Богемна подорож в країну бехеровочки, пива і троянд!

Залишіть відгук про цей товар першими

3 668 грн.
Оновлено 10-2016

Короткий огляд

В програмі туру: Екскурсія "Знайомство з Прагою", прогулянка на кораблику по Влтаві, Вистава Чорного театру, лікер Бехеровка, Карлові Вари, вечеря в середньовічній корчмі, Дрезден, Чеський Крумлов,

Богемна подорож в країну бехеровочки, пива і троянд!




Богемна подорож в країну бехеровочки, пива і троянд

Львів - Прага - Карлові Вари* - Дрезден* - Чеський Крумлов* - Львів

У вартості туру 3 ночі в Празі!!!!!!
У програмі Дрезден і Чеський Крумлов!!

Жовтень - 24

Листопад - 5

День 1. 

Львів

09.30 Збір на екскурсію на Львівському ж.д. вокзалі.
10:00 Подарунок від компанії - автобусна екскурсія "Тільки у Львові ...". Ми побачимо і зупинимося на фото паузу біля Церкви Святого Юра, проїдемо по вуличках Старого Львова, зробимо невелику пішохідну прогулянку по центру давнього граду, під'їдемо до Високому замку і по вулиці Личаківській закінчимо нашу екскурсію на вокзалі.
14.30 Для туристів, НЕ бажаючих відвідувати екскурсію збір на Львівському ж.д. вокзалі. Трансфер на Термінал «А».
16:00 Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Переїзд по території Польщі.

День 1 - ЛьвівДень 1 - ЛьвівДень 1 - ЛьвівДень 1 - Львів

День 2. 

Прага

Прибуття в Прагу. По дорозі зупинка на сніданок.
Екскурсія "Знайомство з Прагою". В лабіринтах маленьких вуличок Ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, який пам'ятає ще Великого Моцарта; Каролінум - перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші ...
Розміщення в готелі з 14.00. Доїзд на факультативи на громадському транспорті – оплачується додатково.
Для всіх охочих вечірня прогулянка на кораблику по Влтаві (30 € / 18 €). Аперативи, шведський стіл у супроводі цікавих розповідей ... Ось вони незабутні миті в житті ...
Екскурсія "Пивними дорогами Праги ..." (23 € / діти без дегустації пива 18 €). Можливість відвідати знамениті пивні і послухати історії про них. Нас чекає також дегустація.
Вистава Чорного театру - суміш фантастичного і реального, коли світ зачарованих предметів прокидається до життя ... (550 крон/480 крон, 1 євро приблизно 26 крон). Повернення до готелю. Ночівля.

День 2 - ПрагаДень 2 - ПрагаДень 2 - ПрагаДень 2 - Прага

День 3. 

Карловы Вары

Сніданок. Вільний час в Празі.

День 3 - Карловы ВарыПропонуємо факультативну екскурсію "Карлові Вари" (26 € / 18 €). Заїзд на пивзавод Крушовіце для покупки пива. Далі наш шлях веде в одну з мальовничих долин в Західній Чехії, в курортне місто - Карлові Вари. Це царство мінеральних джерел, лікеру Бехеровка, скла та порцеляни. Місто з чудовою архітектурою, спокійним дзюрчанням води, солодким запахом вафель та романтичною музикою курортних оркестрів ... Вам не захочеться залишати ці місця, але пора повертатися до Праги ... 

Для всіх охочих: Вечеря в середньовічній корчмі з розважальною програмою (38€/30€). Вас чекає вечір в корчмі, яка Вас перенесе на сотні років назад ... в добу середньовіччя! Романтична і сувора атмосфера ... Ночівля.

День 3 - Карловы ВарыДень 3 - Карловы ВарыДень 3 - Карловы Вары

День 4. 

Дрезден

Сніданок. Вільний час в Празі. Для всіх бажаючих:
Пропонуємо факультативну поїздку в древню столицю Саксонії - Дрезден (38 € /30 €). Протягом семи століть місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Тут був винайдений перший європейський фарфор і перша оригінальна система європейських гімназій. Екскурсія по Старому місту - Театральна площа з Дрезденською оперою в центрі. Величні будівлі Цвінгера, Резиденція правлячої династії Веттинів, «Балкон Європи» - тераса Брюля .... Вільний час. Можна відвідати Дрезденську картинну галерею (з 04 Січня по 28 лютого 2016 картинна галерея закрита). (16 € + вхідний квиток). По-німецьки галерея називається "Старі майстри» тут знаходиться «Сикстинська мадонна» Рафаеля ....
Для всіх бажаючих подорож у "Порцелянове містечко Мейсен" (23 € / 18 €). Тут все незвичайно і гарно, звідси кожен відвідувач забирає з собою частинку маленької казки.
Повернення в Прагу. Ночівля.

День 4 - ДрезденДень 4 - ДрезденДень 4 - ДрезденДень 4 - Дрезден 

День 5. 

