – 10€/ніч.

* на виїзди, позначені зірочкою, сезонна доплата 10€.

Оплата здійснюється в гривнях за комерційним курсом туроператора.

ЗНИЖКИ:  
Увага! Знижка 10€ для власників дійсної на час туру шенгенської візи при наявності у нас заповненої Вами розписки.

Подарунок від фірми:

 • - подарунок на згадку про Чехію;
 • - пішохідна екскурсія старовинним Львовом.

У вартість туру входить:

 • - зустріч представником фірми;
 • - проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);
 • - проживання у Празі – готель***, сніданки шведський стіл; 
 • Увага!
  • -  Туристи, що подорожують одні, можуть бути поселені у тримісний номер – це може бути двомісний номер з додатковим ліжком;
  •   - У випадку відсутності підселення турист поселяється в одномісний номер з доплатою.
 •   - супровід керівника групи по всьому маршруту;
 •   - екскурсії згідно програми.

У вартість туру не входить:

 • - вхідні квитки;
 • - індивідуальне медичне страхування на період туру –  30,88 грн, страхова компанія Граве Україна, асистуюча компанія Mondial assistance, програма страхування «Standard». Якщо вік туриста від 60 до 69 років, коефіцієнт страхування збільшується в 1,5 раза, якщо вік туриста від 70 до 74 років - 2,0 раза, від 75 до 79 років - 3,0 раза, від 80 до 84 років - 4,0 раза. Особи, старше 85 років на страхування не приймаються;
 • - факультативні програми;
 • - проїзд в громадському транспорті та таксі;
 • - доплата за одномісне розміщення;
 • - консульський збір 35€ для громадян України.
 

 

Фірма не несе відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, корки на дорогах, погодні умови
та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.

 