Чеський Крумлов

Сніданок. Виселення з готелю. Свободное время в Праге.
Запрошуємо Вас в мальовничу та величну Південну Чехію (33 Є / 18 Є). Романтичний край з безкрайніми лісами та озерами, маленькими містечками, старовинними замками і добрими людьми .... Тут затишно, спокійно і дуже гарно ... Край славиться багатою історією і хорошим вином ... Обов'язково потрібно зайти в один із середньовічних замків та відчути себе справжнім дворянином. Відвідування одного з середньовічних замків (вх. Квиток оплачується додатково 300 крон/200 крон, 1 євро = 26 крон). Далі шлях лежить в серце Південної Чехії - Чеський Крумлов. Опинившись на вуличках цього містечка з черепичними дахами можна перенестись на декілька століть назад, тут нічого не змінилось з доби середньовіччя ... Екскурсія по місту і вільний час для прогулянок ...
Повернення в Україну.
.

День 5 - Чеський КрумловДень 5 - Чеський КрумловДень 5 - Чеський Крумлов 

День 6. 

Львів

Час прибуття до Львова орієнтовно 11:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на потяги на ж.д. вокзал. До нових зустрічей!


 Екскурсія в подарунок у “День нарождення”
Для всіх, у кого "День народження" в подорожі або за 6 днів до/після туру – у подарунок від компанії одна з рекомендованих екскурсій. Вибір екскурсії здійснюється тільки при замовленні туру!
Екскурсії позначені в програмах спеціальним значком – 
Подарункова екскурсія не зараховується як обов'язкова екскурсія при бронюванні туру!!

Важливо! Документи для оформлення віз видаються тільки після повної оплати замовлення!

 Standard
ДоросліДіти до 16 років
(на основному місці)
Діти до 12 років
(3-ій на дод. місці)
Раннє128 
111 
91 
Базове146 
128 
108 
для мінігруп (від 4 людей)
Раннє122 
105 
88 
Базове140 
122 
105 
для мінігруп (від 8 людей)
Раннє116 
99 
85 
Базове134 
116 
102 
Бонуси, подарункові сертифікати

Тури для груп "11+1"
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості не менше 11 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру. При бронюванні групи, діють такі умови одержання безкоштовного місця 11 платно +1 безкоштовно. Звертаємо увагу, якщо група дитяча (вчителі і діти). Тариф діти до 12 років (на дод. місці) - НЕ діє! Рекомендуємо розділ "для школярів"
Раннє бронювання
Діє сьогодні, при повній оплаті в найближчі 6 днів і тільки на дати з відповідним позначенням -  . Раннє бронювання це – продуманість рішення, великий вибір турів, кращих місць, вигідні "цінові" пропозиції – саме в цьому сенс.
Базове бронювання
Базове бронювання: все робимо не поспішаючи, у нас на все є багато часу. Стандартні умови бронювання, незалежно від будь-яких термінів.
Турист может выбрать одну из экскурсий как подарок, если его день рождения попадает в турЕкскурсія в подарунок у “День нарождення”
Для всіх, у кого "День народження" в подорожі або за 6 днів до/після туру – у подарунок від компанії одна з рекомендованих екскурсій. Вибір екскурсії здійснюється тільки при замовленні туру!
Екскурсії позначені в програмах спеціальним значком – 
Подарункова екскурсія не зараховується як обов'язкова екскурсія при бронюванні туру!!
ДітиДіти

За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років включно Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 7-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ  груповий страховий поліс (в разі особистої подачі необхідний індивідуальний страховий поліс - оплачується додатково)

Проїзд маршрутом автобусом туркласу
Супровід гіда-керівника маршрутом
Проживання в готелях 2- 3 * зі сніданками.
Оглядова екскрусія у Празі

Додатково оплачується:
• Мінімум одна рекомендована екскурсія із запропонованих в програмі (при замовленні турі)
У разі скасування рекомендованої екскурсії в турі (оплаченої при замовленні туру) - турист може вибрати альтернативний варіант екскурсії із запропонованих супроводжуючим групи в турі.
При відмові від альтернативного варіанту екскурсії - гроші за оплачену рекомендовану екскурсію НЕ повертаються !!!• гарантійний платіж від невиїзду - 11 €
• гарантований номер місця - 11 € (місця з 1 по 16). Замовлення послуги по бажанню. Всі місця підтверджуються по мірі надходження заявок.
• індивідуальний страховий поліс (при особистій подачі)
Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
Факультативні екскурсії
Проїзд в громадському транспорті
Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Консульський збір + Візовий Центр =35€ +23Є
Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно договору про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року.
ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ.


_______________________

Менеджер відділу Автобусні тури Європа з радістю допоможе Вам у організації, замовленні, бронюванні даного туру, відповість на запитання щодо подорожі або запропонує вигідні та достойні альтернативи! Чекаємо на Ваші запитання в он-лайн чаті, за телефонами (067) 383-26-11, (066)- 006-96-38, у Хмельницькому (0382) 707-608, у Києві (044) 383-60-63,skype: info.maptour, ICQ  602520400, e-mail:info@maptour.com.ua


Ваш відгук:

Богемна подорож в країну бехеровочки, пива і троянд!