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
 • - Дійсний закордонний паспорт (інший документ на право виїзду з України), а для дітей, яким виповнилось 14 років, проїзний документ:
  • без наявних слідів пошкодження (тобто без порушення плівки на першій сторінці, без плям, не подерті тощо)
  • з терміном дії не менше 3 місяців після дати закінчення туру
  • наявними в ньому 2 чистими сторінками.
  • Увага! Продовжені закордонні паспорти (інші документи на право виїзду з України) не приймаються!
  • Увага! У випадку зміни прізвища не пізніше одного місяця потрібно виробити новий закордонний паспорт!
 • - Якщо дитині не виповнилося 5 років, дані про неї повинні бути вписані у закордонний паспорт (інший документ на право виїзду з України) особи, з якою вона подорожуватиме, а також в ньому має бути ще 2 чисті сторінки на візу для цієї дитини.
 • - Якщо дитині виповнилось 5 років, вона не має окремого проїзного документу і є вписаною у паспорт особи, з якою вона подорожуватиме, фотографія цієї дитини повинна бути вклеєна в закордонний паспорт (інший документ на право виїзду з України) такої особи, а також в ньому має бути ще 2 чисті сторінки на візу для цієї дитини.
 • Для дітей до 18 років:
  • - у випадку виїзду з одним із батьків або з іншою особою потрібно оригінал нотаріально завіреного дозволу на виїзд дитини за кордон згідно зразка, який залишається в консульстві (Таким оригіналом може бути нотаріально завірена "фотокопія" оригіналу дозволу, котра видається нотаріусом на прохання разом з оригіналом. Сам оригінал дозволу потрібно мати з собою для пред’явлення на українському кордоні – прохання його нам не передавати. У випадку передачі нам такого оригіналу вважатимемо, що ще один оригінал є у туристів для пред’явлення на українському кордоні!) та
  • - копія свідоцтва про народження та
  • - оригінал довідки з місця навчання та
  • - копії всіх інформативних сторінок (тобто з відмітками) громадянських (внутрішніх) паспортів обох батьків.
 • Для студентів:
  • - оригінал довідки з місця навчання та
  • - копія студентського квитка.
 • - Одна кольорова фотокартка згідно зразка 3,5 Х 4,5 на білому фоні, 80% обличчя. Фотографія повинна бути не давніша за 3 місяці!
 • - Заповнена та підписана анкета туриста – обов'язково нашого взірця! 
 • - Анкета для консульства - 3-я та 4-а сторінки, роздруковані на одному аркуші, - підписана в п. 37 на ст. 3 і в аналогічному пункті на ст. 4. Увага! Підпис має бути тотожний підпису в закордоному паспорті. Замість дитини підписує один з батьків.
 • - Копія всіх інформативних (тобто з відмітками) сторінок громадянського (внутрішнього) паспорта.
 • - Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.
 • - Копія свідоцтва про шлюб/ розлучення / смерть одного з подружжя (якщо таке є).
 • - У випадку подорожі автомобілем:
  • копія посвідчення водія та
  • копія страхівки "Зелена карта" та
  • копія технічного паспорта.
 • - У випадку подорожі поїздом або літаком – оригінал квитка у обидві сторони.
 • - Копія Індивідуальної медичної страховки:
  • від страхової компанії, занесеної до списку акредитованих страхових компаній
  • дійсна на території всіх шенгенських країн
  • покриває матеріальні витрати у розмірі 30000 євро на випадок надання швидкої медичної допомоги та якщо потерпілого від нещасного випадку потрібно довезти додому
  • заповнена машинним друком
  • ліміт перебування за кордоном не менше тривалості туру
  • термін страхування покриває термін тривалості всього туру та закінчується не раніше, ніж через 15 днів після дати закінчення туру.
 • Підтвердження матеріальної забезпеченості, яким може бути:
  1. Для працюючих:
   • - оригінал довідки з місця праці згідно зразка із зазначенням посади та розміру місячного окладу за останні 6 місяців (мінімальний розмір заробітної плати за місяць – 3000 грн.) та
   • - нотаріально завірена копія  свідоцтва про реєстрацію підприємницької діяльності для осіб, працюючих у приватного підприємця та
   • - нотаріально завірена копія свідоцтва про реєстрацію підприємства для осіб, які займають посаду директора або заступника директора або головного бухгалтера та
   • - оригінал довідки з банку (з не депозитного рахунку!) на суму з розрахунку 50€ або еквівалент в іншій валюті на кожну добу перебування в турі плюс 100€ додатково, якщо рівень заробітної плати недостатній.
  2. Для приватних підприємців:
   • - нотаріально завірена копія свідоцтва про реєстрацію підприємницької діяльності та
   • - оригінал довідки з податкової інспекції про отриманий дохід за останні 6 місяців та
   • - копія свідоцтва платника податку.
  3. Для пенсіонерів:
   • - копія пенсійного посвідчення та
   • - оригінал випису про отримувану пенсію за останні 6 місяців.
  4. Для домогосподарок, безробітних, студентів та осіб, що потребують додаткового фінансового забезпечення:
   • - оригінал нотаріально посвідченої заяви про фінансування витрат, пов'язаних з поїздкою згідно зразка із наданням особою, що здійснює таке фінансування та
   • - одного з документів, зазначених в перших трьох пунктах даного розділу, та
   • - копії документу, який підтверджує їхні родинні зв'язки, та
   • - копії всіх сторінок громадянського (внутрішнього) паспорта (з відмітками і без) особи, що здійснює таке фінансування.
  5. Для неповнолітніх, що подорожують:
   • - з обома батьками
    •  - оригінал нотаріально завіреної заяви про фінансування витрат, пов'язаних з поїздкою згідно зразка від одного з батьків із наданням таким із батьків одного з документів, зазначених в перших трьох пунктах даного розділу
   • - з одним з батьків
    • - достатньо фрази "всі фінансові витрати, пов’язані з цією поїздкою, беру на себе" в нотаріально завіреному дозволі на виїзд дитини за кордон згідно зразка від другого з батьків та наданням ним одного з документів, зазначених в перших трьох пунктах даного розділу, або
    • - оригінал нотаріально завіреної заяви про фінансування витрат, пов'язаних з поїздкою згідно зразка від близького родича із наданням ним одного з документів, зазначених в перших трьох пунктах даного розділу, та копії документу, що підтверджує родинні зв'язки
   • - без батьків в супроводі іншої особи
    • - достатньо фрази "всі фінансові витрати, пов’язані з цією поїздкою, беру на себе" в нотаріально посвідченому дозволі на виїзд дитини за кордон згідно зразка від одного з батьків та наданням ним одного з документів, зазначених в перших трьох пунктах даного розділу, або
    • - оригінал нотаріально завіреної заяви про фінансування витрат, пов'язаних з поїздкою згідно зразка від близького родича із наданням ним одного з документів, зазначених в перших трьох пунктах даного розділу, та копії документу, що підтверджує родинні зв'язки.


Увага! Документи приймаються з консульським збором.
Увага! Консульський збір становить 35 євро!
Увага! КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!

 • Консульський збір не оплачують:
  • - діти, котрим не виповнилось 18 років
  • - учні та студенти, котрим не виповнилося 21 року, за умови надання оригіналу довідки з місця навчання із зазначенням денної форми навчання (стаціонару)
  • - непрацюючі пенсіонери за умови надання копії пенсійного посвідчення (немає різниці, чи пенсіонер за віком чи за вислугою років) та оригіналу випису про отримувану пенсію за останні 6 місяців
  • - інваліди за умови надання копії посвідчення інваліда та оригіналу випису про отримувану пенсію за інвалідністю за останні 6 місяців.

______________________________________________________________

Менеджер відділу Автобусні тури з радістю допоможе Вам у організації, замовленні, бронюванні даного туру, відповість на запитання щодо подорожі або запропонує вигідні та достойні альтернативи! Чекаємо на Ваші запитання в он-лайн чаті, за телефонами (067) 383-26-11 у Хмельницькому (0382) 707-608, у Києві (044) 383-60-63, skype: info.maptour, ICQ  602520400, e-mail: info@maptour.com.ua


Ваш відгук:

Чеський тандем Прага + Дрезден